Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Haha te wzory na ozdoby swiateczne
bd miala na zas ;D
Nie no my sie 'kochamy' z Kay wiec o zabijaniu nie ma mowy
ale dokuczanie to co innego ;D
bd miala na zas ;D
Nie no my sie 'kochamy' z Kay wiec o zabijaniu nie ma mowy
ale dokuczanie to co innego ;D
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Napisz mi esa koło 20... muszę ich w domu na lapku poszuakć...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dobraaaaaaaaaaaaaaa
Spadam .....

Spadam .....
Re: Przy kawie ...
Tak jest prze Kayi.
Buziole Gonia ;*
Wracaj szibko.
Buziole Gonia ;*
Wracaj szibko.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
do miłego Gonia 
Car, bo ja zapomnę.. a jeszcze do przychodni dziś...
Car, bo ja zapomnę.. a jeszcze do przychodni dziś...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Jejku ty to z tymi dwiema pracami sie masz...
i wcale sie tez nie dziwie ze moze ci sie zapomniec.
i wcale sie tez nie dziwie ze moze ci sie zapomniec.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
po większości to już u mnei przyzwyczajenie, ze dwie prace..
ale.. czasem wracam do domu i idę do łózka...
ale.. czasem wracam do domu i idę do łózka...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Carina trudno powiedzieć bo ja zagadałem wtedy z tkim dziadkiem co obsługiwał orczyk i tak się jakoś zgadało że jego wnuczek niedługo zdaje na instruktora i może mnie nauczyć.
To wtedy ten chłopaczek wziął ode mnie 40 zł. A tak w ogóle to chyba biorą coś około 60 zeta. Chociaż teraz ceny mogły się pozmieniać ale myśłe że w przedziale między 60-80zł.
Hehe na tylko to zjeżdzałem w sylwestra jak juz się trochę szampana wypiło
To wtedy ten chłopaczek wziął ode mnie 40 zł. A tak w ogóle to chyba biorą coś około 60 zeta. Chociaż teraz ceny mogły się pozmieniać ale myśłe że w przedziale między 60-80zł.
Hehe na tylko to zjeżdzałem w sylwestra jak juz się trochę szampana wypiło
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hej wszystkim! jak mija wam dzień ? ;> ja się zaraz zabiorę za udoskonalanie mojej sukienki a później wezmę się za zdjęcia i obróbkę bo dziewczyna potrzebuje na gwałt i muszę się spieszyć ... 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
hej hej 
Ja wcale z tej zimy się nie cieszę.. bo w przyszłym tygodniu już ma się ocieplić i takie skoki nie są dobre, a tak to zawsze się inaczej wstawało jak choć trochę słońca wyszło...
Gonia hej
Co Ty taka zdenerwowana??
Myszka Witaj po długiej nieobecności
Jak tam??? Układa się po myśli wszystko??
Agatka suknia bardzo ładna ale trochę bym dekolt zmieniła, bo ten mi się średnio podoba.. Co do reszty nie mam nic przeciwko
Wiesz do przyszłego roku może Ci się jednak odmienić i możesz wziąć inną..
A będziesz szyła czy kupowała czy odkupowała??
Miaamy a co za sukienkę masz??
Kay zazdroszczę, że będziesz miała taki fajny sweterek, u mnie Mama nie robi, a Babcia tylko skarpety.. A tu takie cudeńka wymyślacie.. Podziwiam naprawdę..
Kris no właśnie spróbowałbyś inaczej powiedzieć to zaraz byśmy jadźkę nasłały
Na gardło polecam orofar, niezbyt smaczny ale pomaga
Car, łyżwy całkiem dobry pomysł
Tylko jak się nie umie na nich śmigać to lepiej zostać w zwykłych kozaczkach 
Jak u Ciebie?? Noo i jak nastrój?? Lepiej??
Ja wcale z tej zimy się nie cieszę.. bo w przyszłym tygodniu już ma się ocieplić i takie skoki nie są dobre, a tak to zawsze się inaczej wstawało jak choć trochę słońca wyszło...
Gonia hej
Myszka Witaj po długiej nieobecności
Agatka suknia bardzo ładna ale trochę bym dekolt zmieniła, bo ten mi się średnio podoba.. Co do reszty nie mam nic przeciwko
Wiesz do przyszłego roku może Ci się jednak odmienić i możesz wziąć inną..
A będziesz szyła czy kupowała czy odkupowała??
Miaamy a co za sukienkę masz??
Kay zazdroszczę, że będziesz miała taki fajny sweterek, u mnie Mama nie robi, a Babcia tylko skarpety.. A tu takie cudeńka wymyślacie.. Podziwiam naprawdę..
Kris no właśnie spróbowałbyś inaczej powiedzieć to zaraz byśmy jadźkę nasłały
Na gardło polecam orofar, niezbyt smaczny ale pomaga
Car, łyżwy całkiem dobry pomysł
Jak u Ciebie?? Noo i jak nastrój?? Lepiej??
Re: Przy kawie ...
Madlen pisze:Miaamy a co za sukienkę masz??
taką granatową rozkloszowana u dołu i będę jej teraz w pasie na złączeniu dwóch rodzajów materiału przyszywać taki błyszczący paseczek
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Heja
Agatka a co to jest to cambridge?? Aj, pożary. no to nie dziwię się że się martwisz ale przecież chyba rozsądny z niego chłopina i w płomienie nie będzie skakał 
Madlen ,pracy szukasz tylko w swoim mieście czy w okolicznych też? dobrze że masz męża który Cię utrzyma, no ja takiego szczęścia nie mam
Kay z moim ok, wiesz...jest jak jest. a u Ciebie? Sielanka,co?
