Mówisz redsik, chcesz klapsa?
Przy kawie ...
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Agatka od Ciebie... Kochanie zawsze... o każdej porze dnia i nocy i nie tylko...
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
JAk CIę znam to nawet nie zbliżyłas sie do zarumienienia. 
Re: Przy kawie ...
Agatka ty widzisz co sie tu wyprawia ?
Dzicz sie robi haha
Madi uhu? bo przegapisz wszystko.;p
Dzicz sie robi haha
Madi uhu? bo przegapisz wszystko.;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Carinko a bo to jest jedyny moment kiedy moge sobie legalnie Was pomacać hehe
Red ja bym go jeszce miodem oblał żeby jakiś misio się do niego przytulił albo mróweczki
Red ja bym go jeszce miodem oblał żeby jakiś misio się do niego przytulił albo mróweczki
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Kris a gdzie Ty o tej porze roku misia (śpią a poza tym jest ich bardzo mało) no i mrówki również śpią. Poza tym szkoda mi miodu.
smoła i pierze... i na miacho.
smoła i pierze... i na miacho.
Re: Przy kawie ...
Och! Kris no wiesz...
Przytulenie to jeszcze bym zrozumiala ale macanie ;J
<przygotowana by dac Krisowi po lapkach>

Co tak delikatnie chlopaki? tam trzeba wstrzasowo zadzialac.I wytulac brutalnie.
Przytulenie to jeszcze bym zrozumiala ale macanie ;J
<przygotowana by dac Krisowi po lapkach>
Co tak delikatnie chlopaki? tam trzeba wstrzasowo zadzialac.I wytulac brutalnie.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Carina pisze:Agatka ty widzisz co sie tu wyprawia ?
Dzicz sie robi haha
Madi uhu? bo przegapisz wszystko.;p
No właśnie tak się zastanawiam, czy nie wyjąć pejcza spod łóżka
Re: Przy kawie ...
redorange666 widzę, że sprawy załatwiasz "od ręki"
ja myślę że jemu już nic nie pomoże. Tyle razy co ode mnie odtsał w gębe to masakra. Zresztą przylazł koło mnie teraz i się łasi. Zje..ałam go, bo on się będzie na mnie wyżywał, a za 10-15 minut przyleci i myśli, że jak piesek będę merdac ogonkiem na jego widok. takiego wała, niech spierd...ala
Adix nie ma problemu, mogę wam jeszcze ciasto upiec xd kur*a zapomniałam o tej interwencji! mówili coś? miałam oglądać ale A, mnie znów denerwuje i wyleciało miz głowy:(
witaj Agatko!:)
Kris ja też staram się swój bojlerek zgubić i nici, kiepsko mi idzie i nie mam motywacji :/ Ty się lepiej tka nie oferuj, bo w końcu na siłę CIę ściągnę xd a propo klapsów to myślę, że każda z nas tutaj je lubi więc co to za kara
Adix nie ma problemu, mogę wam jeszcze ciasto upiec xd kur*a zapomniałam o tej interwencji! mówili coś? miałam oglądać ale A, mnie znów denerwuje i wyleciało miz głowy:(
witaj Agatko!:)
Kris ja też staram się swój bojlerek zgubić i nici, kiepsko mi idzie i nie mam motywacji :/ Ty się lepiej tka nie oferuj, bo w końcu na siłę CIę ściągnę xd a propo klapsów to myślę, że każda z nas tutaj je lubi więc co to za kara
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Od razu po łapkach...
Jak delikatnie... na takim chłodzie do drzewa nago...
Agatka a masz takowy??

Jak delikatnie... na takim chłodzie do drzewa nago...
Agatka a masz takowy??

-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
redsik mam kija i sznurek, wystarczy? 
I będę Ci przy tym mówiła: Jesteś taki piękny Ano!
I będę Ci przy tym mówiła: Jesteś taki piękny Ano!
Ostatnio zmieniony pn lut 10, 2014 5:45 pm przez a_gatka, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Przy kawie ...
Hej
Car ja tak tylko doczytuje żeby być na bieżąco:)
Widzę, że Panowie dzisiaj bojowo nastawieni...
Na szczęście Wasze, że żaden z Was nie powiedział na nas nic złego bo Jadźka by już nie wystarczyła tylko coś grubszego byśmy nasłały:P
Car ja tak tylko doczytuje żeby być na bieżąco:)
Widzę, że Panowie dzisiaj bojowo nastawieni...
Na szczęście Wasze, że żaden z Was nie powiedział na nas nic złego bo Jadźka by już nie wystarczyła tylko coś grubszego byśmy nasłały:P
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Sorry, że tak bezczelnie kpię z Grey'a, ale... nie mogłam się powstrzymać. Nic mnie tak nie śmieszy jak bdsm w wersji soft 
Madlen, cześć kochana :*
Madlen, cześć kochana :*
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
A co będziesz mieć na sobie ?? 
CZytałaś??
CZytałaś??
Re: Przy kawie ...
Hehe no tak ;J U nas jest wiosna w pelni wiec zbytnio nie ucierpi.Ale
jakby jak jeszcze mu zapodac wszystkie odcinki mody na sukces to wtedy by wymiekl na maxa haha
Adasiowa a o czym miala byc interwecja?
Madi;D
Agatka buhahahaha
jakby jak jeszcze mu zapodac wszystkie odcinki mody na sukces to wtedy by wymiekl na maxa haha
Adasiowa a o czym miala byc interwecja?
Madi;D
Agatka buhahahaha
Ostatnio zmieniony pn lut 10, 2014 5:48 pm przez Carina, łącznie zmieniany 1 raz.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
No czytałam, ale głównie po to by zrozumieć czym się kobitki jarają. I żeby zrozumieć jednakowoż, z czego stara ekipa z grona BDSM tak drze łacha od tygodni 
Re: Przy kawie ...
Carina o cmentarzu z mojej miejscowości 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Tez czytalam i nadal nie wiem czym to jaranie jest spowodowane.Co oni tam wiedza o bdsm haha ;D
Aha.A tom nie wiedziala.
Aha.A tom nie wiedziala.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Carina chodzi tam o to, że jeden gościu miał na cmentarzu nagrobek matki, chciał ojca pochować, otworzyli i się okazało, że ani matki ani trumny nie ma. I dochodzenie gdzie się podziała ;]
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Carinko ale macanko odbyło by się tylk oi wyłącznie za zgodą osoby msanej :p
Jak cchesz brutalnie to masz. Przywiązać go za jaja do zderzaka i Ciągnąć za samochodem. Oj chyba mnie fantazja poniosła i się rozpędziłem :p
Jak cchesz brutalnie to masz. Przywiązać go za jaja do zderzaka i Ciągnąć za samochodem. Oj chyba mnie fantazja poniosła i się rozpędziłem :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Ja prowadzę Ty Kris przypinasz 
Re: Przy kawie ...
Kris hahahahahaha
czekam tylko aż będzie miał 2 zmiany by wyjść sobie do parku na kilka godzin 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość