Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

O darkstycznie sie robi ;)
Lubiee takie klimaty haha
Redorange666 witaj na lysej gorze ha ha ha

Kay a czemuz to?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Dziękuję za przyjęcie do tak elitarnego klubu. Czuję się zaszczycony. :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Car, Na grunwaldzie korki jak nie powiem co...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Oj no taaak...


Haha elitarny klub ;D Jakos mi to zlowrogo grzmi ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Dobra, korek byl chwilowy :) pelna para wracam do domu...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie Wszyscy :*
Normalnie od trzech dni się zabieram za nadrobienie postów, ale takie mnie senności ogarniały, że zasypiałam przed monitorem...
Ale wreszcie dziś się udało :)

Ooo widzę, że nowy Kolega do nas zawitał :) Cześć Redorange666 :)

Kay, to Mama już w środę wraca??
A w pracy jak tam??
To X mówiłaś o naszych gratulacjach dla Niego??

Zanna jak fryzurka?? Jesteś zadowolona??
No nie mówiłaś mi, że się dogadaliście w sprawie komputera :angrywife
A gdzie ukochani teściowie pojechali, że ich nie było?? :P
Przynajmniej miałaś chwilę spokoju :)
A co do wieczorów to wiesz co ja myślę, jak S. jedzie gdzieś z kolegami to powinnaś też się z kimś spotkać a nie siedzieć w domu :*

Adidasowa, Dziewczyny wszystko powiedziały, więcej dystansu do siebie, podejrzewam, że jeśli miałabyś wygląd aktorki której wyglądem się zachwycasz to i tak będąc ten wygląd mieć i tak byłabyś z czegoś niezadowolona.. taki już człowiek jest.. mimo, iż wygląda super i inni go o tym przekonują to i tak my wiemy swoje.. Ale wiesz, że wyglądasz super i niejedna kobieta patrzy z zazdrością..
Co do A. pamiętam, że mówiłaś że to już ostatnia szansa..

Agatka, ja nie uważam, że to długo.. 1,5 roku zleci tak szybko, że zanim się człowiek obejrzy już będziesz się stroić i stresować, bo to już za chwilę.. czas tak leci...
No właśnie bo Jam pytała jaki przetarg wygrałaś i chyba nic nie odpisałaś albo mi minęło posta jakiegoś :)

Jam a u Ciebie pewnie dalej poszukiwania pełną parą:)
A jak humor?? Poprawiło się?? Noo i coś postanowiłaś w związku z Połówkiem??

Black, no bardzo skrótowo opisałaś co u Ciebie:P
Będziesz częściej??
Trzymam kciuki żeby Ci się z pracą udało :)
a 26 to nie jest dużo:) kryzys wieku średniego dopiero przed Tobą więc na razie się nie masz czym martwić :P :)

Cat, teraz raczej dają u ginekologa takie jednorazowe spódniczki, ale na wszelki wypadek jakaś tuniczka nie zaszkodzi :) No i jak Kay powiedziała umyj się i nie stresuj :) bo naprawdę nie ma czym :)
A jeśli chodzi o depilację to zależy tylko od Ciebie, tak naprawdę nikt tego nie wymaga i nie patrzy na to :)

Carinka miałam pisać, czemu Ciebie nie ma..
Kiedy Mały będzie miał wyniki??
A u Ciebie zdrówko jak tam??
Byłaś u lekarza z wynikami??

Adix no pochwal się coś więcej, taki tajemniczy jesteś :P
Tak 3 lata to nie jest przepaść żeby się tym martwić, najważniejsze żebyście się dogadywali i rozumieli :)

Paula hejka :*
Mówisz, że impreza rodzinna się udała??
Całe szczęście :D

Miaamy Ty to masz szczęście, ciągle jakaś impreza, zaczynam Ci zazdrościć normalnie... Jak było??

Pominęłam kogoś?? Mam nadzieję, że nie..
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

zanna nic nie poradzę, że mój wygląd mnie dołuje. CHciałabym coś w sobie zmienić, ale nie wiem jak się do tego zabrać... i nie mam motywacji od kogoś :(

Jamelia propo charakteru to też myślę, że ludzie mnie lubią, bo jednak jestem osobą miłą i uśmiechniętą.

