Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Kawy bym się napiła 
Re: Przy kawie ...
ja tam uwielbiam grilla... siedzimy gadamy... sałatki, zazyki sosy 
i mięso z grilla.. mniam... uwielbiam i lubię
Madi
może kiedyś się wybierzemy 
i mięso z grilla.. mniam... uwielbiam i lubię
Madi
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Ja jakiegoś dobrego soku.. kawy nie lubię, jedynie aromat 
No tak przynajmniej są razem.
Kay, będę czekać
No tak przynajmniej są razem.
Kay, będę czekać
Re: Przy kawie ...
Pieknie jeszcze nie ma wiosny w pelni a tu juz grillowanie na calego.
az mi sie zachcialo
Moj maly to zawsze wola ze bedzie imprezka i girllowanie haha
az mi sie zachcialo
Moj maly to zawsze wola ze bedzie imprezka i girllowanie haha
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Eh ale Wy macie.. Podeślę Wam Męża żeby miał towarzystwo 
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
hej hej...
Witam wszytkich
grill Zana doskonały pomysł... zjadło by się coś pysznego... steki z grila pyszota, udko z kurczaka w miodzie, kiełbaski... ech... zgłodniałem
Witam wszytkich
grill Zana doskonały pomysł... zjadło by się coś pysznego... steki z grila pyszota, udko z kurczaka w miodzie, kiełbaski... ech... zgłodniałem
-
G****
Re: Przy kawie ...
ja też uwielbiam takie jedzonko
najchętniej to bym zjadła karkóweczkę

Re: Przy kawie ...
Po prostu jakoś tak, nie lubię tego jedzenia i tego, że tak często się tego grilla robi a jest tysiąc innych świetnych wariantów na spędzenie wieczoru
Cześć Red
Cześć Red
Re: Przy kawie ...
Wezcie nie torturujdcie 
bo zemdlem zaraz z glodu :}
bo zemdlem zaraz z glodu :}
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Zjedz Danio metoda na Głoda, jak nie zadziała to złożymy reklamacje, że Głoda nie zabiliśmy 
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Jak dla mnie grill jest świetnym towarzyskim gotowaniem w grupie. łatwe szybkie bardzo smaczne trzeba tylko chwilę czasu poświęcić na marynaty itp. Oczywiście do tego pyszne sałatki z dużą ilością sałat, pomyrdołków i lekkich sosów do nich.
Golonka z grilla również jest doskonałym pomysłem. Łosoś lub pstrąg (dla Pań).
Poza tym grill jest bardzo zdrowy
Golonka z grilla również jest doskonałym pomysłem. Łosoś lub pstrąg (dla Pań).
Poza tym grill jest bardzo zdrowy
Re: Przy kawie ...
Mnie to jakoś nie rajcuje..
Ale o gustach się nie dyskutuje.. jedni lubią to, inni tamto:)
Ale o gustach się nie dyskutuje.. jedni lubią to, inni tamto:)
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Zapraszam Cię do mnie z Twoim M na grilla... zobaczymy czy nadal Ci się nie będzie podobać.
Jedzenie i trunki w moim wykonaniu, towarzystwo ludzi dziwnych i porąbanych tez gwarantująę
Jedzenie i trunki w moim wykonaniu, towarzystwo ludzi dziwnych i porąbanych tez gwarantująę
Re: Przy kawie ...
Eh wole nie 
Re: Przy kawie ...
haha i teraz wydalo sie Madi ze boisz sie, ze jednak posmakowalabys w grillowaniu 
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Nie nie nie, absolutnie.. Raczej tego, że mój by nie chciał się stamtąd ruszyć..
Re: Przy kawie ...
Madi.. ale nie lubisz ze znajomymi siedzieć ??
poza tym, mimo wszystko miłe spotkanie ze znajomymi, gdzie można pogadać, pograć w piłkę itp..
no chyba że masz jakies niemiłe doświadczenia...
poza tym, mimo wszystko miłe spotkanie ze znajomymi, gdzie można pogadać, pograć w piłkę itp..
no chyba że masz jakies niemiłe doświadczenia...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kawusię zrobiłam,
Pan Mąż do pracy poszedł,
córa lekcje zrobiła .....
MMMMMMMMMMMM relaksik teraz
)
Mad - własnie, ale czego nie lubisz w całym grillowaniu .. ?!
Pan Mąż do pracy poszedł,
córa lekcje zrobiła .....
MMMMMMMMMMMM relaksik teraz
Mad - własnie, ale czego nie lubisz w całym grillowaniu .. ?!
Re: Przy kawie ...
Raczej przeważnie jest to grill rodzinny i to wygląd tak, że cała rodzina X przychodzi do nas, nikt w niczym nie pomoże bo każdy jest gościem honorowym i X też ma gdzieś wszystko bo on tylko się mięchem zajmuje..
Ze znajomymi jak najbardziej lubię siedzieć ale dlaczego grill??
No właśnie tak jak Ty mówisz, jakiś turniej piłki siatkowej czy babingtona ok zawsze, impreza też ale nie grill
po prostu są rzeczy, których człowiek nie lubi i tyle
jakoś nie umiem się przekonać
Ze znajomymi jak najbardziej lubię siedzieć ale dlaczego grill??
No właśnie tak jak Ty mówisz, jakiś turniej piłki siatkowej czy babingtona ok zawsze, impreza też ale nie grill
po prostu są rzeczy, których człowiek nie lubi i tyle
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ja tam lubię
A jeszcze jak towarzystwo dobre to już całkiem 
Obiad uratowany
Obiad uratowany
Re: Przy kawie ...
tak właśnie pomyślałam, ze jakieś doświadczenia 
bo z reguły
jest to fajna okazja do pogadania...
ale fakt nie wtedy gdy tylko jedna osoba wszystkich dogląda
bo z reguły
ale fakt nie wtedy gdy tylko jedna osoba wszystkich dogląda
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Ale przy grillowaniu też można coś fajnego porobić, pobiegać, poruszać się, pograć w karty, w scrablle, monopoly 
Tylko faktycznie jak sie ma wszystko na głowie, nikt nic nie pomoże to ogólnie można byc na NIE.
Wystarczy dobre towarzystwo
)
Tylko faktycznie jak sie ma wszystko na głowie, nikt nic nie pomoże to ogólnie można byc na NIE.
Wystarczy dobre towarzystwo
Re: Przy kawie ...
Madi, przyjedz
zrobię Ci takiego grilla że polubisz
heheheh
ale nawet jak samo jedzenie nie smakuje Ci
to sałatki itp
a dwa.. fajną rybkę się robi w foli
heheheh
ale nawet jak samo jedzenie nie smakuje Ci
to sałatki itp
a dwa.. fajną rybkę się robi w foli
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Akurat za rybami też nie przepadam 
Haha
Ale to już nie chodzi nawet o to że ja robię wszystko, tylko jak w każdy weekend tego grilla się robi i to i w sobotę i niedzielę to naprawdę nawet największym fanatykom by się znudziło
Haha
Ale to już nie chodzi nawet o to że ja robię wszystko, tylko jak w każdy weekend tego grilla się robi i to i w sobotę i niedzielę to naprawdę nawet największym fanatykom by się znudziło
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości