Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Wlasnie widze, ze strasznie sie przerzedzilo...:/ dobrze, ze reszta zaglada czasami.
Dokladnie.Ten NFZ to coraz bardziej podupada.U nas jest tyle dobrze, ze jak maja jeszcze nie wykorzystany limit na cos to dzwonia zapraszaja na badania.Ale wiadomo ze zazwyczaj ten limit jest przekraczany.:/
Dokladnie.Ten NFZ to coraz bardziej podupada.U nas jest tyle dobrze, ze jak maja jeszcze nie wykorzystany limit na cos to dzwonia zapraszaja na badania.Ale wiadomo ze zazwyczaj ten limit jest przekraczany.:/
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Jestem jestem dziewczyny
Witam was 
uwaga ! zapisałam się do ginekologa na piątek wiec nie ma wyboru muszę iść ! jak sie przygotować na tę pierwszą wizytę u gina? jeszcze idę do gościa bo babki u mnie w ośrodku w gminie nie ma
uwaga ! zapisałam się do ginekologa na piątek wiec nie ma wyboru muszę iść ! jak sie przygotować na tę pierwszą wizytę u gina? jeszcze idę do gościa bo babki u mnie w ośrodku w gminie nie ma
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
O! to sie nazywa szybka reakcja ;3
Witaj Cat ;D
hmm, wiesz ja juz nie pamietam.Ale wiem ze balam sie a nie bylo tak zle.
Wpierw pogadalam, a ze sie wstydzikam to mialam tunike a lekarz byl w miare fajny i delikatny co najwazniejsze.
Witaj Cat ;D
hmm, wiesz ja juz nie pamietam.Ale wiem ze balam sie a nie bylo tak zle.
Wpierw pogadalam, a ze sie wstydzikam to mialam tunike a lekarz byl w miare fajny i delikatny co najwazniejsze.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Carina, ogólnie jest porażka z NFZ i jakimkolwiek leczeniem... ;/
w sumei czasem lepiej mieć to prywatne i móc spokojnie isę leczyć badać itp....
Cat, graty
hmmm czy coś się przygotować 
przede wszystkim się nei stresuj...
umyj się i tyle...
wygodnie Ci będzie iść w jakiejś tunice, albo spódnicy...
a kolejna rzecz... kiedy miałaś okres??
w sumei czasem lepiej mieć to prywatne i móc spokojnie isę leczyć badać itp....
Cat, graty
przede wszystkim się nei stresuj...
umyj się i tyle...
wygodnie Ci będzie iść w jakiejś tunice, albo spódnicy...
a kolejna rzecz... kiedy miałaś okres??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ja też się boje ale zaniepokoiłam się troche bo coś mnie pobolewa nie chce czekać bo boję się że to może być jakaś infekcja bakteryjna a lepiej wyleczyć niż cierpieć..
okres jestem w trakcie ostatni dzień albo wczoraj się skończył bo ja czasem tak mam że mam 6 ,7 dni a czasem 4,5 i koniec
więc na to wygląda ze juz sie skonczyl , musze zainstalowac aplikacje na moim telefonie kiedy mam okres teraz tą aplikacje ma tlyko mó chłopak musze od niego wszystko pozgapiać 
okres jestem w trakcie ostatni dzień albo wczoraj się skończył bo ja czasem tak mam że mam 6 ,7 dni a czasem 4,5 i koniec
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Slusznie. bo jak infekcja to lepiej ja wyleczyc poki jest mala X)
Poza tym to jest dyskomfort i rozne potem sa mysli.Czesto niepotrzebne
Poza tym to jest dyskomfort i rozne potem sa mysli.Czesto niepotrzebne
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Cat, not o idealnie, bo tego co wiem, to właśnie najlepiej po okresie isć do ginekolora 
idz.. zawsze najstraszniejszy pierwszy raz
później juz z górki będzie..
a facet podobno delikatniejszy
idz.. zawsze najstraszniejszy pierwszy raz
później juz z górki będzie..
