Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
OoOoo spaghetti ymmmm , zjadla bym
To może napijesz się ze mną piwka dla towarzystw? 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
a czemu to? ciążunia? 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Jamelka - ale masz BOSKI av !!!!!!!!!!!!
Dzień dobry.
Ja Was od wczoraj doczytuje tylko w przelocie, bo korzystamy z córcią z pogody
Guśka
Ja po piwku mam zgagę
Dzień dobry.
Ja Was od wczoraj doczytuje tylko w przelocie, bo korzystamy z córcią z pogody
Guśka
Ja po piwku mam zgagę
Re: Przy kawie ...
Wczoraj tez było
Oprócz kataru jest okej....
Okna dzisiaj pomyłam - rozpiera mnie energia .. Tylko psychicznie coś nie tak ... ale zwalam to na przesilenie
Oprócz kataru jest okej....
Okna dzisiaj pomyłam - rozpiera mnie energia .. Tylko psychicznie coś nie tak ... ale zwalam to na przesilenie
Re: Przy kawie ...
Jam zapomniałam napisać, fajnego masz avka 
Dobrze byś miała jakby Ci się udało
Ja też się chętnie dołączam do towarzystwa.. Taki babski wieczór dobrze nam zrobi ;D
Guśka (nie mogę się przyzwyczaić) ja mam rosołek wieprzowy z ziemniakami.. i nic więcej nie gotuję bo nie mam siły ani ochoty..
Paolcia to Tobie póki co wieczorek zapowiada się najlepiej
Gonia hejka :*
Dobrze byś miała jakby Ci się udało
Ja też się chętnie dołączam do towarzystwa.. Taki babski wieczór dobrze nam zrobi ;D
Guśka (nie mogę się przyzwyczaić) ja mam rosołek wieprzowy z ziemniakami.. i nic więcej nie gotuję bo nie mam siły ani ochoty..
Paolcia to Tobie póki co wieczorek zapowiada się najlepiej
Gonia hejka :*
Re: Przy kawie ...
Madlen
hej hej :* 
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madlen przyzwyczaisz się
a co jednak się pokłóciłaś ze swoim?
gonick to jak Cię tak energia rozpiera to chodź jeszcze u mnie pomyjesz
gonick to jak Cię tak energia rozpiera to chodź jeszcze u mnie pomyjesz
Re: Przy kawie ...
Guśka już wsiadam na moja miotłę

-
G****
Re: Przy kawie ...
Ok czekam
to ja Ci już naszykuję wszystkie potrzebne rzeczy 
A może jest ktoś chętny pobawić się ze mną w kopciuszka?
A może jest ktoś chętny pobawić się ze mną w kopciuszka?
Re: Przy kawie ...
Jam, trzymam kciuki żeby wyszło z tą pracą.
No i właśnie -avek boski. 
Zanka, dania z makaronem mmm pychota.
Właśnie gotuję makaron tylko nie mam pojęcia co wymodzić z filetów z kurczaka. Są przyprawy, są kostki rosołowe, jest przecier i ewentualnie cebula. Totalnie brak pomysłu a tu coś zjeść trzeba.
Wczoraj trochę się wykosztowaliśmy a odkujemy pewnie dopiero wieczorem.
Mad, urodziny w rodzinie.
Było bardzo miło, solenizant zadowolony z prezentu, wyściskany, radosny i to się liczy.
Hej gonick, Paolcia.
Zanka, dania z makaronem mmm pychota.
Właśnie gotuję makaron tylko nie mam pojęcia co wymodzić z filetów z kurczaka. Są przyprawy, są kostki rosołowe, jest przecier i ewentualnie cebula. Totalnie brak pomysłu a tu coś zjeść trzeba.
Wczoraj trochę się wykosztowaliśmy a odkujemy pewnie dopiero wieczorem.
Mad, urodziny w rodzinie.
Hej gonick, Paolcia.
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Re: Przy kawie ...
Haha
Zlot urządzacie??
Nie Guśka, lekko mnie tylko poirytował, mały wnerw się pojawił ale to ja chyba za nerwowa jestem..
Jest ok tylko, że był w tym zakopanym rano i wrócił na moment do domu przed chwilą i znów pojechał i nie wiem kiedy wróci..
Gonia dzisiaj biomet niekorzystny, ciśnienie spadło to i samopoczucie gorsze..
