Sylwia to ,świetny prezent.sama bym chciała taki dostać
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Vanilia ale ty masz regularne chyba? a ja w cały świat. u mnie lekarze przpisuja prochy ale nic nie mówi od czego,dlaczego itd...porażka. Teraz powinnam iść bo dawno nie byłam ale zawsze jak się zapisze to odwołuja bo urlop albo coś, innym razem mi nie pasuje i tak od 3 lat...
Sylwia to ,świetny prezent.sama bym chciała taki dostać
Sylwia to ,świetny prezent.sama bym chciała taki dostać
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
to moze zapisz sie do innego ? co jak co ale raz do roku powinno sie raczej chodzic.. tak dla wlasnego zdrowia i bezpieczenstwa..
no ja to mam regularne, max to mi sie spoznia 5dni ale rzadko kiedy...
sylwia prezent trafiony, porcelana na prezent jak najbardziej pasuje..
no ja to mam regularne, max to mi sie spoznia 5dni ale rzadko kiedy...
sylwia prezent trafiony, porcelana na prezent jak najbardziej pasuje..
Re: Przy kawie ...
Witajcie znów:)
Wow Jam pierwsze słyszę o takiej wadzie.. Ciekawe ile osób choruje tak statystycznie...
Jam, a może po prosty jakieś osłabienie czy coś innego mogło Ci opóźnić..
Kurczę ja też jak brałam hormony na uregulowanie to się pojawiały a teraz kto to wie kiedy i czy w ogóle będzie..
Van, a może Ty też powinnaś iść i powiedzieć, że te tabletki co teraz masz w ogóle Ci nie pomagają i powinien coś zaradzić... Ja mówiłam ostatnio z Zanną na temat tabletek CASTANGUS, to jakieś ziołowe ale mocne i też jak czytałam to się kobiety wypowiadały na temat bóli, jednym pomogło innym znów nie ale może warto i tego spróbować, bo to bez recepty.. tylko że lepiej skonsultować z lekarzem...
A zapomniałam powiedzieć, że ostatnio przy USG mi wyszło, że mam bardzo cienkie endometrium, bo w 12 dniu cyklu miało grubość tylko 2mm.. i na to też mam badania..
Miała któraś z Was podobny problem??
Wow Jam pierwsze słyszę o takiej wadzie.. Ciekawe ile osób choruje tak statystycznie...
Jam, a może po prosty jakieś osłabienie czy coś innego mogło Ci opóźnić..
Kurczę ja też jak brałam hormony na uregulowanie to się pojawiały a teraz kto to wie kiedy i czy w ogóle będzie..
Van, a może Ty też powinnaś iść i powiedzieć, że te tabletki co teraz masz w ogóle Ci nie pomagają i powinien coś zaradzić... Ja mówiłam ostatnio z Zanną na temat tabletek CASTANGUS, to jakieś ziołowe ale mocne i też jak czytałam to się kobiety wypowiadały na temat bóli, jednym pomogło innym znów nie ale może warto i tego spróbować, bo to bez recepty.. tylko że lepiej skonsultować z lekarzem...
A zapomniałam powiedzieć, że ostatnio przy USG mi wyszło, że mam bardzo cienkie endometrium, bo w 12 dniu cyklu miało grubość tylko 2mm.. i na to też mam badania..
Miała któraś z Was podobny problem??
Re: Przy kawie ...
no bede musiala isc ale kurcze tak mi sie nie chce bo znowu bede musiala isc na usg i znow bedzie gadala ze mam macice nie taka itp.. tylko mi nerwy zezre ;p
no i nie ma miejsc musialabym sie rejestrowac na poczatku marca.. ech no ale mus to mus..
ja nie slyszalam wgl o czyms takim...
no i nie ma miejsc musialabym sie rejestrowac na poczatku marca.. ech no ale mus to mus..
ja nie slyszalam wgl o czyms takim...
Re: Przy kawie ...
To pomyśl sobie, że ja czasem dwa razy w miesiącu u gina jestem... normalnie częściej niż kobieta w ciązy.. 
No jest, to błona śluzowa.. to jest ważne bo jakby doszło do zapłodnienia to możesz poronić bo nie będzie mieć zarodek odpowiednich warunków..
No jest, to błona śluzowa.. to jest ważne bo jakby doszło do zapłodnienia to możesz poronić bo nie będzie mieć zarodek odpowiednich warunków..
Re: Przy kawie ...
Tak cały czas mówię o niej. A powiedz mi co miałem powiedzieć z ironią?Madlen pisze:l
Adix mówisz o tej koleżance, góralce, która potrzebuje czasu czy innej dziewczynie??
I to powiedziałeś raczej z ironią?? Co nie??
Tak góralka, i jest warta zainteresowania, ale jakoś ostatnio się nie odzywa i nie mam pojęcia co jest graneKayira pisze:Adix.. skoro tyyyle gadacie, to chyba warta zainteresowania
to ta góralka czy inna ??
Kay a ten twój ból to napewno są korzonki? Bo mnie też od czasu do czasu złapie taki ból pleców że każdy ruch sprawia mi taki przeszywający ból że nawet nie mogę złapać tchu. Ale trzymie mnie to góra półtora tygodnia i przestaje.
Red to mówisz że pracujesz w salonie? a można wiedzieć w jakim?
Adrian

-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witajcie w ten mrozny poranek
Re: Przy kawie ...
witajcie...
Adix, to jest zapalenie mięśni najprawdopodobniej...
a co stwiedzi.. okaże się po prześwietleniu....
Adix, to jest zapalenie mięśni najprawdopodobniej...
a co stwiedzi.. okaże się po prześwietleniu....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
haha ile to można patrzeć na taką gębe więc zmieniłem 
Co o nowym sądzisz ?:p
Co o nowym sądzisz ?:p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hehe wiedziałem że zaraz będzie coś nie pasowało :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
haha no skoro się pytasz to mówię otwarcie
heheh
ale ten aktor też fajny
ale ten aktor też fajny
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej robaczki kochane 
Kris ja poproszę avka z Jason Statham
Madi to nieźle, mi się raz na parę lat nie chce iść a Ty 2 razy w miesiącu, szok. a nie słyszałam o tym. zresztą o tej wadzie wzroku tez nie, bardzo się zdziwiłam.10.15 mamy autobus, więc "za chwilę" się dowiem czegoś więcej.
Kris ja poproszę avka z Jason Statham
Madi to nieźle, mi się raz na parę lat nie chce iść a Ty 2 razy w miesiącu, szok. a nie słyszałam o tym. zresztą o tej wadzie wzroku tez nie, bardzo się zdziwiłam.10.15 mamy autobus, więc "za chwilę" się dowiem czegoś więcej.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Ja chce Diesela ! 
Ja wpadłam na chwile, bo za poltorej godzinki mam pociąg i jade z polowkiem do Opola
Ja wpadłam na chwile, bo za poltorej godzinki mam pociąg i jade z polowkiem do Opola
Re: Przy kawie ...
A po co do Opola jedziecie? Romantyczna podróż? 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
więc udanej randeczki
Ja mykam na autopka z młodzieńcem 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
hej Jam, co tam ??
hej Vanilka, wlasnie mialam o to pytać
po co 
hej Vanilka, wlasnie mialam o to pytać
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej Jamelka to może zróbmy tak : każda z Was powie kogo chce a ja będe zmianiał raz na miesiąc :p
Tylko jak któraś wyskoczy mi z jasiem fasolą to nie ręcze za siebie :p
Tylko jak któraś wyskoczy mi z jasiem fasolą to nie ręcze za siebie :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
cześć dziewczynki i Ty samcze
ale mamy ochronę
Kris, nie zmieniaj już tego bo aż bezpiecznie się czuję z takim facetem
Ale z takimi to lepiej dobrze żyć
i nie podpaść 

hehe, Kris
co Ty na to?
ups, chyba podpadnę
hehe, Kris
ups, chyba podpadnę
Re: Przy kawie ...
hehe 
Jamelka dziękuje
No Kay generalnie mozna by uznac ze randka ;D, a poza tym taka mala wycieczka za miasto..
Zycze wszystkim milego dnia !
Jamelka dziękuje
No Kay generalnie mozna by uznac ze randka ;D, a poza tym taka mala wycieczka za miasto..
Zycze wszystkim milego dnia !
Re: Przy kawie ...
do miłego Vanilko
i miłego wypadu 
Kris... to ja chce
ale ja tak mogę wymieniać i wymieniac 
choć nie, jak ustawisz Deepa to będę w 7 niebie
Kris... to ja chce
choć nie, jak ustawisz Deepa to będę w 7 niebie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Cześć wszystkim 
Madi S. siostra miała tez coś z tym ale w sumie nie wiem jak to wszystko się skończyło ale mogę się jej zapytać.
Vanilka to życzę udanej wycieczki
Jamelka a Tobie dobrych wieści na wizycie
Culagula widzę humorek dopisuje od rana?
Kay jak samopoczucie?
Kris pozytywna zmiana
Madi S. siostra miała tez coś z tym ale w sumie nie wiem jak to wszystko się skończyło ale mogę się jej zapytać.
Vanilka to życzę udanej wycieczki
Jamelka a Tobie dobrych wieści na wizycie
Culagula widzę humorek dopisuje od rana?
Kay jak samopoczucie?
Kris pozytywna zmiana
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: ICCrawler - ICjobs i 0 gości
