Aby zrozumiec kobietę a: trzeba być kobietą b: zwariować.
Przy kawie ...
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Kris... zaryzykuję to zjedzenie.
Aby zrozumiec kobietę a: trzeba być kobietą b: zwariować.
Aby zrozumiec kobietę a: trzeba być kobietą b: zwariować.
Re: Przy kawie ...
redorange666 podobno dlatego, że kobiety się rozumieją to się ciągle ze sobą kłócą xd
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adidasowa.. a mi się jednak wydaje, gdybyś jednak częściej powychodziła z dziewczynami, ale by kogoś poznac, miała byś wiecej znajomych...
i mniej obawiała bys się samotności...
i mniej obawiała bys się samotności...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kayira możliwe, ale nie mam zbyt z kim wyjść. Jak mamy wolne to większość wraca do domó, bo mają po 30-60 km. A ja 300 więc nie wrócę do "swoich" na 2-3 dni, bo mi się nie opłaca... A jeśli ktoś się znajdzie to i tak impreza, nie mówię, że źle OK, ale potem bym w nocy czy nad ranem musiala wracać sama... co nie jest dla mnie ciekawą perspektywą...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
hej wam wszystkim 
Noo adi moje zdanie to już chyba znasz na ten temat pisałam ci już kiedyś
Spójrz z perspektywy czasu ... chcesz żeby twoje dzieci wychowywał ktoś taki? do końca życia z takim człowiekiem ??!!
Noo adi moje zdanie to już chyba znasz na ten temat pisałam ci już kiedyś
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Adasiu ale przecież nikt nie każe Ci wracać do Twojego miasteczka zostan tam gdzie jesteś. Ja jestem z Płocka 
Red kobietami nie bęziemy czyli najbliżej jest nam do zwariowania hehe
Red kobietami nie bęziemy czyli najbliżej jest nam do zwariowania hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
miaamy nawet nie myślę żeby mieć dzieci z nim xD a dzisiaj mi się śniło, że miałam dzidziusia i to takiego świetnego, w ogóle nie płakał, cały czas się śmiał 
Kris ale tu nie mam do kogo japy otworzyć :/
Kris ale tu nie mam do kogo japy otworzyć :/
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Hej
O jakie tematy dziś poruszane...
Heh nie mam weny pisać, więc życzę dalej udanej dyskusji i miłego po południa.
O jakie tematy dziś poruszane...
Heh nie mam weny pisać, więc życzę dalej udanej dyskusji i miłego po południa.
Re: Przy kawie ...
hej Madi, Miaamy..
Adi... nie jest tak strasznie, można samej wróci... lub się szarpnąc na taxi..
poważnie...
Adi... nie jest tak strasznie, można samej wróci... lub się szarpnąc na taxi..
poważnie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dzięki Madlen wzajemnie :*
Adasiu mam dziwne wrażenie że to ja Ci się śniłem bo podobno ja prawie wcale nie płakałem i zawsze się śmiałem hehe
To dam Ci numer do mnie i będziesz dzwoniła żeby mieć z kim pogadać :p
Adasiu mam dziwne wrażenie że to ja Ci się śniłem bo podobno ja prawie wcale nie płakałem i zawsze się śmiałem hehe
To dam Ci numer do mnie i będziesz dzwoniła żeby mieć z kim pogadać :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
No nie będziemy... jesteśmy prostymi zwykłymi facetami którzy chcą mieć fajną kobietę... to chyba za du że wymagania. 
Re: Przy kawie ...
Kris nie kuś z tym numerem, bo jeszcze Ci podam
Kayira ale taxi kosztuje ;d a nie chce naciagac ta bardzo rodziców, mój tata ostatnio stracił prace... a w moich okolicach ciężko o prace. Świętokrzyskie jednym z województw z największym bezrobociem..
Kayira ale taxi kosztuje ;d a nie chce naciagac ta bardzo rodziców, mój tata ostatnio stracił prace... a w moich okolicach ciężko o prace. Świętokrzyskie jednym z województw z największym bezrobociem..
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adasiu ja już swoje zdanie na temat twojego A kiedyś tam wyraziłem i nadal go nie zmieniłem
A ty jesteś bardzo śliczną kobietą która napewno sobie poradzi i znajdzie kogoś odpowiedniego, a jak już kogoś znajdziesz to my we trzech go ustawimy w razie gdyby miał coś za dużo do powiedzenia na twój temat
A ty jesteś bardzo śliczną kobietą która napewno sobie poradzi i znajdzie kogoś odpowiedniego, a jak już kogoś znajdziesz to my we trzech go ustawimy w razie gdyby miał coś za dużo do powiedzenia na twój temat
Adrian

Re: Przy kawie ...
a tak szczerze Adi, to trochę szukasz problemów, albo wymowki by nie wyjśc 
jak byś raz spobowała to by było inaczej
Red.. kazdy chce się związac z normalną osobą...
jak byś raz spobowała to by było inaczej
Red.. kazdy chce się związac z normalną osobą...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
tylko tych normalnych już nie ma... zostały pochowane.
Re: Przy kawie ...
