Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Ja Wrocka nie znam, a Ty mi proponujesz wyjazd do Katowic, ech. Głęboka woda.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
JAm.. dziękuję za współczucie.
radzem sem.. jakoś.
Re: Przy kawie ...
Ech...Adasiowa, wybacz ale ja ciebie nie pojmuje.Niby bys wiele dala ale dalej tkwisz w tym...
Wierz mi ja tez mialam ciezko, nawet ciezej niz ty i mimo zalamek udalo mi sie.Teraz jak na to patrze to naprawde jestem z tego dumna.Najgorzej wmawiac sb ze sie rady nie da.
Red glowa do gory
Wierz mi ja tez mialam ciezko, nawet ciezej niz ty i mimo zalamek udalo mi sie.Teraz jak na to patrze to naprawde jestem z tego dumna.Najgorzej wmawiac sb ze sie rady nie da.
Red glowa do gory
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Oj tam głęboka.
za 3 miesiące zamierzam wrócić do kraju czyli do rzeszy... to może byc glęboka woda ale co tam.
W 2000 wyjechałem w ciemno do anglii i było dobrze.
do odważnych świat należy 
za 3 miesiące zamierzam wrócić do kraju czyli do rzeszy... to może byc glęboka woda ale co tam.
W 2000 wyjechałem w ciemno do anglii i było dobrze.
Re: Przy kawie ...
Carina nie zrozumiesz. Jestem z tym sama, ja jestem zbyt słaba żeby sobie poradzić, próbowałam kilka razy i za każdym razem był powrót do tego samego.
redorange666 to podziwiam, ja nie jestem odważna niestety
redorange666 to podziwiam, ja nie jestem odważna niestety
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Oj tam , ja rozumiem Adi. wiadomo jest świadomość że związek nie ma sensu i dalsze czekanie na poprawę jest tym samym co liczenie na gwiazdkę z nieba...ale i tak jest cholernie trudno, tym bardziej jeśli delikwent od czasu do czasu staje się "człowiekiem"...
A ja znowu mam lenia , nic nie robię od rana :/
A ja znowu mam lenia , nic nie robię od rana :/
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Jamka ty leniu 
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Jam dziękuję za zrozumienie:) jak pisałam: samemu ciężko rozwiązać jakiś problem.
A ja miałam robić babeczki, ale straciłam chyba chęci.
A ja miałam robić babeczki, ale straciłam chyba chęci.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Car żebys wiedziała że leniem jestem, to już drugi tydzień jak się obijam, nie lubię tak. Idę w piecu napalic bo mi palce skostniały przy tej klawiaturze he
Adi musimy trzymać się razem, mamy takich samych buców więc kto nas lepiej zrozumie jeśli nie my same
Adi musimy trzymać się razem, mamy takich samych buców więc kto nas lepiej zrozumie jeśli nie my same
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Adasiowa wiadomo ze ciezko.Ale trzeba w koncu sie postawic bo sama wiesz ,ze lepiej nie bedzie :_
Rob rob to sie wprosimy na nie.
A wlasnie jak tam twoj Kapselek?
Jamka, nie gadaj ze az tak zimko u Ciebie?;o
Rob rob to sie wprosimy na nie.
A wlasnie jak tam twoj Kapselek?
Jamka, nie gadaj ze az tak zimko u Ciebie?;o
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Jamelia chyba jeszcze Black w czymś podobym siedzi, ech. Szkoda, że nie jesteś z Wrocka :/
Carina wiem, no ale widzisz Jam wie o co chodzi, bo ma taką samą prawie sytuacje... Tyle, że ja chce to zerwać, uwolnić się, ale nie mogę. Po prostu coś mnie pcha samo w to... i nie ma mi kto podać ręki i wyciągnąć z tego...
A Kapselek już się ma dobrze, a ja powoli odkładam kase na operacje
Kris spróbuj wysłać mi jakąśw iadomość to wtedy Ci napiszę co chciałam napisać
Carina wiem, no ale widzisz Jam wie o co chodzi, bo ma taką samą prawie sytuacje... Tyle, że ja chce to zerwać, uwolnić się, ale nie mogę. Po prostu coś mnie pcha samo w to... i nie ma mi kto podać ręki i wyciągnąć z tego...
A Kapselek już się ma dobrze, a ja powoli odkładam kase na operacje
Kris spróbuj wysłać mi jakąśw iadomość to wtedy Ci napiszę co chciałam napisać
Ostatnio zmieniony pn lut 10, 2014 4:07 pm przez Adidasowa, łącznie zmieniany 1 raz.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Red to gdzie Ty ją znalażleś że nawet nie była a tyle odważna żeby Ci to w oczy powiedzzieć tylk oprzez smsa. Tak to się robiło jak byliśmy w podstawówce. Kurcze a podobno facet to świnia hehe. NIe wiem czy bym jej nie napisał bujaj się skoro zrobiła to przez tel. Ech kobietki żyć z wami się nie da ale bez was też jest do dupy :p
Adasiu to może kliknij w moją nazwę przy avatarku i tam poszukaj wyślij prywatną wiadomość. A swoją drogą dziewczyno strasznie młoda jesteś. NIe obraź się ale Ty jeszcze dobrze świata nie poznałaś a boisz się że jak zostawisz tego gamonia to nikogo nie znajdziesz. No proszę Cię weź sie ogarnij bo przyjade, przełoże przez kolano i wymierze klapsa swoją "ręką sprawiedliwości" hehe
Adasiu to może kliknij w moją nazwę przy avatarku i tam poszukaj wyślij prywatną wiadomość. A swoją drogą dziewczyno strasznie młoda jesteś. NIe obraź się ale Ty jeszcze dobrze świata nie poznałaś a boisz się że jak zostawisz tego gamonia to nikogo nie znajdziesz. No proszę Cię weź sie ogarnij bo przyjade, przełoże przez kolano i wymierze klapsa swoją "ręką sprawiedliwości" hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Kris próbowałam tak, ale nici :/ nic nie zrobisz, ze mam takie myślenie. Nie jestem jakąś pięknością żeby się na mnie rzucali wszyscy faceci 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adi tak w temacie znalazłam 


„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Adi mnie facet podobnie potraktowal.Ale z tym ze to byl pierwszy i ostatni raz...
Takze wiesz...
Dlatego ja ci wspolczuje ale wiem, ze bez twojego wlasnego samozaparcia nic nie wskorasz.A gnojek cie jeszcze w to gowno ciagnie bardziej.Wybacz slownictwo
dobra koniec tematu.;_
Takze wiesz...
Dlatego ja ci wspolczuje ale wiem, ze bez twojego wlasnego samozaparcia nic nie wskorasz.A gnojek cie jeszcze w to gowno ciagnie bardziej.Wybacz slownictwo
dobra koniec tematu.;_
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
miaamy hahah no w zasadzie...
Carina rozumiem, ja sama się denerwuje na siebie, ale no... nie potrafie sama

Carina rozumiem, ja sama się denerwuje na siebie, ale no... nie potrafie sama
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Na BadooKris pisze:Red to gdzie Ty ją znalażleś że nawet nie była a tyle odważna żeby Ci to w oczy powiedzzieć tylk oprzez smsa. Tak to się robiło jak byliśmy w podstawówce. Kurcze a podobno facet to świnia hehe. NIe wiem czy bym jej nie napisał bujaj się skoro zrobiła to przez tel. Ech kobietki żyć z wami się nie da ale bez was też jest do dupy :p
Mój kolega mówi że kobiety to ch..e z cyckami. Czasami stwierdzam że niektóre są znacznie gorsze od nas. Ale tlyko niektóre.
Re: Przy kawie ...
Dobrze, ze napisales niektore haha bo juz bys mial przechlapane Redzik ;D
Adasiowa :*
Adasiowa :*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
noo mam nadzieję że tylko niektóre i o żadnej z nas tak nie myślisz ? 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Nigdy nie powiem że wszystkie i zasadniczo się z tym niezgadzam. Poza tym ja Was drogie PAnie uwielbiam.
i to jest mój problem.
Nie o nikim z Was tak nie myślę.
Nie o nikim z Was tak nie myślę.
Re: Przy kawie ...
Red nie wiedziałem że niektóre kobiety po 30 mają tak mało w głowie i potrafia się w ten sposób zachować. Moja ex ma 27 i też nie dorosła do żadnego związku:)
Wiesz że też kiedyś usłyszałem to że kobiety co Ch....
Zgadza się jak można tych wszystkich kobitek nie kochać. ech rozmarzyłem się że jeszcze znajde taką normalną
Wiesz że też kiedyś usłyszałem to że kobiety co Ch....
Zgadza się jak można tych wszystkich kobitek nie kochać. ech rozmarzyłem się że jeszcze znajde taką normalną
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Też liczę na to że znajdę tą jedyną.Kris pisze:Red nie wiedziałem że niektóre kobiety po 30 mają tak mało w głowie i potrafia się w ten sposób zachować. Moja ex ma 27 i też nie dorosła do żadnego związku:)
Wiesz że też kiedyś usłyszałem to że kobiety co Ch....
Zgadza się jak można tych wszystkich kobitek nie kochać. ech rozmarzyłem się że jeszcze znajde taką normalną
A PAnie tutaj... sa boskie.
Re: Przy kawie ...
hihihi napewno znajdziecie
a od kiedy to wiek ma świadczyć o dojżałości ? .... ja mimo małego doświadczenia wiekowego wiem że w parze to ze sobą nie zawsze idzie 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
No ja myślałem naiwnie że jak się ma juz trzy dychy na karku to juz coś się w tej makówce ma.
Re: Przy kawie ...
Tak Was czytam i az mi sie pyszczek smieje.Rzadkoscia jest uslyszec takie slowa pod naszym adresem.
A Wy na pewno znajdziecie te odpowiednie.I wtedy o nas i forum zapomnicie :<
A co do wieku, to fakt nie jest on miernikiem.niestety.
A Wy na pewno znajdziecie te odpowiednie.I wtedy o nas i forum zapomnicie :<
A co do wieku, to fakt nie jest on miernikiem.niestety.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: FAST WebCrawler [Crawler] i 1 gość