Przy kawie ...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witajcie w ten mrozny poranek
Re: Przy kawie ...
Witajcie
Trochę mnie dobił ten widok za oknem... jak ja nie cierpię zimy... znów czapki, szaliki... no nie...
A było tak fajnie.. Naprawdę to już sto razy wolę deszcz jak pada...
Witaj Elu :*
Agatka pokazesz suknię jaką chcesz mieć??
Adix co Ty tak na szybkiego??
Trochę mnie dobił ten widok za oknem... jak ja nie cierpię zimy... znów czapki, szaliki... no nie...
A było tak fajnie.. Naprawdę to już sto razy wolę deszcz jak pada...
Witaj Elu :*
Agatka pokazesz suknię jaką chcesz mieć??
Adix co Ty tak na szybkiego??
Re: Przy kawie ...
Doberek 
Madi, w koncu troche zimy mamy
Chociaz wczoraj jak wracalam wieczorkiem do domu to juz piekne slizgi trzaskalam.;/ Dzisiaj pewnie nie bd lepiej...
moze zamiast kozakow bezpieczniej bd zalozyc lyzwy ;P
Pochwal sie Agatka ;J
Adix bo Cie znajde i dostaniesz po tylku... Rozpisuj sie co tam u Ciebie...tak jak kiedys X)
Madi, w koncu troche zimy mamy
Chociaz wczoraj jak wracalam wieczorkiem do domu to juz piekne slizgi trzaskalam.;/ Dzisiaj pewnie nie bd lepiej...
moze zamiast kozakow bezpieczniej bd zalozyc lyzwy ;P
Pochwal sie Agatka ;J
Adix bo Cie znajde i dostaniesz po tylku... Rozpisuj sie co tam u Ciebie...tak jak kiedys X)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczynki 
Jamelia tak wiem teraz będę bardziej zwracał uwagę na zachowanie a co do wyglądu to wiesz jak kobieta niema tego czegoś w sobie to nic z tego nie będzie
Co tam u Ciebie opróćz tego że w garach siedziesz :p?
MAdlen pewnie że nie żałuje. Dzięki Wam duże ciekawych rzeczy mogę się nauczyć
Kay pewnie nigdzie. Bo gdzie indziej znajde takie miejsce, w którymm będe tylko ja i w koło tyyyyyyyyle kobietek :p
Jamelia tak wiem teraz będę bardziej zwracał uwagę na zachowanie a co do wyglądu to wiesz jak kobieta niema tego czegoś w sobie to nic z tego nie będzie
Co tam u Ciebie opróćz tego że w garach siedziesz :p?
MAdlen pewnie że nie żałuje. Dzięki Wam duże ciekawych rzeczy mogę się nauczyć
Kay pewnie nigdzie. Bo gdzie indziej znajde takie miejsce, w którymm będe tylko ja i w koło tyyyyyyyyle kobietek :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Cześć Słoneczka moje kochane! Do północy nie spałam, bo młody był na akcji. Na szczęście wrócił zdrowy i równie skonany 
Co do kiecki, to chcę taką. Ale zieloną. Nie wiem jak to opisać, ale czasem są takie "białe różowe", albo "białe błękitne", a ja sobie umyśliłam zieleń. Jak nie skumacie, to znajdę coś w takim kolorze
Do tego chciałabym chyba jakiś szal na ramiona. Znalazłam producenta butów do tańca, robią je na miarę i niedrogo, a przy mojej kostce muszę mieć wyważony obcas. Chyba zainwestuję. Kiecka oczywiście z katalogu puszystych 

Co do kiecki, to chcę taką. Ale zieloną. Nie wiem jak to opisać, ale czasem są takie "białe różowe", albo "białe błękitne", a ja sobie umyśliłam zieleń. Jak nie skumacie, to znajdę coś w takim kolorze