Adix heheheh dziękuję, to bardzo miłe co piszesz :oops:ja chciałabym faceta, który by mnie szanował, troszczył się i żeby mu zależało... chciałabym być ważniejsza niż np. gry. Żeby się nie wkurzał na mnie o byle co jak np. że poproszę żeby mi przyniósł szklankę wody... nie zależy mi na wyglądzie żeby był nie wiadomo jaki... ładna buźka to nie wszystko.
Kay czemu uważasz, że szukam wymówki... Jeśli miałabym z kimś wyjść to wolałabym żeby mnie odprowadził... po prostu boje się chodzić sama, bo mnie zazwyczaj zaczepiają jacyś debile... jak pisałam pochodzę ze wsi i już tam mnie zaczepiali i słyszy się ełno gwałtów, morderstw... Nie chciałabym stać się tego ofiarą.
redorange666 ja jestem chyba w miarę normalna...
Kay czemu uważasz, że szukam wymówki... Jeśli miałabym z kimś wyjść to wolałabym żeby mnie odprowadził... po prostu boje się chodzić sama, bo mnie zazwyczaj zaczepiają jacyś debile... jak pisałam pochodzę ze wsi i już tam mnie zaczepiali i słyszy się ełno gwałtów, morderstw... Nie chciałabym stać się tego ofiarą.
redorange666 ja jestem chyba w miarę normalna...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
hihi dzieci z nim nie ?
noo to co chcesz z nim robić całe życie ?
im prędzej to skończysz tym lepiej
i nie szukaj wymówek tylko się rusz!!!!
a mi też się dzieci ostatnio śnią.... poza tym okres mi się spóźnia ....
a mi też się dzieci ostatnio śnią.... poza tym okres mi się spóźnia ....
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Adi.. bo jak byś chciała to byś poszła
mimo wszystko....
nawet samej wysoczyć sobie gdzies niekoniecznie wieczorem...
a nie raz wracałam sama...
a dwa... nie raz jest tak, że jednak znajdzie się ktoś kto odprowadzi....
a póki jesteś z A zawsz go tez możesz wykorzystac by przyszedł po Ciebie...
nawet samej wysoczyć sobie gdzies niekoniecznie wieczorem...
a nie raz wracałam sama...
a dwa... nie raz jest tak, że jednak znajdzie się ktoś kto odprowadzi....
a póki jesteś z A zawsz go tez możesz wykorzystac by przyszedł po Ciebie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Moja dziewczyna mówiła mi dokładnie to samo. Szkoda że w praktyce okazało się zupełnie co innego. A przynajmniej taki powód podała w sms-ie.Adidasowa pisze:Adix heheheh dziękuję, to bardzo miłe co piszesz :oops:ja chciałabym faceta, który by mnie szanował, troszczył się i żeby mu zależało... chciałabym być ważniejsza niż np. gry. Żeby się nie wkurzał na mnie o byle co jak np. że poproszę żeby mi przyniósł szklankę wody... nie zależy mi na wyglądzie żeby był nie wiadomo jaki... ładna buźka to nie wszystko.
redorange666 ja jestem chyba w miarę normalna...
No mam nadzieję że tak jest.
Re: Przy kawie ...
Kay jakoś wątpie żeby po nią przyszedł skoro robi problem żeby szklanke wody podać.... pewnie by był foch z przytupem że poszła gdzieś bez niego 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
jednak jak ktoś chce coś wykombinować i gdzies się wyrwać to to zrobi 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
miaamy no chce go zostawić, ale nie umiem ze względu na to, że zostanę całkiem sama ;( mi też się spóxnia, ale 1 dzień ;p
Kay pki jestem z A. i wyszłbym gdzieś sama to by mi głowę urwał, że gdzie ja łażę, z kim się spotykam, zdradzam go i blabla bla. Ja jednak boję się chodzić sama nocą
redorange666 to była gł€pia jak byłeś taki jak ja opisałam, a ona Cię zostawiła bo było jej "za dobrze" :/
A propo to wyjść sama mogę tylko kiedy n ma drugą zmianę ;] wtedy cały dzień mam dla siebie:) i na pewno jak będzie miał teraz drugie zmiany to pójdę sobie gdzieś do parku może jakąś książkę poczytam ;] korzystając z tego, że we Wrocku takie ciepło
Kay pki jestem z A. i wyszłbym gdzieś sama to by mi głowę urwał, że gdzie ja łażę, z kim się spotykam, zdradzam go i blabla bla. Ja jednak boję się chodzić sama nocą
redorange666 to była gł€pia jak byłeś taki jak ja opisałam, a ona Cię zostawiła bo było jej "za dobrze" :/
A propo to wyjść sama mogę tylko kiedy n ma drugą zmianę ;] wtedy cały dzień mam dla siebie:) i na pewno jak będzie miał teraz drugie zmiany to pójdę sobie gdzieś do parku może jakąś książkę poczytam ;] korzystając z tego, że we Wrocku takie ciepło
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
tylko skoro i tak chcesz go zostawić.. to po co się nim przejmujesz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Taaaa... za dobrze... następnym razem co drugie spotkanie dam w pyszczek za poprzedni raz i awansem za następny.
Jakoś sobie tego nie wyobrażam.
Jakoś sobie tego nie wyobrażam.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości