Zanna rycerska mi się bardziej podoba, jakoś tak większy wybór i fajne potrawy:) NO i do tego ładna restauracja:)
Kiedy wybieracie się na kolacyjkę??
Red ja Ci już pisałam, że nie warto sobie Nią głowy zawracać.. od razu coś było nie tak jak odmówiła spotkanie że niby "chora"..
Jam to szalejesz widzę:P
Kay praca działa na Ciebie niekorzystnie:P, musisz iść na L4 żeby porządnie wypocząć..
Ale na serio to gorzej Ci dzisiaj??
Że też na te wyniki się tyle trzeba naczekać...
Paula hej:)
Ale przynajmniej Ci się nie nudzi:) Czas szybko minie:) I już niedługo się praktyka skończy..
Lady ale super, a czym się dokładnie zajmujesz w swojej pracy??
Eluś hej:** Ale Ciebie dawno nie widziałam:)
Jak tam u Ciebie, Dzieci??
Widzę, że z pracą dalej ciężko...
Adix mówisz o tej koleżance, góralce, która potrzebuje czasu czy innej dziewczynie??
I to powiedziałeś raczej z ironią?? Co nie??
Kris ale Ci się zachciewa dzidziusia:P
Miaamy do niedzieli:)
Vanilka a pyralginę próbowałaś?? Może ona Ci pomoże.. albo gorącą kąpiel sobie zrób i powinno odpuścić choć trochę:*
