Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
No widzisz, niepotrzebnie się stresowałaś 
Re: Przy kawie ...
Taki charakter człowieka 
Re: Przy kawie ...
Dziewczyny w szkole są inni wolontariusze i pewnie ktoś będzie do niej oddelegowany we wrześniu ale kurcze niewiem bo to tak chęć mają ale pujdą dwa razy i zawsze będzie jakaś wymówka a to lekcje a to sprawdzian ....
Tak niektóre starsze osoby są nie do wytrzymania ale z niektórymi naprawde można złapać świetny kontakt noo i wiadomo jak robi coś co ciebie denerwuje to nie wolno tego po sobie pokazać przecież i tak z tą osobą siedzisz chwilę i wychodzisz a z poczuciem winy nie chce się nikogo zostawiać przecież
zresztą ja jestem od tego żeby pomóc i fizycznie i terapeutycznie każdemu a nie tylko tym "fajnym" babciom 
Nie jest to łatwe ale naprawde jestem szczęśliwa jak mogę komuś pomóc i kogoś uszczęśliwić
Tak niektóre starsze osoby są nie do wytrzymania ale z niektórymi naprawde można złapać świetny kontakt noo i wiadomo jak robi coś co ciebie denerwuje to nie wolno tego po sobie pokazać przecież i tak z tą osobą siedzisz chwilę i wychodzisz a z poczuciem winy nie chce się nikogo zostawiać przecież
Nie jest to łatwe ale naprawde jestem szczęśliwa jak mogę komuś pomóc i kogoś uszczęśliwić
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Coś pustki dzisiaj,ale wiadomo każdy zabiegany,nie będzie ciągle wisieć w sieci 
Re: Przy kawie ...
no pewnie tak, ja sama nie mam czasu wchodzic 
a juz o czytaniu wszystkiego nie wspomne..
a juz o czytaniu wszystkiego nie wspomne..
Re: Przy kawie ...
Ja chodź na razie bez pracy, tez mam swoje obowiązki i czasami jestem w tyle na forum,lecz wieczorkiem fajnie usiąść i poczytać 
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej 
jestem na chwilkę
Kurcze mogła by się już ta pogoda poprawić bo muszę bazi nazbierać...
jestem na chwilkę
Kurcze mogła by się już ta pogoda poprawić bo muszę bazi nazbierać...
Re: Przy kawie ...
Dziś u Mnie przez chwilę było tak pięknie, później znów szarość.Miejmy nadzieję że się niedługo poprawi 
-
G****
Re: Przy kawie ...
Właśnie przydało by się już słoneczko albo przynajmniej żeby nie padało...
Re: Przy kawie ...
Ja już śmigam w płaszczyku wiosennym,więc mogłoby być już cieplej 
Re: Przy kawie ...
Ja zimowy też schowałam, lecz Mam taki cienki wiosenny 
Re: Przy kawie ...
Mnie to nie dosc ze wszystko boli przez okres to jeszcze leje i zimno, ledwo co przekonalam sie do wyjscia z domu... masakra..
Re: Przy kawie ...
Co miesięczny horror,Ja w pierwszym dniu ręki nie mogę podnieść, jakby nie silne leki to bym leżała i kwiczała
a przed to jestem strasznie nerwowa,sama siebie nie mogę znieść 
Ostatnio zmieniony śr mar 19, 2014 9:22 pm przez Paolcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Przy kawie ...
Hej Vanilka, czemu tak rzadko zaglądasz??
Re: Przy kawie ...
jutro już ma być u mnie śliczna pogoda
no oczywiście że będzie pięknie przeciesz jadę do szkoły 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
W czwartek już masz zajęcia??
Re: Przy kawie ...
tak bo ja szkołę dzienną mam i mam zajęcia czwartek piątek sobota .... tak dziwnie 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Ale niedzielę masz wolną, co nie??
Re: Przy kawie ...
hej ponownie 
ale już jutro ma być ładnie
ale w niedziele znów ma padać 
i Adidasowa coś do nas nie zaglada...
Paolcia, a u lekarza byłas ?
ale już jutro ma być ładnie
i Adidasowa coś do nas nie zaglada...
Paolcia, a u lekarza byłas ?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
I Gonia też coś bardzo rzadko..
U mnie ma być ciepły weekend
U mnie ma być ciepły weekend
Re: Przy kawie ...
O rety nadgonić was to godzina w plecy..
Zana i Madlen wyszlo 141,80 ale laboratoria różnie oznaczają np 20ng/ml zazwyczaj a u mnie było w ul/ml nie pamiętam dokładnie ale na pewno nie ng. a to chyba o pojemność chodzi. No w każdym razie powiedział że dobrze wyszły. a wycelowac moze sie uda bo przepisał mi luteinę na wywołanie miesiączki. tylko tam u nich we wtorki krew pobierają tylko i dlatego ciężko będzie trafić,no ale trudno przeciez nic nie poradzę . Zana zmierz sobie stópkę , przecież w razie co można odmienić. Buty prędzej bym zamówiła niż ciuchy bo ja niewymiarowa jestem i ciężko coś do mnie dopasować
Kay a czym Ty tak zajęta jesteś właściwie?
no i co z ta Twoja przepukliną wiesz już coś?
Carinka goń ją goń
Zana i Madlen wyszlo 141,80 ale laboratoria różnie oznaczają np 20ng/ml zazwyczaj a u mnie było w ul/ml nie pamiętam dokładnie ale na pewno nie ng. a to chyba o pojemność chodzi. No w każdym razie powiedział że dobrze wyszły. a wycelowac moze sie uda bo przepisał mi luteinę na wywołanie miesiączki. tylko tam u nich we wtorki krew pobierają tylko i dlatego ciężko będzie trafić,no ale trudno przeciez nic nie poradzę . Zana zmierz sobie stópkę , przecież w razie co można odmienić. Buty prędzej bym zamówiła niż ciuchy bo ja niewymiarowa jestem i ciężko coś do mnie dopasować
Kay a czym Ty tak zajęta jesteś właściwie?
Carinka goń ją goń
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Hej zaglądam tylko na chwilkę,zaraz jadę z moim facetem na ryby,trochę relaksu dobrze mi zrobi.U Mnie piękna pogoda, w końcu mamy dziś PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY.Pa Patki 
Re: Przy kawie ...
hej hej 
Paolcia, zazdrszczę.. jak ja dawno na rybach nie byłam...
Jam.. jedna praca druga, w drugiej akurat bilans...
do tego jeszcze w domu, pomału pryzgotowania do wjazdu mamy....
a z kręgosłupe nic nie wiadomo.. czekam na wyniki a później do neurologa
Paolcia, zazdrszczę.. jak ja dawno na rybach nie byłam...
Jam.. jedna praca druga, w drugiej akurat bilans...
do tego jeszcze w domu, pomału pryzgotowania do wjazdu mamy....
a z kręgosłupe nic nie wiadomo.. czekam na wyniki a później do neurologa
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