Adix proszę Cię, ajkoś nikt mnie na ulicy nigdzie nie zaczepia :) więc wątpię. I gratuluję poznania nowej dziewczyny i trzymam kciuki żeby się ułożyło jak najlepiej:)

agatka broń Boże się nie obrażam, czasem dobrze jest dostać od kogoś mocnego kopa. A ja wiem, nie myśl, że ja planuję dzieci czy ślub z A... Nie ma nawet cienia szans, że tak się stanie. On mi już zobojętniał. Nie mam ochoty go całować, przytulać, nic. ZIMNO. Jestemz nim, bo mieszkamy razem i jakoś sobie w pwnych rzeczach pomagamy, mimo wszystko. Jednak przyszłości z nim nie ma. sama mu powtarzam w każdej kłótni kilka rzeczy ciągle. On czasem się drze "nie wmawiaj mi tego, bo tego nie lubie!" to odpowiadam "bo co, uderzysz mnie? zabijesz?" Więc to już jest takie oschłe, bez uczuć...
Nic nie poradzę, że myślę, że nikt mnie nie zechce... po prostu nikt się mną nie interesuje od dłuższego czasu, nikt nie zagadał, poza jednym menelem w tramwaju... wtedy poczułam się głupio, nie zwróciłam niczyjej uwagi. Ja czuję, że sama złapie depresje, bo jak parze w lustro to załamka. Zreszta nie wychodzę do ludzi w ogóle... siedzę w zamknięciu prawie cały czas... to jest wszystko chore i mam tego świadomość, ale sama sobie nie poradzę. Potrzebny byłby mi ktoś u boku, kto by mi pomgól się wyrwać z tego związku i zacząć normalnie żyć ... a nie mam tu nikogo...

Catherine ja też mam iść i się zebrac nie mogę, dużo mówię, mało robie.

Madlen no bo jest ostatnia, nic nie zrobił, ale nie czuję już tego co czułam wcześniej. Uczucie się chyba wypaliło i przeminęło, a wszystko przez jego zachowania. Sama uświadomiłam sobie i jemu, że nie chce tak żyć.... A reszte opisałam wyżej...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Dziewczyny :D

Madi, tak mama jutro wraca.. już prawie posprzątane...
jutro jeszcze siostra przyjedzie, ciasto zrobimy....
i na lumpy idziemy ;)

w pracy lepiej ;) ale coś dziś mój kierownik nie w sosie ale leję na niego...
a X dziękuje ża gratulacje, chodzi dumny i się nei dziwię :D w końcu go docenili ;)



Adi <przytul> ech.. mi się po prostu wydaje że w dużej mierze Twoja niska samoocena to zasługa A...
dodatkowo Twoje kompleksy które przez jego zachowanie stają sie problemem...
poważnie postaraj się sama siebie zaakceptować....
a przede wszystkim, moze jednak pora wziąć życie w garść i coś z nim zrobić..
zaczęłaś studia, nowa droga życiowa, może pora to wykorzystać i w życiu uczuciowym tez porzadek zrobić..
rzucisz się w wir szkoły i łatwiej bedzie zapomnieć...


Madi a co u Ciebie?? jak się czujesz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Kayira właśnie problemem jest to, że sama nie umiem tego zrobić... Nie potrafię po prostu. Czuję jak jakiś narkoman, którzy nie może przestać brać. :/ Możliwe, że to jego zasługa, nie mam pojęcia, ale to już jest w bardzo zaawansowanym stanie wszystko :(
Propo studiów to czekam cały czas na plan semestru letniego, bo póki co to nic nie ma :/ ciekawa jestem jakie przedmioty będę miałą:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