a facet podobno delikatniejszy
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
no niby tak zadzwoniłam musiałam się przemóc akurat teraz mam wolne więc najlepiej dobrze się przygotuje , nawet mój chłopak mi mówił żebym szła jak mnie coś boli, bo cały czas narzekam a nie idę żeby coś z tym zrobić.. jeszcze musze się zapytać o tabletki na ból okresowy bo mam straszne bóle musze brac 1,5 pyraliginy bo przestało boleć
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Nie wiem.Ja tam wole do kobiety...wie jak to jest bo sama przechodzi pewne rzeczy .No i kobieta z kobieta inaczej porozmawia niz facet.
Ale to juz kazdy ma inne zdanie na ten temat.
Dobra laski ja poki co mykam.Podszykuje obiad i to pranie wstawie
pozniej wroce ;*
Ale to juz kazdy ma inne zdanie na ten temat.
Dobra laski ja poki co mykam.Podszykuje obiad i to pranie wstawie
pozniej wroce ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
ja nie mam innego wyboru musz eisc do chłopa chociaz tez bym wolała babkę jak coś nie wyjdzie to juzw iecej do niego nie pojde i tyle
jeszcze mnie choroba zmogła...
szykuj obiadek i wyslij nam
papapa:)
jeszcze mnie choroba zmogła...
szykuj obiadek i wyslij nam
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
SPokojnie
pójdziesz i zobaczysz..
mówię byłam i nie było najgorzej...
jasne że u babki lepiej i pewnie swobodniej, ale jest do przeżycia..
Car co robisz dobrego ??
mówię byłam i nie było najgorzej...
jasne że u babki lepiej i pewnie swobodniej, ale jest do przeżycia..
Car co robisz dobrego ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Czesc Paula. 
Ja Kay mam dzisiaj tylko pomidorowa i pączki haha ;}
Cat chetnie wysle poczki
bo mi ciasto tak wyroslo ze az sie wystraszylam ;D
Ja Kay mam dzisiaj tylko pomidorowa i pączki haha ;}
Cat chetnie wysle poczki
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Hej.
Mi tez możesz wysłac Car bo nie mam siły nic gotowac, chyba że odsapnę i rybkę zrobię. Miłego dnia dziewczyny
Mi tez możesz wysłac Car bo nie mam siły nic gotowac, chyba że odsapnę i rybkę zrobię. Miłego dnia dziewczyny
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
hej Paula i hej Jam 
jak Wam mija wtorek ??
Car, na pomidorówkę ochoty nei mam.. a pączki to nie na obiad
raczej nie u mnie
nie wiem ile musiała bym zrobić by x się najadł... 
jak Wam mija wtorek ??
Car, na pomidorówkę ochoty nei mam.. a pączki to nie na obiad
raczej nie u mnie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Car możesz wysłać pączki uwielbiam
)
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
a potem będzie płacz że w boki poszło 
nie no żartuję
nie no żartuję
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
żebyś wiedziała potem chłopak mi powie że znowu przytyłam:P
Ostatnio zmieniony wt lut 04, 2014 2:59 pm przez Catherine, łącznie zmieniany 1 raz.
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
no niestety zdarzyło mu się... powiedzieć czym mnie bardzo zranił było mi bardzo przykro ale co poradzić to tylko facet nie myśli...
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
no tak, najpierw powie, potem pomyśli 
heheh faceci
no ale chyba się to nie powórzyło 
heheh faceci
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
niby nie ale sam mi kupuje różne smakołyki i jak po nich nie przxytyć ? przecież nie ejstem gruba ;p
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
heheh
no cóż.. widocznie już mu nie przeszkadza nadmiar ciała 
hehehe ;0 z resztą, podobno kochanego ciała nigdy za wiele
hehehe ;0 z resztą, podobno kochanego ciała nigdy za wiele
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
no przecież
wiem coś o tym szkieletem być nie można
facet lubi mieć za co złapać 
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: FAST WebCrawler [Crawler] i 0 gości