Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Zanna masz racje można znosić takie traktowanie ale do czasu i później się wybucha.
Ja też uważam że zło wraca ze zdwojoną siłą. Nieraz szybciej nieraz wolniej ale zawsze. Więc głowa do góry, kiedyś będziesz miała tą satyfakcje że ich dopadło.

Kay trudno powiedzieć co kupie. Coś czuje że jak wejde do tego sklepu to całkiem zgłupieje bo teraz tele tego jest że się w głowie nie mieści :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

No niestety ;) wymyślają te zabawki i wymyślają :)
fakt gdyby była starsza to było by łatwiej ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Mam już płytki ale zdj zrobię pózniej ;)

My dla dzieci nie kupowaliśmy, ich matka im kupiła my tylko kasę zwróciliśmy.
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

powiedział, że ta kobieta wysłuchała go, ale powidziała mu jedynie, że jesteśmy bardzo o sieie zazdrośni i nic więcej, no i zapłacił 100 zł za jedno jej zdanie, które w niczym mu nie pomogło, powiedział, ,że jak ma za coś takiego płacić to woli te 100 zł wydać na mnie :P
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

hehe dokładnie od tego wyboru można oczopląsu dostać :)
teraz jedynym ograniczeniem jest kasa
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Zanna ;) no to się nie moge doczekać ;)

Adi, tylko wiesz, zawsze można poszukac innego...
poczytać opinie...
X jak był za pierwszym razem to też był niezadowolony... tylko na szczęście mu minęło i sam się uporał z problemem..
ale też szukaliśmy już lekarza..
a z drugiej strony wiem, że dobry lekarz potrafi pomóc...
bo znajomą mamy wyciągnał...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Adas ja go wysłucham sa 50 :)
To też zależy od człowieka czy chce być wyleczony. Bo co z tego że ta osoba będzie chodziła jak nie będzie chciała się poprawić
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Kay a X czemu chodził? (jeśli wolno zapytać?). A polecasz jakiegoś dobrego?

on28 on chce, ale stwierdził, że chodzenie do tej babki nie ma sensu, no z jednej strony go rozumiem :lol:
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Nie no zgadzam się z nim. Jeżeli ma płacić za wizyte tyle kasy i nic się konkretnego nie dowiedzieć to trzeba koniecznie zmienić psychologa. Na kogoś bardziej kompetentnego :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Dlatego byłam zła jak mi o tym powiedział, ale jak zaczął tłumaczyć dlaczego to zrozumiałam i mi przeszło ;d generalnie mam końcówkę okresu więc nadal jestem drażliwa i wszystko mnie wkurza :lol:
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Adi, X ma problemy.... hmmm nawet cięzko mi to określić...
miał poważne problemy z depresją..
problemy jeszcze z dzieciństwa...
nie do końca akceptuje siebie i ma strasznie niską samoocenę....


hmm. wiesz co.. w końcu nie wybralismy nikogo...
poszukaj jakiś opini o lekarzach..
bo to na pewno nie pierwszy lepszy...
poza tym... podobno na Kleczkowskiej chyba jest szpital i przy nim jest przychodnia...
i tam podobno często bywają studenci mający praktyki...
ale z tego co wiem.. są najlepsi..
nawet jak byś pogadała z Car, (studiuje psychologię) to powie Ci to samo...
bo jeszcze mają zapal do zawodu i się wczuwają..
podobno z pratyką to zanika...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Bozi Kay skąd ja to znam!!! U A. jest prawie to samo. Niska samoocena straaaasznie, też z dzieciństwa wszystko...
a to dzięki za wskazówkę, pogadam z A. jeszcze :P
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Wróciłaam.
Mam oczywiscie antybiotyk i mase innych lekow..
zapalenie gardła mnie złapało..
Więc uciekam spać i się kurować.
aaa i przy okazji polecam film "Hachiko A Dog's Story" .. cudowny.. wzruszający.. oparty na faktach.. jak ktoś lubi psy, to szczegolnie polecam.
można obejrzeć na zalukaj.tv pod nazwą "Mój przyjaciel Hachiko".

Miłego tygodnia, bo raczej mnie juz tutaj do konca tyg nie będzie.. buźki!
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Vanilka współczuje Ci choróbska... Zdrowiej :kiss2

A o to moje płytki, takie zwykłe ale mi się podobają
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Adi, poza tym, wiem, że są fora na których wypowiadają sie psychologowie i osoby które miały problem lub dalej mają...
więc moze to jest jakiś sposób....

Vanilka, współczuję i dużo zdrówka zyczę....