Kris u mnie się właściwie nic nie dzieje, tak jak pisałam wczesniej szukam pracy i na tym w sumie upływają wszystkie dni.Niestety bezowocnie. a umówiłeś się już na jakąś randkę? czy na razie wolisz pogaduchy przez neta?
No i taka mała uwaga.. wy faceci często "to coś" mylicie z kurw...mi w oczach...gdzie nazwa mówi za siebie...
Gonick może gazetkę jakąś przejrzyj z robótkami i coś Cie zainspiruje?
Witaj mysza, jak zdrówko?
Madlen ,pracy szukasz tylko w swoim mieście czy w okolicznych też? dobrze że masz męża który Cię utrzyma, no ja takiego szczęścia nie mam
Kay z moim ok, wiesz...jest jak jest. a u Ciebie? Sielanka,co?
Kris u mnie się właściwie nic nie dzieje, tak jak pisałam wczesniej szukam pracy i na tym w sumie upływają wszystkie dni.Niestety bezowocnie. a umówiłeś się już na jakąś randkę? czy na razie wolisz pogaduchy przez neta?
No i taka mała uwaga.. wy faceci często "to coś" mylicie z kurw...mi w oczach...gdzie nazwa mówi za siebie...
Gonick może gazetkę jakąś przejrzyj z robótkami i coś Cie zainspiruje?
Witaj mysza, jak zdrówko?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Witaj Miaamy 
jak sesja.
Madi ;*
Tak zdecydowanie lepiej.Troche odzylam i wracam do dawnej formy.Nawet wczoraj odwazylam sie isc na kurs strzelania z luku.Xd
Poki co sie przygladalam ale na next zajecia mam zamiar sie sprawdzic ;)Ale pewnie i tak nie trafie nawet w tarcze ;p
Kris, ale to za godzine? kurcze, ciekawe czy choc mialabym odwagi by kawalek tak sie 'zsunac'...Nie wiem ale cos nie mam zaufania do sportow gdzie musze byc 'przywiazana obunoznie'haha
jak sesja.
Madi ;*
Tak zdecydowanie lepiej.Troche odzylam i wracam do dawnej formy.Nawet wczoraj odwazylam sie isc na kurs strzelania z luku.Xd
Poki co sie przygladalam ale na next zajecia mam zamiar sie sprawdzic ;)Ale pewnie i tak nie trafie nawet w tarcze ;p
Kris, ale to za godzine? kurcze, ciekawe czy choc mialabym odwagi by kawalek tak sie 'zsunac'...Nie wiem ale cos nie mam zaufania do sportow gdzie musze byc 'przywiazana obunoznie'haha
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim 
Mój serniczek już się piecze, zaraz idę sałatkę robić
wiecie co? wstyd mi się przyznawać ale zapomnialam co czytałam
Mój serniczek już się piecze, zaraz idę sałatkę robić
wiecie co? wstyd mi się przyznawać ale zapomnialam co czytałam
Re: Przy kawie ...
Na chwilę Was zaostwić i nadgonić nie mogę 
Kris i tak zazdroszczę.. ja nawt nie mam teraz zacięcia na sporty zimowe..
póki co mobilizuję się do steperka
Madi... ale u mnei mama i siostra na szydełku i na drutach, mi to nie idzie
Jam, nie powiedziała bym, ze sielanka ale się dogadujemy
Miaamy, zdjęcie koniecznie
Zanna, tylko wpada i narobi ochoty
Kris i tak zazdroszczę.. ja nawt nie mam teraz zacięcia na sporty zimowe..
póki co mobilizuję się do steperka
Madi... ale u mnei mama i siostra na szydełku i na drutach, mi to nie idzie
Jam, nie powiedziała bym, ze sielanka ale się dogadujemy
Miaamy, zdjęcie koniecznie
Zanna, tylko wpada i narobi ochoty
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hehe Zannka ;*
ja tak miewam czesto ;d
Wlasnie szoku doznalam.moj facet piecze ciasto ;o
Szok! Jestesmy ze sb prawie 3lata i nigdy tego nie robil...rany! chyba chce mnie otruc ;D kochana bestia.<3
ja tak miewam czesto ;d
Wlasnie szoku doznalam.moj facet piecze ciasto ;o
Szok! Jestesmy ze sb prawie 3lata i nigdy tego nie robil...rany! chyba chce mnie otruc ;D kochana bestia.<3
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Car, fajnie masz
mój tylko gada że musi wz zrobić..
i na gadaniu się kończy... wąłśnie może go pogonie
i na gadaniu się kończy... wąłśnie może go pogonie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Mój to jedyne co umie zrobić to spaghetti 
Kay to bylo zamierzone żeby Wam
Kay to bylo zamierzone żeby Wam
Re: Przy kawie ...
hhahaha okrutnico Zanno ;D
Kay, ja naprawde sie boje.Bo kurcze gotowac gotuje ale zeby ciasto piekl ;p
Kay, ja naprawde sie boje.Bo kurcze gotowac gotuje ale zeby ciasto piekl ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
nie no mój gotować nawet potrafi i mu wychodzi 
np jego placki
wiedziałam Zanna
np jego placki
wiedziałam Zanna
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej Car
noo sesja myślę, że dobrze
lubie pracować z tą akurat dziewczyną bo jest bardzo fotogeniczna i elastyczna w pomysłach 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości