Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej :) Witajcie:)

Zanna rycerska mi się bardziej podoba, jakoś tak większy wybór i fajne potrawy:) NO i do tego ładna restauracja:)
Kiedy wybieracie się na kolacyjkę??

Red ja Ci już pisałam, że nie warto sobie Nią głowy zawracać.. od razu coś było nie tak jak odmówiła spotkanie że niby "chora"..

Jam to szalejesz widzę:P

Kay praca działa na Ciebie niekorzystnie:P, musisz iść na L4 żeby porządnie wypocząć..
Ale na serio to gorzej Ci dzisiaj??
Że też na te wyniki się tyle trzeba naczekać...

Paula hej:)
Ale przynajmniej Ci się nie nudzi:) Czas szybko minie:) I już niedługo się praktyka skończy..

Lady ale super, a czym się dokładnie zajmujesz w swojej pracy??

Eluś hej:** Ale Ciebie dawno nie widziałam:)
Jak tam u Ciebie, Dzieci??
Widzę, że z pracą dalej ciężko...

Adix mówisz o tej koleżance, góralce, która potrzebuje czasu czy innej dziewczynie??
I to powiedziałeś raczej z ironią?? Co nie??

Kris ale Ci się zachciewa dzidziusia:P

Miaamy do niedzieli:)

Vanilka a pyralginę próbowałaś?? Może ona Ci pomoże.. albo gorącą kąpiel sobie zrób i powinno odpuścić choć trochę:*
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Mad... nastepnym razem najpierw będę pytała Ciebie o zdanie.
Masz to jak w banku :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Red gatulacje dla CIebie za kopa w D... i należy się DUUUUŻŻŻŻEE piwo za decyzje :)
Są jakieś granice do których można się posunąć :p

Madi hehe nie powiem mógłbym już mieć swoje. Ale jeszcze przyjdzie odpowiednia pora :) chyba :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

dorabiam tu i tam aby mieć na zycie bo z tego co mam po opłaceniu 100 mi zostaje na zycie . nie jest lekko oglądam dwa razy kazda wydana zlotowke ,ale trzeba sobie radzic,ja niemoge na nikogo liczyc i się już do tego sama przyzwyczajona ze sama na siebie mogę liczyc
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

witajcie ponownie ;)

co do pracy i zmiany zamieszkania...
powiem tak.. inne podejscie mają ludzie w Angli... niedawno znajomo stwierdzili, że im pogoda nie odpowiada itp, i myśla nad przeprowadzką do portugali..
przeciez w poslce jest to nie od pomyślenia...
kupienie tu mieszkania jest niemozliwością a co dopiero rzucenie wszystkiego i wyjazd w obce sobie miejsce....

Red gratuluję decyzji.. dobrze zrobiłes.. straciła i niech żałuje..
a tego salonu.. gratuluję, a nie miałeś do siebie wracac ??

Kris, znaj dobroć Pani ;) wybaczam i nawet drugi kisiel Ci zrobię...

co do mnie... boli... jednak, wczoraj się zdecydowanie lepiej czułam...

Adix.. skoro tyyyle gadacie, to chyba warta zainteresowania
to ta góralka czy inna ??

co do finansów.. no cóż.. jak wynajmowaliśmy to X wypłata szła na wynajem, a moja na opłaty i życie...
też mało co i kiedy zostawalo... a człowiek np wyjśc chciał...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Haha Redo, ok:D
o właśnie i gratuluję nowej posady:)
dobrze, że Kay przypomniała:)

Kris wiesz co, na pewno przyjdzie pora..
Tylko nic na siłę:)

Elu wiesz co, nawet gdybyś kogoś miała to naprawdę nie ma jak polegać tylko na sobie, bo na takich "życzliwych" ludziach to się można bardzo przejechać i pomylić..
Wiem jak ciężko z pracą, u mnie to samo..
Chciałam nawet do spożywczaka iść ale nie mam doświadczenia..
I tak zostaje mi tylko praca w domu i wkoło niego...
Ale to wszystko pod bacznym okiem teściowej...ehh

Kay hej :**
Jak Ci minął dzień??
W domku już jesteś?
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Nowa jak nowa.. z szeregowego pracownika zrobiono mnie szefem. Dziękuję :)

Należało się jej za to co robiła... ja nie dam sobie wejśc na głowę bo miała ładne oczka, buzie i cycuszki... ja już nie mam 15 lat i nie jestem cierpiętnikiem.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

mimo wszystko nei wolno szastać ludzki uczuciem i sie bawić drugim czlowiekiem

Madi, ja urlop wzięłam na te dwa dni jeszcze...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

A czyli w domu jesteś :) to fajnie, myślałam, że w pracy Ci ból dokuczał, bo to jednak już się poruszasz... i że się dlatego gorzej czujesz...
Odpoczęłaś coś czy miałaś jakieś zajęcie?
Zakładam, że coś robiłaś:)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

No właśnie nei wiem.. wczoraj się więcej poruszłam, bo i w miescie na tych lumpach byłam, i na prześwietlenie jechałam...
ale dziś w sumie też.. i na steper poszłam, i latałam góra dół a bo to pranie to cos tam....
nie wiem, ogólnie niby jest ok, a przynajmniej staram sie nei zwracać uwagi na ból
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Wiedziałam:)
A może powinnaś się położyć i nic zupełnie nic nie roboć.. tylko tak przetrolić cały dzień
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

nie wytrzymała bym cały dzień leżec w łózku... siadam i tak i do lapka.. ale..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

wiesz ale właśnie polezec powinnas może ci ulzy
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

może i powinnam ale mnie trafia...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

ja pewnie tez bym nie ulezała niemajac temperatury
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Zanna zdecydowanie karczma rycerska :)
Ela więc 600 zł plus to co dorobisz. Ja nie mam mozliwości dorobienia, byłam 2 piatki na sprzątaniu ale dziś już babka nie zadzwoniła, może zapomnjiała, tak czy siek jutro okulistę mam z młodym więc i tak bym nie mogła iść... no nie ważne. Ale powiedz w jaki sposób dorabiasz, podziel się troche sposobami na przetrwanie bo mi też ciężko a prócz tego sprzatania nie mam nic :(
Red jestem z Tobą, trzeba się szanować! ;)
Kay , Ty to jesteś cierpętnica <tuli>
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Hej wszystkim..
Madlen, brałam pyralgine, też nie pomaga. Kąpiel tym bardziej, probowalam masaze w cieplej wodzie pod prysznicem to tyle z tego wyszlo ze dostałam 'krwotoku' i o malo nie zemdlałam.

Brzuch bolał mnie 12godzin, przeszło na jakiś czas i od 3h znow sie mecze :(
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Boże dziewczyny ja 4 miesiące nie mam okresu, wolałabym miec nawet bolesne byłe byłay i żebym się nie stresowala że może ciąza...
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

tam gdzie idzie w zaleznosci to obieram cebule to do truskawek to przy grzybach , u nas sprzątania takiego zajecia nie znajde bo każdy sam sobie sprząta . mieszkam na wsi to i u gospodarza cos się zawsze znajdzie łape się czego można . wiesz teraz mogę bo dzieci to gimnazjaliści wiec sa trochę samodzielni ale jak byli mali to ciężko było az jak sobie wspomnę to niemożliwe , ze dałam sobie rade .
a masz banke to poloz sobie na brzuch , bo kapiel to możesz faktycznie to krwotoku doprowadzić i to by było niewskazane
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

no Jamelka, nie wiem czy tak fajnie miec az tak bolesne :(
a skoro sie stresujesz to dlaczego nie zrobisz testu ???
4msc to zbyt długo...

Elcia nie mam banki.. a jak przykladalam sobie termoforek, to tez nic mi nie pomagało..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

O rany.. Vanilka to nie wiem co by mogło pomóc.. ja nigdy nie miałam tego problemu to tak strzelam pomysłami, ale widzę, że nie najlepsze...

Kay no ciężko tak leżeć, ale zawsze się możesz postarać i spróbować co jakiś czas nawet po parę godzin, jak nie chcesz cały czas tak leżeć..

Jam, a z Młodym to jakaś kontrola czy wadę ma???
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Madlen nie szkodzi, coz przyzwyczailam sie ze nikt mi nie moze pomoc..
Ale daje rade :*
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

wadę ma,okulistka stwierdziła że widzi w trójwymiarze... nie wiem o co chodzi bo w tym dniu co był u okulisty ja byłam na wyrwaniu zęba wiec poszła z nim babcia. jutro dopytam. ale z tego co mówiła to tego się nie da wyleczyć. teraz b edzie sprawdzac w jakim stopniu jest wada.
Ela ja też w taki sposób dorabiam w sezonie, wiśnie jabłka. ale to chwilowe. Moje dziecko do 4podstawówki chodzi ale tez juz samo ze szkoły wróci i w domu zostanie. Najogorzej z wyszykowaniem sie na autobus, tu juz go trzeba przypilnować, obudzić, zrobic śniadanie i o czasie z domu wygnać na przystanek :)
Vanilka tez miałam takie bóle, az mnie trzęsło, biegunki dostawałam i dreszcze i ból niesamowity brzucha i pleców z tyłu. Brałam nospe , zakręcałam sie w szalik albo bluzę i leżałam albo brałam się za sprzatanie. Zalezy czy mdłości przy tym miaam czy nie, ja miałam to leżałam a jak nie to robota i pomagalo jak się ruszałam ,schylałam.
a ja miesiączke zawsze miałam nieregularna, od samego poczatku, okres co 2, 3 a teraz co 4 miesiące. Wzięłam luteinę na wywołanie ale przez 4 dni i nie pomogła, więc faktycznie pora wybrać się po test.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

no idz po tescik idz..
objawy mam identyczne jak ty..
A lekarz nic nie mowil na to ze masz tak nieregularne?? Nie powinno tak byc bo to zle wplywa ogolnie na caly organizm, i potem moga byc klopoty z zajsciem w ciaze, i z calym przebiegiem ciazy..
Ja biore luteine wlasnie, niby na zmniejszenie boli i mniejszy okres ale jakos nie widze zeby cos sie zmienilo a z bolami od ok 4msc jest gorzej..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
sylwia4012
Jestem tu nowa :)
Posty: 14
Rejestracja: sob sty 18, 2014 8:15 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: sylwia4012 »

Dziewczyny czy porcelana na prezent ślubny to fajny pomysł? Wymyśliłam, że do życzeń dam koleżance bukiet z herbat i kaw zamiast kwiatów czy jakiejś pierdoły, bo lubi a w prezencie zestaw do kawy z SPAM. Będzie zadowolona?
Ostatnio zmieniony pt lut 21, 2014 8:32 am przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wklejamy zdjęcia, a nie linki
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość