Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej gonick :)

Fajnie że tak spędzasz czas z córcia :) a i świeże powietrze jej dobrze zrobi, trochę sie tez uodporni ;)

miaamy ten używany to firma lenovo, rok gwarancji za 900 zł. Dokładnych parametrów jeszcze nie mam bo nie mam oferty ale ogólnie to chyba dobra marka te lenovo?

Madi wybraliśmy za 1690 zł Asus X551CA- SX030H plus do tego koszt routera z wi-fi ale co zrobimy to jeszcze nie wiem.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Lenovo mogę spokojnie polecić :) i nie tylko ja...
chyba jeden z najmniej awaryjnych komputerów
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Asus też jest dobrą firmą, godną polecenia ;-)
a lenovo pierwsze słyszę
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

lenovo to stary ibm... rewelacyjna firma..
a asus, już się lekko popsuł...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

miaamy pisze:więc zaufaj mu :) komputer jak samochód ... nowego auta z salonu nie kupisz co? a jak dobrze użytkowane to i kilkanaście lat pociągnie. Z kompem tak samo! a to że ci oprogramowanie siądzie i trzeba wgrać system od nowa to nie zepsucie komputera! Komputer zepsuty jest wtedy jak trzeba w nim coś wymienić albo coś nie działa.

Tych ze sklepu nie słuchajcie lepiej :D Znam się na tym i jak słucham tych sklepowych doradców to jestem z nich posikana a oni mówią tak przekonująco że faktycznie można się nabrać
Miaami ale do użyeanego auta nie wejdziesz i nie sprawdzisz jakie są części, i tak samo jest z elektroniką do której też nie wejdziesz i nie sprawdzisz czy był komputer przegrzany, zalany itp. A co nowe to nowe.
zanna ja bym wolał kupić nowe.
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Adix ;) co słychać ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Być może, nie jestem teraz na kupnie także nie bardzo się tym interesuje :)

Dokładnie Zgadzam się z Adrianem, nie wiadomo, może się wydarzyć i chodzić bez szwanku ale może się zepsuć, a jak nie obejmą tego gwarancją to co wtedy...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Ostatnio kupowałam i się orientowałam...
z reszta wprzeciągu roku, kupowałam i ja i mama..
no i kumpel wymieniał ;)

widze że Black jest ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No też Ją zauważyłam, ale coś się nie odzywa ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

może tylko kontrolowała sytuację ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Być może :)
Ale mogłaby coś skrobnąć ;)

Życzę miłego wieczorku, ja zmykam oglądać film i nyny :*
Spokojnych snów :kiss2
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Cześć kochane, rodzynku.
Właśnie wertowałam forum żeby nadrobić i przy okazji druknęłam kilka dokumentów w tym referencje i cieszę się jak dziecko, które dostało pierwszego lizaka.
Widziałam, że piszecie ale mam takiego nie ogara z czasem, że hoho.
Zajrzę jutro :pisze: a teraz mykam dopić kawę, tak więc życzę wszystkim spokojnej nocki.
Dla tych co spać jeszcze nie idą, podrzucam coś na poprawę humoru: http://amazinganimalstories.com/5733/22 ... ing-weird/
;)

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Black, czyżby udało się pracę znaleźć ??

no ja tez przyszłam sie pożegnać i do jutra :*
spokojnej nocki
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Witam i żegnam się od razu bo widzę że sama jestem ;-)
Propo laptopa ja mam hp od razu na starcie matryce miałam do naprawy, teraz się przegrzewa zbyt szybko więc nie polecam :roll:
Adi ja też o Tobie myślałam że coś Cię długo nie ma, ale orientuje się że teraz czas zaliczeń więc aż tak się nie martwiłam ;-) Kochana jak już jesteś wreszcie to opowiadaj co u Ciebie, jak tam ocenki?? Domyślam się że same godne pochwały :D
Gonia Ty to co chwilę innego avka masz...ale same fajne :P
Black prace znalazłaś? Co u Ciebie słoneczko?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

do jutra dziewczyny :-* dobrej nocki :-)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Adrian nie pytałeś nigdzie o mnie :o nie kłam nawet, że pamiętasz :D zapomniałeś o mnie i się przyznaj! hehe