Re: Przy kawie ...
heeejo 
a mi się zima za oknem podoba :d w końcu hest choć trochę biało..
nawet jeżeli wiąże się z wcześniejszym wyjazdem....
Adix co tak na krótko ??
Miaamy a Ty masz się z czego odchudzać ??
Madi... głowa do góry
wiosna tez przyjdzie 
Kris
spóbował byś powiedzieć inaczej
hehe..
jak się dziś czujesz??
Agatka.. sukienka rewelacyjna
kolor też powinien być ok
jeszcze jak Ty ruda 
hej Car... tak w sumie to może i by narty ubrać
a mi się zima za oknem podoba :d w końcu hest choć trochę biało..
nawet jeżeli wiąże się z wcześniejszym wyjazdem....
Adix co tak na krótko ??
Miaamy a Ty masz się z czego odchudzać ??
Madi... głowa do góry
Kris
jak się dziś czujesz??
Agatka.. sukienka rewelacyjna
hej Car... tak w sumie to może i by narty ubrać
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Fajna ta sukienka 
Dobrze widze ze ciazowa?
Hej Kay ;*
Tiaaa moze naumie sie na nich jezdzic
Bo nijak mi nie wychodzi ;p
Dobrze widze ze ciazowa?
Hej Kay ;*
Tiaaa moze naumie sie na nich jezdzic
Bo nijak mi nie wychodzi ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
haha xD jak dowaliła od razu 
hmm... a mnie jakoś do nart nie ciągnie...
kiedyś jeszcze na snowbordzie chciałam.. ale..
hmm... a mnie jakoś do nart nie ciągnie...
kiedyś jeszcze na snowbordzie chciałam.. ale..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Dzęki Kay :*
Carina, nie ciążowa
Tak jak napisałam - z katalogu dla puszystych. Ale nie miałabym nic przeciwko ciąży szczerze mówiąc, choć nie przewiduję abym w niej była dokładnie za rok 
Carina, nie ciążowa
Re: Przy kawie ...
Nie dowalila a zapytala...
snowboard, woow... ja nawet nie marze o tym bo jak na dwoch nie daje rady to na jednej tymbardziej haha
Ahm, ale jest fajna.Wiesz ja taka podobna mialam -ale w innym kolorze na imprezie jak bylam w ciazy dlatego zapytalam.
Bardzo fajnie sie uklada.
A co do puszystosci to mam nadzieje ze cie nie urazilam tym pytaniem.Bo takiego zamiaru nie mialam. ;*
snowboard, woow... ja nawet nie marze o tym bo jak na dwoch nie daje rady to na jednej tymbardziej haha
Ahm, ale jest fajna.Wiesz ja taka podobna mialam -ale w innym kolorze na imprezie jak bylam w ciazy dlatego zapytalam.
Bardzo fajnie sie uklada.
A co do puszystosci to mam nadzieje ze cie nie urazilam tym pytaniem.Bo takiego zamiaru nie mialam. ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Carinko nie, absolutnie
Przecież sama wiem, że mam tych kilogramów za dużo. Absolutnie się nie gniewam. Tylko zastanawiam się z jakiego materiału najlepiej byłoby uszyć tę sukienkę 
Re: Przy kawie ...
Och... mam wrazenie ze az tak zle nie jest jak twierdzisz. 
Hmm, nie znam sie na materialach ale z jakiejs lekkiej. zwiewnej dzianiny.
Hmm, nie znam sie na materialach ale z jakiejs lekkiej. zwiewnej dzianiny.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Agatka.. a może warto jeszcze coś poszukac 
bo fakt, na pewno wszyscy pomyślą że ciążowa
bo fakt, na pewno wszyscy pomyślą że ciążowa
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Witam się ze wszystkimi po kolei 
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Cześć mysza 
Ale naprawdę mi to wisi co pomyślą Kay
Przecież mnie znają i wiedzą, że nie 
Ale naprawdę mi to wisi co pomyślą Kay
Re: Przy kawie ...
Witaj witaj i tutaj ;}
ech tych watkow tyle ze mozna sie zgubic.
Kay, wiesz jak to jest jak sie cos juz upatrzy
ech tych watkow tyle ze mozna sie zgubic.
Kay, wiesz jak to jest jak sie cos juz upatrzy
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry. Nie doczytam Was, przepraszam 
Re: Przy kawie ...
hej Myszko i tu
ech na długo się nam schowałaś 
Agatka, ja wiem
ale wiem też po sobie
cały czas podobał mi się inny typ sukienki, przyszło co do czego 
i kreacja była całkiem inna
Car, ja wiem jak to jest jak się coś upatrzy
ale czasem, szczególnie gdy ma się czas, warto poszukać innych możłiwości
szczególnie gdy kochanego ciała mamy za wiele i tu i tu...
warto poszukać czegoś co optycznie nas zmniejszy
Gonia
nie ważne 
ważne że jesteś
co słychać ??
Agatka, ja wiem
ale wiem też po sobie
i kreacja była całkiem inna
Car, ja wiem jak to jest jak się coś upatrzy
ale czasem, szczególnie gdy ma się czas, warto poszukać innych możłiwości
szczególnie gdy kochanego ciała mamy za wiele i tu i tu...
warto poszukać czegoś co optycznie nas zmniejszy
Gonia
ważne że jesteś
co słychać ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
nic nie mów o wydatkach ja tylko wydaje kase i nic po za tym,jeszcze meble do kuchni i pokoju młodego reszta ogarnieta już
hej gonick
hej gonick
Re: Przy kawie ...
Kay - dzięki
U nas nudy!
Ferie.
Wczoraj ciut śniegiem posypało, ale to niestety na tą grubą warstwę lodu
Nie fajnie.

U nas nudy!
Ferie.
Wczoraj ciut śniegiem posypało, ale to niestety na tą grubą warstwę lodu
Nie fajnie.
Re: Przy kawie ...
i jak tam Wam Mysza ??
Mały w szkole się zaklimatyzował ??
Gonia, a coś ciekawego na szydełku dziergasz??
Mały w szkole się zaklimatyzował ??
Gonia, a coś ciekawego na szydełku dziergasz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kay czekam na papiery jeszcze z polski od tłumacza aby młodzieży mogło pójść do szkoły mam nadzieję ze już w nastepnym tyg pójdzie inaczej ja zwariuje z nim w domu
Re: Przy kawie ...
Oj te wydatki to zmora kazdego chyba ;/
NO tak,Warto.Ale czasami najnormalniej juz nic nie wpada w oko poza tym co juz upatrzylismy.
Moze z krawcowa pogadac ewentualnie jeszcze, czy mozna cos zrobic z ta by optycznie pomniejszala.
Hej Gonia ;*
NO tak,Warto.Ale czasami najnormalniej juz nic nie wpada w oko poza tym co juz upatrzylismy.
Moze z krawcowa pogadac ewentualnie jeszcze, czy mozna cos zrobic z ta by optycznie pomniejszala.
Hej Gonia ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Kay - no własnie NIC.
!!!!
Wena umarła
!!!!
Wena umarła
Re: Przy kawie ...
Mysza.. poza tym i dla niego lepiej by był wśród dzieciaków....
Car, dlatego jestem zdania że warto poszukać..
ja do mojego gorsetu miałam 2 spódnice
Gonia szkoda... ja ostatnio znalazłam babkę któa robi śliczne misie...
Car, dlatego jestem zdania że warto poszukać..
ja do mojego gorsetu miałam 2 spódnice
Gonia szkoda... ja ostatnio znalazłam babkę któa robi śliczne misie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość