Witajcie
Agatka gratulacje
Kay a mi tak zleciał szybko..

Oj tam sprzątanie, są inne rzeczy, dużo ciekawsze
A Mama zanim przyjedzie to dom zdążysz na błysk posprzątać

X Ci pomoże, a ostatni "wolny" weekend spożytkujcie fajnie
Black, no ale się rozpisałaś:P
Co u Ciebie?? Jak z pracą??
Czadowe te zwierzaki
Adidasowa to nie źle jeszcze:)
A z A. co zamierzasz??
A jak tam Kapsel??
Jam, czemu tak późno?? Co robiłaś cały dzień, że nie zaglądłaś??

No i jak Ci idzie z szukaniem
pracy??
U mnie lipa...
Nawet ostatnio nie wiem czy Wam pisałam, chciałam iść na kurs języka angielskiego, ale niestety nie kwalifikuję się bo to od 25 lat dopiero... Niestety... A po zdanym egzaminie ma się certyfikat europejski czy tak jakoś... no ale co z tego.. ja to mam pecha...
Myszka gratulacje!! Doczytałam, że bierzecie
ślub 