Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
haha miaamy to nieźle... Ale że poszłaś do faceta za pierwszym razem to szacuneczek, ja bym nie mogła iść do faceta i nigdy nie pójdę, wole do kobiety 
-
G****
Re: Przy kawie ...
miaamy mówiłam że nie będzie tak źle
i wszystko w porządku?
vanilka chciała bym żeby to była ciąża ale to nie możliwe... A co ginów to byłam i kobiety i u faceta. Teraz chodzę do faceta i powiem Wam, że jest bardziej delikatny niż ta baba co do niej wcześniej chodziłam.
vanilka chciała bym żeby to była ciąża ale to nie możliwe... A co ginów to byłam i kobiety i u faceta. Teraz chodzę do faceta i powiem Wam, że jest bardziej delikatny niż ta baba co do niej wcześniej chodziłam.
Re: Przy kawie ...
hmm ... ja poszłam za namową cioci do tego faceta ;p i tak wszystko dobrze wszystko czyste ale dostałam komplet tabletek bo mam jego zdaniem zbyt obfite miesiączki i to może powodować te moje zasłabnięcia i ogólne złe samopoczucie. był bardzo delikatny nic nie bolało, czuć czułam nieprzyjemny ucisk ale to nie był ból no i szybko to zrobił a w ogóle działał tak szybko że nawet nie zdążyłam sobie pooglądać tego całego sprzętu tylko rachu ciachu tu to tu tamto i po sprawie 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
No może fakt, faceci są delikatni ale mi to bez różnicy, mi kobieta krzywdy nie robi, nic mnie nie boli, to po co mam mieć delikatniejszego lekarza? z resztą facet? po co mi to, nie chciałabym żeby facet mi tam grzebał... 
No oczywiście pomijając mojego chłopa
Zanka,nie martw się, może to przez zmianę pogody, różnie w końcu bywa.. A co do ciąży, to jednak zawsze cuda się zdarzają ;*
Miaamy, jakie tabletki dostałaś? Ja na zbyt obfite i długie miesiączki dostałam Luteine .. więc biorę i poki co spisuja sie dobrze..
No oczywiście pomijając mojego chłopa
Zanka,nie martw się, może to przez zmianę pogody, różnie w końcu bywa.. A co do ciąży, to jednak zawsze cuda się zdarzają ;*
Miaamy, jakie tabletki dostałaś? Ja na zbyt obfite i długie miesiączki dostałam Luteine .. więc biorę i poki co spisuja sie dobrze..
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ja wybierałam najlepszego gina w mieście a akurat był nim facet
Mógł by się jakiś cud zdarzyć
wszystko okaże się w maju 
Mógł by się jakiś cud zdarzyć
Re: Przy kawie ...
Trzymam kciuki w takim razie
!
Re: Przy kawie ...
dostałam Orgametril i exacyl i takie przeciwbólowe do rozpuszczania w wodzie nimesil i na uzupełnienie żelaza tardyferon ... koniecznie nie chciałam chormonalnych więc powiedział że bez tego się nie obejdzie ale da mi takie które delikatnie ingerują w organizm bo nie chce antykoncepcji tylko mniej krwawić przecież 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
A, widzisz ja dostałam dopochwowe, bierze sie na 16 dzień przez 10dni.. i okres mialam mniejszy.. o wiele 
Kobietki słuchajcie mam takie małe pytanko do Was, co sądzicie o moim brzuszku?
tu troszke niewyrazne, i jeszcze jedno wyrazniejsze.. bo mi sie on nie podoba, jak pytalam kolezanek to mowia ze jest fajny itd, ale wole was zapytac, bo wy mnie przynajmniej skrytykujecie jak trzeba !
+ Wybaczcie za ten negliż...


Kobietki słuchajcie mam takie małe pytanko do Was, co sądzicie o moim brzuszku?
tu troszke niewyrazne, i jeszcze jedno wyrazniejsze.. bo mi sie on nie podoba, jak pytalam kolezanek to mowia ze jest fajny itd, ale wole was zapytac, bo wy mnie przynajmniej skrytykujecie jak trzeba !
+ Wybaczcie za ten negliż...