Madlen same 5? ;d proszę Cię, tylko jedna na 7 :( a jeśli chodzi o A. to coraz gorzej się dogadujemy... Niby nic mi nie robi, wszystko ok, ale po prostu on się na mnie denerwuje o byle co... Np. dziś wkurzył się, bo kazałam mu wode w wiadrze z mopem wymienić (miał myć podłogę) no i wielce wkurzony, bo mógł tą wodą umyć. Kiedy ta woda była okropnie brudna i brudną wodą chciał myć, ech. Księżniczka się znalazła co spadnie jej korona z głowy jak wodę wymieni. Mój związke działa chyba na takiej samej zasadzie jak Blackfox.

zanna no trochę mi zeszło tyle to się w życiu jeszcze nie uczyłam, rzeczywiście mówią "matura to pikuś, zobaczysz co to studia" :D

Jamelia a no sesja zakonczona i się cieszę, że żadnych poprawek:) teraz 2 tygodnie (ponad) wolnego:) a propo ocenek to hmm jedna 5, trzy 3 i trzy 4 :P jest mi przykro za te 3, bo mam większe ambicje i lipa :(
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: myszka28 »

hej dziewczynki ja padam jestem zmęczona i niewyspana
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Dzień dobry! Ja się wyspałam, ale i tak zmęczona. Do tego żołądek mi dokucza od rana..
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej ;) jak ja się cieszę że już jest piątek...
nie mogłam się już go doczekać..
tak mi się tydzień wlókł.. że masakra...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

A jakie plany na weekend Kay? :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

sprzątanie :D
mama wraca w przysżłym tygodniu, tzreba dom doprowadzić do jej wymogów ;)

a co u Ciebie ?? jak sie czujesZ?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

No właśnie nie bardzo.. Jakaś taka psychicznie rozchwiana. Chyba przed okresem :/
Poza tym jakiś sk... porzucił pod moim domem małego kociaka. Na mrozie i śniegu. Musiałam biedaka ratować, bo by tam umarł.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Uuu.. ale to trzeba być prostakiem by tak zrobić.... ;/

no może.. ale już jutro weekend ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Jupiiii!!!!!!!!!!!! Wygrałam podwykonawstwo przetargu!!!!!!!!!!!!!! Jupi jupi jupi!!!

W weekend pracuję. I piję. I pracuję i piję, o! :D

]:-)

Who's the best? :D
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :)

Agatka gratulacje :)

Kay a mi tak zleciał szybko.. :)
Oj tam sprzątanie, są inne rzeczy, dużo ciekawsze :)
A Mama zanim przyjedzie to dom zdążysz na błysk posprzątać :)
X Ci pomoże, a ostatni "wolny" weekend spożytkujcie fajnie :D

Black, no ale się rozpisałaś:P
Co u Ciebie?? Jak z pracą??
Czadowe te zwierzaki :)

Adidasowa to nie źle jeszcze:)
A z A. co zamierzasz??
A jak tam Kapsel?? :)

Jam, czemu tak późno?? Co robiłaś cały dzień, że nie zaglądłaś?? :P
No i jak Ci idzie z szukaniem pracy??
U mnie lipa...

Nawet ostatnio nie wiem czy Wam pisałam, chciałam iść na kurs języka angielskiego, ale niestety nie kwalifikuję się bo to od 25 lat dopiero... Niestety... A po zdanym egzaminie ma się certyfikat europejski czy tak jakoś... no ale co z tego.. ja to mam pecha...

Myszka gratulacje!! Doczytałam, że bierzecie ślub :drinkwine
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 1 gość