Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
No tak zaponiałem o tych buziakach 

Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
No teraz to rozumiem Kris
A kiedy miesiąc mija i będzie zmiana avka?? 
Madi no ale przecież w sobotę piłaś, to jeszcze Cię kac trzyma ?
no chyba ze wczoraj była poprawka 
Madi no ale przecież w sobotę piłaś, to jeszcze Cię kac trzyma ?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Kris 
Jam no tak jakby
mała powtórka.. no a dziś.. eh cierp ciało... 
Jam no tak jakby
Re: Przy kawie ...
Kawusi się napij , będzie lepiej. Ja miałam ochotę na kawkę ,poszłam do kuchni a tam kawki brak
Nie chce mi się iść do sklepu :/
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Jam nie piję kawy w ogóle..
Widzisz ja bym Ci zrobiła, jaką tylko chcesz..
Kay cześć :**
Widzisz ja bym Ci zrobiła, jaką tylko chcesz..
Kay cześć :**
Re: Przy kawie ...
Witajcie
sorry całkiem ostatnio nie mam czasu 
w sobote, wszyscy się za pracę wzieli
niedziela też strasznie szybko uciekła...
w domu postaram się fotkę zrobić
kupiłam zwykłe proste szpilki, nie za wysokie
i torebkę czarną
okazja przecena z 600 na 150 
w sobote, wszyscy się za pracę wzieli
niedziela też strasznie szybko uciekła...
w domu postaram się fotkę zrobić
kupiłam zwykłe proste szpilki, nie za wysokie
i torebkę czarną
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry wszystkim 
Madlen to się doprawiłaś
Jamelka a co Ty taki masz dziś podły humor?
Kris hej
Kay Ty to zawsze coś wyhaczysz
Car witaj
no tak wyszło z tą zmianą nicku 
nie wiem kurcze co mam dziś robić, chyba nic mi się nie chce ale coś trzeba zrobić.
Madlen to się doprawiłaś
Jamelka a co Ty taki masz dziś podły humor?
Kris hej
Kay Ty to zawsze coś wyhaczysz
Car witaj
nie wiem kurcze co mam dziś robić, chyba nic mi się nie chce ale coś trzeba zrobić.
Re: Przy kawie ...
a wiesz że przypadkiem
mieliśmy chwilę czasu do pociągu i weszliśmy do jednego sklepu..
i już w sumie miałam wychodzić
i już w sumie miałam wychodzić
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Takie zakupy najlepsze są, ja jak chcę coś kupić to rzadko mi się zdarza żebym wtedy kupiła 
Re: Przy kawie ...
Hej Gusia 
Jak chcesz to przejdę się z Tobą to Ci coś wybierzemy . Podobno przynoszę szczęscie wzakupach
Jak chcesz to przejdę się z Tobą to Ci coś wybierzemy . Podobno przynoszę szczęscie wzakupach
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hej wam wszystkim! ale szybko week przeleciał
oczywiście jak byłam w szkole to była piękna pogoda a wczoraj deszcz dzisiaj deszcz..... ehhh ide brać się za sprzątanie później zajrzę
Kris przynosisz szczęście na zakupach ?? Potrzebuje taniego żakietu w koralowym kolorze
pomożesz ? 
Kris przynosisz szczęście na zakupach ?? Potrzebuje taniego żakietu w koralowym kolorze
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Miaamy zapowiadali zmianę pogody, także to na pewno nie z Twojej winy się ona popsuła.. 
Kay czyli kupiłaś szpilki?? Ale Ci dobrze.. Może mi też się dziś uda na coś trafić dzisiaj..
Guśka :*
Jeden dzień sobie odpuścisz to nikt się nawet nie zorientuje...
Chyba jadę do domu, więc raczej mnie nie będzie..
więc życzę miłego dnia a później wieczorku :**
Kay czyli kupiłaś szpilki?? Ale Ci dobrze.. Może mi też się dziś uda na coś trafić dzisiaj..
Guśka :*
Jeden dzień sobie odpuścisz to nikt się nawet nie zorientuje...
Chyba jadę do domu, więc raczej mnie nie będzie..
więc życzę miłego dnia a później wieczorku :**
Re: Przy kawie ...
Puk puk,jest tu kto
nie wiem jak wy ale ja wskakuje do łóżka 
Re: Przy kawie ...
Miaamy może być ciężko z tym kolorem ale myśle że damy rade :p
Z drugiej strony też wymyślasz nie łatwiej będzie kupić czarny haha
Z drugiej strony też wymyślasz nie łatwiej będzie kupić czarny haha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Kay wrzuc potem fote tej torebianki. 
taka obnizka to obnizka a nie te dyszkowe haha
Madi no no no.To zes dala sobie luzu :}
bidulinko pluszza wypij
Guska dawaj do mnie.Sama siedze w job i zaraz sie normalnie zanudze.Do 12byl szal a teraz gapie sie w szybe
Paolcia oplaca ci sie wyskakiwac? zaraz i tak bd trzeba sie klasc ;P
taka obnizka to obnizka a nie te dyszkowe haha
Madi no no no.To zes dala sobie luzu :}
bidulinko pluszza wypij
Guska dawaj do mnie.Sama siedze w job i zaraz sie normalnie zanudze.Do 12byl szal a teraz gapie sie w szybe
Paolcia oplaca ci sie wyskakiwac? zaraz i tak bd trzeba sie klasc ;P
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Ja podły humor?? nie..
Ta pogoda tak na mnie działa że nic się nie chce i nudno poprostu, do tego tej kawki brak, czekam aż mama wróci z zakupów i się napiję kawusi
Kay z 600zł na 150 to dużo polecieli 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
hehe Kay ciekawe czy ta torebka wcześniej faktycznie 600 kosztowała czy podpucha ? 
Kris musi być koralowy
Czarny mam ale go nie założe bo będę wyglądała jak na pogrzeb w granatowej kiecy i czarnym żakiecie 
Kris musi być koralowy
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Miaamy a gdzie sie wybierasz, na weselicho?
na allegro moze popatrz za zakietem?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
dzień brryyy 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Tak masz rację nie przemyślałem tego 
Jak musi być koralowy to się znajdzie. Kiedy ruszamy ?:p
Hej goncik a gdzie Ty tak lecisz ?:)
Jak musi być koralowy to się znajdzie. Kiedy ruszamy ?:p
Hej goncik a gdzie Ty tak lecisz ?:)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Oj Kris ja już nie mam do ciebie siły... w ogóle nie odpowiadasz na moje pytania... 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
hej Tym kogo nie widziałam 
no taka cena była... watpię by podpucha..
oni ogólnie sprzedają końcówki serii z innych sklepów ze skórzanymi po większości kurtkami...
swego czasu, kurtka która kosztowała 1000 u nich była za 300
no taka cena była... watpię by podpucha..
oni ogólnie sprzedają końcówki serii z innych sklepów ze skórzanymi po większości kurtkami...
swego czasu, kurtka która kosztowała 1000 u nich była za 300
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: ICCrawler - ICjobs i 0 gości