Madi, oj udała się :D
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

hej paula ;)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Adi.. tylko że siebie tylko niszczysz... na Tobie się to negatywnie odbija...
i tu jest problem... ech....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Nie zagłębiajmy się już dalej w to... ;/ póki nie ma mi kto pomóc wyjść z "dołka" będę w nim siedziała... więc nie ma co gdybać.
Byłam na punkcie widokowym, zajebiscie jest:) fajnie zatyka uszy jak się wjeżdża windą i zjeżdża tak samo :D no i widać wszystko, swój blok z góry zobaczyłam, nawet swoja szkołe :D a jak zajebiście widać jak samolot akurat przelatuje:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no my planujemy się wybrac jak będzie ciepło ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

ale widać pasmo górskie :P fajnie naprawdę fajnie:P
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no chcemy isć.. ale jak będzie ciepło i na pewno bedzie pogoda :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Kay no to fajnie, że się odrobiliście ze sprzątaniem :)
A ciasto jakie pieczesz?? Mnie kusi zrobić karpatkę, ale to jak mój wróci :)
No X taki zadowolony, mało kto z radością do pracy chodzi, bo większość z niej niezadowolona, także naprawdę szczęście, że się Mu tak powiodło :)

Adi, jak tak będziesz myślała to nigdy się nie uwolnisz..

Paula wygląda na to, że jako nieliczna będziesz miała fajną przyszła rodzinę :)
Zazdroszczę Ci strasznie, bo ja mam na odwrót niestety :)

No u mnie ok, ostatnio zmęczenie daje się we znaki, krew z nosa leci.. może to jakieś osłabienie ogólne przez pogodę czy coś..
I wybieram się w czwartek na badania i się strasznie stresuję wynikami... bo co jak dalej będą złe...
Ale jakby było wszystko ok to za ok.1,5 miesiąca byśmy zaczęli starania o dzidziusia.. bo nie wiadomo jak to dalej wszystko będzie.. póki co nie ma co też jakoś wybiegać w przyszłość..
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej :D
ja na chwilę, oczywiscie nie spię od kąd X wstał..
ale jako dobre zrobiłam mu sniadanie i kawę :D heheh ;)
zaraz się zbieram... ogarnę siebie i łazienkę i po siostrę...
idziemy na łowy, mam nadzieje ze beda jakies fajne lumpy hehehe :D
a potem skończymy sprzatać... pokrólujemy w kuchni ;)

Madi.. robię pychę.. potem wkleje przepis bo dziewczyny z FLeksi też chcą ;)

a X.. no dumny jest i mega zangażowany w pracę ..
i poważnie straszniemu tego zazdroszcze....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

Madi, mam taką nadzieje :)

a tak poza tym, HEJ ! :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

o hej Paula co tak wczesnie ?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: myszka28 »

hej hej witam się dziewczynki :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej :) co tam ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: myszka28 »

nudą wieje strasznie
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Witam w środę ;)
Widzę że od rana ruch na bs ;)
Madlen z połówkiem niby zgoda, był wczoraj na chwilę. I jak by nigdy nic...eh brak mi słów na niego.
Dziś rano czytam sms, że nawet na dobranoc nic nie napisałam bo on zapracowany to nie mógł zadzwonić. a w ogóle pochapalismy się wtedy bo ja podrukowałam sobie reklamy i chciałam poroznosić po skrzynkach na jego osiedlu. Tam mieszka większość ustawionych ludzi więc chciałam żeby mi pokazał "odpowiednie"domy. Prosiłam o to w piątek, powiedział że za późno jest i pochodzimy w niedziele, a w niedzielę bolały go nogi... Więc chiałam specjalnie w poniedziałek przyjechać a on do mnie że on nie będzie ze mną chodził. Ot tak, po prostu on ma takie kaprysy.
A co do pracy to tak jak piszę wyżej podrukowałam reklamy i roznoszę od wczoraj. Sprzatanie itp. bezczynnie nie siedzę :)
No ale powiedz co się z Tobą dzieje, często Ci ta krew z nosa leci? Może przemęczona jesteś... postaraj się odpoczywać częściej<martwi się>

Adi bo jak wypatrujesz czy ktoś Cię zauważa to zawsze jest tak że wtedy człowieki olewają :D

Hej mysza jak tam u Ciebie? Załatwiłaś młodemu szkołę?

Kay udanych łowów :P
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: myszka28 »

hej jamelko jutro komisja ostateczna denerwuje sie mocno z tą szkołą
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ICCrawler - ICjobs i 0 gości