Re: Przy kawie ...
elegancki brzuszek
jak miałam regularny wf w szkole mój brzuch też tak wyglądał .... teraz po 2 latach wygląda trochę .... inaczej
ale staram się wrócić spowrotem 
a skoro tak nażekasz to pokaż taki jak chciała byś mieć ... wstaw obrazek
a skoro tak nażekasz to pokaż taki jak chciała byś mieć ... wstaw obrazek
Ostatnio zmieniony wt lut 18, 2014 1:34 pm przez miaamy, łącznie zmieniany 1 raz.
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Ja od 4 lat nie ćwiczę, i jeszcze się obżeram ile wlezie... także to nie od żadnych ćwiczeń, tylko moja natura po prostu... 
Re: Przy kawie ...

oo mój brzuszek w wakacje w 2012 roku
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Supraśny brzuszek, co ty od niego chcesz 
Miaamy Twój też, ale wstaw aktualny

Miaamy Twój też, ale wstaw aktualny
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Jamelia to do mnie czy do Miaamy?
hah
Miaamy, jakaś ty ładna..
Oj aż mi się zachciało pojechać nad morze..
Miaamy, jakaś ty ładna..
Oj aż mi się zachciało pojechać nad morze..
Re: Przy kawie ...
hahaha tak musiała bym sobie zrobić aktualne ...
Vanilka ja nad morze w tym roku na wakacje
bynajmniej M mi obiecał że pojedziemy .... 
Vanilka ja nad morze w tym roku na wakacje
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Ja tez mam obiecane morze w tym roku ...ale w tamtym i poprzednim tez mieliśmy jechac i nic z tego nie wyszlo :/
Van do ciebie! A miaamy aparat w dłoń i pstrykaj
Van do ciebie! A miaamy aparat w dłoń i pstrykaj
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Dobra dziewczyny w takim razie dziękuję za opinię 
Ja miałam w tym roku z moim jechać, i też nic nie wypaliło... Może w nast roku pojedziemy..
Ja miałam w tym roku z moim jechać, i też nic nie wypaliło... Może w nast roku pojedziemy..
Re: Przy kawie ...
Vanilka, nie wiem co Ty chcesz od swojego brzuszka, jest super 
Poczekaj za kilka lat jak dziecko urodzisz, wtedy no, może będziesz narzekać ale kto to wie
Miammy, gratuluję odwagi
Poczekaj za kilka lat jak dziecko urodzisz, wtedy no, może będziesz narzekać ale kto to wie
Miammy, gratuluję odwagi
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ja to nawet nie będę wakacji planować bo jak coś planujemy to nigdy nie wychodzi..
Re: Przy kawie ...
dziękuje culagula :*
to poczekajcie idę pstryknąć fotę na szybko
to poczekajcie idę pstryknąć fotę na szybko
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Vanilka, masz kontakt z Adi? Co u niej, zamilkła znowu...
Miaamy dawaj dawaj !
Miaamy dawaj dawaj !
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Jamelka no mam, mam ale nie gadałam z nią kilka dni.. Ale wydaje sie, ze wszystko jest ok;)
Culagula dziękuję
Aa co do tej ciązy to nie wiadomo, moja mama nie ma brzuszka w ogole a urodzila nas 3 naturalnie .. no i do porodu zbyt duzo nie wazyla bo 45 
wiec to roznie bywa.. a z reszta do urodzenia dziecka mi sie jeszcze nie spieszy, moze za ok 4 latka
albo 3.. jeszcze czas 
Miaamy czekamy!
Culagula dziękuję
wiec to roznie bywa.. a z reszta do urodzenia dziecka mi sie jeszcze nie spieszy, moze za ok 4 latka
Miaamy czekamy!
-
G****
Re: Przy kawie ...
ja bym się wstydziła pokazać tutaj swojego brzuchala 
Co do Adi to może jakieś zaliczenia jeszcze ma.
Co do Adi to może jakieś zaliczenia jeszcze ma.
Re: Przy kawie ...
Nie wiem, ale jak bedzie na gg to ją zapytam 
Zanka, coś ty pokazuj, jak wszystkie to wszystkie haha
Zanka, coś ty pokazuj, jak wszystkie to wszystkie haha
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