Black to można powiedzieć, że miło spędziliście czas i aż przyjemnie widzieć jak ktoś jest z prezentu zadowolony
Dochodzisz do siebie??
Waga idzie w górę??
No jedz jedz, bo nie chcemy żebyś znikła w końcu
Zlot urządzacie??
Nie Guśka, lekko mnie tylko poirytował, mały wnerw się pojawił ale to ja chyba za nerwowa jestem..
Jest ok tylko, że był w tym zakopanym rano i wrócił na moment do domu przed chwilą i znów pojechał i nie wiem kiedy wróci..
Gonia dzisiaj biomet niekorzystny, ciśnienie spadło to i samopoczucie gorsze..
Black to można powiedzieć, że miło spędziliście czas i aż przyjemnie widzieć jak ktoś jest z prezentu zadowolony
Dochodzisz do siebie??
Waga idzie w górę??
No jedz jedz, bo nie chcemy żebyś znikła w końcu
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kurczaka bym pokroiła w kostkę podsmażyła z cebulką i do tego z przecieru przypraw i kostek zrobiła bym jakiś sos do makaronu i gotowe 
Re: Przy kawie ...
Hej Blackfox, ja pierś z kurczaka kroję w kostkę przysmażam na sos, dodaję cebulkę,doprawiam i gotowe,jak masz warzywa, np paprykę też można dodać sos nie jest taki mdły
Re: Przy kawie ...
Dzięki dziewczyny za pomysł, zaraz zabieram się do smażenia.
Guśka? No pięknie, teraz zobaczyłam zmianę w nicku haha. Ciężko będzie się przyzwyczaić.
Mad, ważne że jest ok.
Facetom trzeba troszkę nerwa pokazać od czasu do czasu...
A co do wagi to powoli idzie w górę.
Guśka? No pięknie, teraz zobaczyłam zmianę w nicku haha. Ciężko będzie się przyzwyczaić.
Mad, ważne że jest ok.
A co do wagi to powoli idzie w górę.
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Re: Przy kawie ...
Black to dobrze, że u Ciebie coraz lepiej.. Może już teraz się wszystko unormuje i nie będziesz więcej się niepotrzebnie denerwować i martwić..
Trzymam kciuki:**
Kay miała wejść i się pochwalić zakupami ale gdzieś przepadła chyba...
Trzymam kciuki:**
Kay miała wejść i się pochwalić zakupami ale gdzieś przepadła chyba...
Re: Przy kawie ...
Black ja tez pokroila bym w kostkę lub paski, posypac przyprawa do kurczaka lub gyrosa, [podsmazyc,zalac troszke wodą i przecier dodać. z ryzem czy makaronem, wsio ryba, bedzie pyszne 
...Dziewczyny nie mówiłam Wam ale zerwałam tydzien temu z p...Kazał mi się w końcu określic czy razem jestesmy czy osobno. Napisałam że oboje uzgodnilismy ze nasze charaktry się nie pokrywaja ... on mi na to "jak bedziesz coś to przez rafała, nie pisz już" (rafał to mój brat) Zdezorientowalo mnie to, dlaczego mam przekazywac przez brata??
...Dziewczyny nie mówiłam Wam ale zerwałam tydzien temu z p...Kazał mi się w końcu określic czy razem jestesmy czy osobno. Napisałam że oboje uzgodnilismy ze nasze charaktry się nie pokrywaja ... on mi na to "jak bedziesz coś to przez rafała, nie pisz już" (rafał to mój brat) Zdezorientowalo mnie to, dlaczego mam przekazywac przez brata??
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Jam i jak się czujesz po podjęciu tej decyzji??
-
G****
Re: Przy kawie ...
Jamelka może to i lepiej, po co masz się męczyć?
Black fajnie że jesteś z nami
Przyzwyczaicie się do mojego nowego nicku ;P
Black fajnie że jesteś z nami
Przyzwyczaicie się do mojego nowego nicku ;P
Re: Przy kawie ...
Guśka przyzwyczaimy się z czasem, niedługo 
Szybko się przyzwyczaimy
Szybko się przyzwyczaimy
-
G****
Re: Przy kawie ...
Też tak myślę
a co Ty nie korzystasz z obecności męża tylko przed komputerem siedzisz? 
Re: Przy kawie ...
że tak powiem moje przypuszczenia się sprawdziły i szwagier przyjechał i wypili i ja też trochę przy tym i teraz On już prawie śpi 
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
O....Zana nik zmienila . 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość