Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

O Zanka nie doczytałam o tych zaspach u Ciebie, kurczę, jakieś zapasy lepiej zróbcie bo jak Was odetnie ten śnieg na parę dni od świata... brr
Madi to nie pierwszy raz jak mu o to uwagę zwróciłam, ale ok powiem mu że jest maminsynkiem a ja w taka relacje nie będę dalej brnąć. Więc niech się określi tu i teraz czy jest w stanie uświadomić sobie że ma problem i coś z tym zrobić...I chyba tyle bo co innego mogę mu powiedzieć? A jak u ciebie, co słychać bo ja tak dziś o sobie cały czas. Normalnie jak nigdy :P :P Ale musicie mi wybaczyć, w takim parszywym nastroju jestem od wczoraj że potrzebuje się wygadać :D

Kay Ty spryciulo ;-)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Jam nic się nie przejmuj :) Każdy ma gorszy dzień i każdy się potrzebuje wygadać :kiss2
No tak powiedz, zobaczysz jak się zachowa, co powie.. będziesz miała wszystko czarno na białym...
Inaczej też by było jakby mieszkał gdzieś z dala od rodziców.. może wtedy byłby inny...

U mnie ok wszystko, tylko coś się mi na dłoniach zrobiło i boli, nie wiem czy to od detergentów czy od wody...i tak brzydko to wygląda...ble

Kay to miłego wieczorku :*
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

Madlen pozazdrościć ! ja to bym chciała jeść i nie tyć :D
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Oj tam, nie do końca.. bo jak na zdjęciach widzę te wystające kości to aż mnie obrzydzenie bierze
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Ale co Ci się porobiło, zaczerwienione masz i małe ranki? Mi tez coś takiego wyskakuje zimą a to jest od tego że przychodzę z piwnicy, myję ręcę i znowu wychodzę. Może masz to samo, przemarzły Ci.
A co on mi może powiedziec, że jestem nienormalna co najwyżej :)A na mieszkanie z dala od rodziców w ogóle nie ma szans. Wiesz tak czytam na tych forach wypowiedzi dziewczyn i żon maminsynków...i widzę że w sytuacji gdy on mieszka przy niej szanse na zmianę są ŻADNE :/
No nic, na dziś skończyłam trucie. Poczytam sobie jeszcze. Miłego wieczorka/nocki :*
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Takie czerwone rany, później skóra robi się sucha jakbym miała z 80 lat i wygląda jakby mi miała skóra schodzić... Piecze, szczypie i boli.. nie wiem co to...
Nie myśl tak! Może akurat coś do Niego trafi. I się ułoży.. Może On powinien założyć rodzinę i poczuć tą odpowiedzialność..?
Rozmawialiście na takie tematy?? O przyszłości??

Jam, nie wczytuj się aż tak bo później sobie do głowy dobierzesz i nie będziesz mogła spać :)
Miłej nocki :):* I lektury :D
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Madlen tak dla przypomnienia bo nie chce mi się opisywać od nowa. tu nie ma nic w sumie o jego matce ale o tym jaki on potrafi być kiedy razem mieszkaliśmy... to tak w odpowiedzi na Twoje pytanie :) A to co piszesz o rekach to własnie to. Smaruj często kremem Nivea tym natłuszczającym. Broń boże nawilżającym jeśli masz wyjść w niedługim czasie na dwór !http://www.babskiesprawy.pl/wyprowadzilam-sie-od-niego-t8583.html?hilit=%20wyprowadzi%C5%82am%20si%C4%99%20od%20niego
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Madlen tak mi też robi się taka skóra na zewnątrz dłoni smaruj kremem i na noc grubą warstwą też no i trzeba pamiętać żeby zakładać rękawiczki jak mrozik żeby ochronić ręce.
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Hej dziewczyny ;)
Madi obyło się bez zwolnień ale tym zmierzłym paniom z administracji pozbierali niektóre dodatki. Jak się po coś przyszło do nich to jedna dała kartkę do wypełnenia i kazała zapukać do innych drzwi po pieczątkę i podpis i przyjść spowrotem, a gdy poszło się po pieczątkę to jedna baba dała podpis a druga wbiła pieczątkę. A jak się idzie po pasek z wypłaty to w okienku siedzą dwie panie jenda stoi i czyta drugiej numerek z dyskietki a druga wyszukuje pasek i podaje go tej pierwszej popijając kawę i jedząc ciastko.
A tak po za tym to madi dlaczego nie chcesz się nam pokazać?
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Witajcie po dłuższej mojej nieobecności :) No nie gadajcie, że nabiłyście 100 stron!! :O masakra, wezmę się zaczytanie, bo i tak nie mam co robić:) Nie wchodziłam do was, bo sesja mi zabierała tyle czasu, że coś okropnego. Siedziałam po nocach, nie spałam 10 dni w ogóle:( miałam takie wory pod oczami, że szok! Jeszcze trochę mam. Ale jest ok. Wszystko zaliczone w pierwszym terminie;) Jeśli chcecie wiedzieć jakie oceny to pytajcie, bo tak to mi głupio się chwalić ni z gruchy ni z Pietruchy :D
Ale już jestem na szczęście po sesji, teraz wolne do 18 lutego;)
A no i zamówiłam sobie te pędzle do makijażu z naturalnego włosia i mi przyszły. Powiem Wam, że malowanie się nimi jest rewelacyjne :in love: w ogóle nie czuć, że się coś na twarz nakłada:)

P.S widzę, że tylko Madlen w przeciągu 100 stron o mnie wspomniała, ech. Laski i mężczyźni o mnie pozapominali, ja Wam dam! :angrywife
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Adasiu nikt o Tobie nie zapomniał przynajmniej nie ja i nawet ostatnio o tobie myślałem :D Ale podejrzewałem że Twoja sesja zdjęciowa pochłania cały Twój czas i przez to tutaj nie zaglądasz ;)
A o oceny nie ma się po co pytać bo zapewne same piąteczki :P
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Witajcie :d
wróciłam właśnie od klienta, myślałam, że będę nadganiać.. ale się udało :D
co słychac ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :*
O nie dziś znów pustki, może się jeszcze coś rozkręci...

Adidasowa no nawet Vanilki pytałam co u Ciebie ale nie napisała nic, Ona zresztą też ostatnio coś się nie pokazuje...
Aż do 18?? Ale masz dobrze:) To wracasz do domu czy zostajesz we Wrocławiu???
No pewnie jak Adix mówi, same 5 masz :)
A jak tam się układa w związku?? Dobrze wszystko??

Kay normalnie zdaje się, że wątek seksi.. zrobił nam niezłą konkurencję ;P
tam dużo więcej osób pisze...
Jak się spotkanie udało?? Zapewne nie było tak źle bo widzę, że zadowolona jesteś :)
A wieczór pewnie też miło spędziliście więc jakże inaczej- dzień musi być udany :)

adix to nie tylko u Ciebie tak jest... Takie panie na stołeczku to by Cię zagryzły za to, że zakłócasz ich spokój i tylko łaskawie od niechcenia coś zrobią, żeby się haja nie zrobiła.. nie cierpię takich ludzi...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Cześć wszystkim :kiss2

U mnie właśnie odśnieżyli drogę, zaraz biorę się za obiad.

Madlen gdzie ta sukienka?
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Zana:*

No zaraz, zaraz kończę zupę pstykam zdjęcie i wrzucam :)
Dużo nasypało śniegu??
U mnie dziś temp. dodatnia i słońce także może coś przytopnieje
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

U nas strasznie dużo śniegu i dalej ma padać...
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

Cześć dziewczyny :*
ja właśnie pije kawę i przegryzam pączka od teściowej :P
a z pogodą u mnie to już lepiej, tylko -2 jest..śnieg jak na razie nie pada, ale wieje i mam wrażenie, że jest -50 :|
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Paula :)
No ale przynajmniej mrozu już nie ma...
Mmm od teściowej :P

No sukienka taka, tylko ładniejszy kolor, bardziej intensywny:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

śliczna sukieneczka ! :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

mnie też wpadła w oko, a do tego ma taki milutki materiał :)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Cześć dziewczyny! Super sukienka Madlen ! :) U mnie taka piździawa ... - 1 a wiatr brrr masakra... Na drogach ślisko gdzie niegdzie nawiane a jeżdżą jak pojeb***! Już od rana zrobiłam kurs do szkoły i spowrotem żeby cholerny papierek podpisać 40km musiałam jechać.... I jeszcze chce kupić książki od pana z Tablicy z ogłoszenia i się dodzwonić nie mogę.... do dupy :[
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Super ta sukienka Madi, bardzo śliczna ;)

U mnie jest sporo więcej na - ale też wiatr straszny...

Adasiowa nie pytaliśmy bo wiedzieliśmy że masz zaliczenia i czekaliśmy cierpliwie kiedy do nas wrócisz ;)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Fajnie, że się Wam podoba, ale na żywo dużo ładniejsza :)

Jeny a u mnie tak ładnie, słonecznie..
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ja już mam dośc zimy...

Dziewczyny musicie mi doradzić ;)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Madlen zazdroszczę.... taki wiatr u mnie że tak zimno masakra... a jeszcze w nocy troszkę nasypało i samochód odgarniać musiałam... :[ zanna też mam już dosyć :(
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 1 gość