Zanna, fajne ;) a jaka fuga ??
fajne kapcie :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Fuga będzie ciemniejsza niż płytki, taka czekoladowa ;)

A dziękuję za kapcie :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

będzie musiało fajne wyglądać ;)
do tego odpowiednie meble i kolor ścian ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Zgadzam się ze swoją przedmówczynią, fajne płyteczki ( papucie normalnie wymiatają hehe). NIe wiem czy taką fugą nie spowodujesz że podłoga będzie zbyt ciemna ale ja sie tam nie znam bo daltonistą jestem :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

vaniliiia pisze:Wróciłaam.
Mam oczywiscie antybiotyk i mase innych lekow..
zapalenie gardła mnie złapało..
Więc uciekam spać i się kurować.
aaa i przy okazji polecam film "Hachiko A Dog's Story" .. cudowny.. wzruszający.. oparty na faktach.. jak ktoś lubi psy, to szczegolnie polecam.
można obejrzeć na zalukaj.tv pod nazwą "Mój przyjaciel Hachiko".

Miłego tygodnia, bo raczej mnie juz tutaj do konca tyg nie będzie.. buźki!
genialny film!!! zawsze ryczę ;p
kupiłam mojemu ukochanemu prezent pod choinkę portfel i żel/szampon :)

co u was?

a co z wizyta u ginekologa no muszę się wreszcie wybrać ,ale kurcze nie mogę się przemóc..
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Wróciłam. Ktoś mnie jeszcze pamięta? :papa:

Pomijając tydzień w łóżku z gorączką i majakami nieomal, siedzę i zasuwam, żeby spokojnie móc z młodym wyjechać na tych parę dni po świętach...

Zatęskniłam za Wami dziewczyny! Jak się macie?
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :*
Agata no pewno, że pamiętamy :) Co u Ciebie?? Wyzdrowiałaś??
Ja chyba za często na forum byłam jak tak wszystkie chorowałyście i wreszcie i mnie dopadło..

Vanilka, ja jestem często, to Ciebie nie ma :P ha ha
no ale to dziwnie, że tylko w czasie okresu tabsy bierzesz.. bo ja miałam z błoną śluzową problem tylko odwrotnie, ja miałam zbyt cienką i dostałam yasminelle i się mi poprawiło.. nie wiem może powinnaś iść jeszcze do innego lekarza żeby skonfrontować opinie..

Kay, no fajnie, że się zakupy udały.. :) kurka u nas jakoś na rynku nie ma tego co dawniej.. zawsze w tym czasie było już pod święta a teraz nic...
Kay a ubieracie choinkę??
Mnie właśnie z całego tego świątecznego bajzlu cieszy choinka :)

Adidasowa, żeby się nie okazało jak ostatnio.. chwilę dobrze i od nowa...
A jak tam z seksualnością Kapsla?? Coś się zmieniło??

Zanna a te płytki na podłogę?? Bo jak tak to ja mam chyba takie same ale w korytarzu..
Teraz są takie ładne fugi z brokatem :) Takie są piękne..
Na ścianie też będą płytki?? Bo już nie pamiętam...
Ale mają spust Ci Twoi teście:D

Cat, zobaczysz, że później będziesz żałować, że tak późno się zdecydowałaś na tę wizytę. :)

Adix, rozwalasz normalnie :D

On28, jak Cię to interesuje to pewno:) Rozruszasz się przy okazji :P
A dla małej to bym kupiła na Twoim miejscu jakąś ładną, różową.. ;-) one nie są drogie tylko musiałbyś dobrze rozmiar wybrać

Jejku mam nadzieję, że pominęłam nikogo..
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

No dobra... to zadanie bojowe! Pomóżcie mi wymyśleć fajne przekąski na wieczór sylwestrowy we dwoje :P Bo pomijając, że go będę uwodzić, karmić truskawkami i poić szampanem, to by go wypadało cokolwiek nakarmić też :P
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

ojej.. nie mam pomysłu.. żadnego..
Ale to zależy czy jakieś wymyślne czy bardziej tradycyjne.. na ciepło, na zimno.. no nie wiem.. a nad czymś już myślałaś>??
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Nad takimi roladkami z tortilli, bo fajnie wyglądają i smakują. No ale w sumie coś przegryźć trzeba, bo noc długa, a wybieramy się też na zimowy spacer, więc wrócimy głodni.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No tak, a będzie Ci się chciało cokolwiek robić?? Nie lepiej coś zamówić i mieć więcej czasu dla Ukochanego??
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości