Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Hej dziewczynki i chłopcy.
Wszędzie pustki Madi.... na seksi też więc zajrzalam do Was. A że dawno nie czytałam to tylko cofnęłam się o 3 strony bo nawet nie chcę szukać tej, którą ostatnio czytałam.
A to Gosia zrobiła wszystkich na szaro ;) napisała że zmieniła nick i tyle ;) i teraz domyślaj się kto to jest :)
Widzę że kolega Snajper się tu zadomowił :) No, wie gdzie dobrze ;) I nawet konkurencja mu nie przeszkadza :) Snajper a mogę spytać ile masz lat? Wyczytałam tylko kiedyś że masz żonę no ale to i tak mi nic nie mówi o wieku ;)
Vanilka tulę mocno... ach, teraz to całkiem ciężko Ci musi być...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Hej dziewuszki,wasze zdrówko piję, aby przy kawce było coraz mniej negatywów :P
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Hej dziewczyny :*
Adrian
:P
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hej wam! ale pusto dzisiaj :D Piękna słoneczna niedziela aż się prosi o rower :P Po obiadku wyruszam w trasę :D
Co u was ? jakie plany na niedzielne popołudnie ? ;>
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie w niedzielę :*

Widzę, że kolejny dzień forum świeci pustkami..
Miłego po południa :**
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Witajcie ;)
ciepło to i wszyscy pouciekali ;)
ja w sumie też na chwilę ;) i jutro będe nadganiac
i opowiadać co u nas :)

buziaki dla Was :D

i macie pozdrowienia od Agatki :)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Witajcie. No faktycznie coraz ciszej tutaj, chyba zdecydowanie częściej wiekszość na fb przesiaduje :D
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej hej ;) coraz ciszej, bo szkoda czasu na siedzenie przed monitorem ;)
widzę nawet po sobie ;)


pochwalę się Wam :D
bierzemy owczarka neimieckiego ;) krótkowłosego ;)
w piątek lub sobotę jedziemy po niego :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kay to gratuluję i witaj w klubie :)

hej tak w ogóle :)

Ja zajrzę dopiero wieczorkiem bo jadę do mamy a raczej do siostry bo mama w pracy,
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

hej
Ja tez jakos nie czuje pociagu do postowania i neta.

Kay jednak? :)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

miłego dnia Guśka ;)
dziękujemy ;) się doczekać nie mogę ;)

tak, Car, zdecydowaliśmy się... ;)
i dobrze że wczoraj zadzwoniliśmy ;)
bo dziś już ktoś miał po niego przyjechać...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :*
Dokładnie pogoda piękna więc każdy korzysta..

Kay jak ja Ci zazdroszczę, ja póki co nie mam szans na swojego psiaka, choć już nawet miałby to być inny niż wymarzony chow chow..
Wrzucisz foteczkę jak będziecie go mieć??
A dopytywałaś o te rehabilitacje??

Car, co Tobie??
Wiosna czas radości, zabawy a Ty tak zamulasz :P haha :D

Jam a co u Ciebie??
Jakoś ostatnio bardzo mało zaglądasz??:*

Guśka to fajnie, że Ci się jednak udało wyrwać :)

Dzięki za pozdrowienia Kay :) też koniecznie Ją pozdrów :)

No to teraz zmykam.. Miłego dnia :**
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Buhaha Madi ty wredoto ;D zeby mi tak dogadac :d
Nie poznaje cie ;p

Najnormalniej nawet gdybym chciala to ciagle ktos wpada do mnie na pogaduchy...i sie wytracam z tego postowania.:)
I teraz pewnie mi znowu nagane spuscisz, ale przez to mnie nie ciagnie i nawet powiem ze nie jest mi zal.Bo i tak malo kto pisze :)

Kay ale to malego czy np ze schroniska?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Hej moje Słoneczka.
Co tam ciekawego.. nie było mnie tu przez tydzień... małe raporty poproszę.
JA miałem urwanie głowy, jaj i wszystkiego innego.. a teraz jestem chory ale jak zwykle w pracy siedzę... i tak radośnie sobie dogorywam.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Car Ty Pieronie :P
No nie zbesztam Cię teraz, bo sama widzę, że pustki przeogromne, ale tak pewnie będzie coraz częściej..
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Hejo Redzik.
Strescilabym Ci ale sama nie wiem co i jak :/

Madi :):*
Trzeba korzystac poki mozna.Pogoda jednak nie bywa ostatnio stabilna ;_
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

szczeniaka bierzemy ;) 3 meisięcznego, ale bez rodowodu, chyba że będziemy chcieli, to możemy porobić badania i będziemy miec ;)
ale nam niepotrzebny ;)
po długisz poszukiwaniach w końcu się udało i mamy krótkowłosego..
może jutro będę meić chwilę luzu i wkleję zdjęcie, co mi gościu przesłał ;)
spełniamy nasze marzenie ;) i sie doczekac nie możemy ;)

co do rehabilitacji, chyba pisałam że jutro zaczynam ;)
prywatnie ale będe mieć z głowy...
na nfz chyba tez będę próbować się dostać....
ale to juz po tych ;)

hej Red i tu :*
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej wszystkim :*

Ktoś chce sie ze mną zamienić w pracy ?:)

Dzisiaj przyjechał ten makaroniasz i sprawdza cała prezentacje przy której się tam namęćzyłem. Od samego rana latam między moim wydziałem a halą bo ciągle czegoś brakuje i trzeba coś poprawić.
A swoją drogą jakie to wszystko jest zakłamane. Każdy tylko ściemnia żeby było dobrze na czas audytu. Jakby mogli to i trawe pomalowaliby na zielono żeby wyglądało że jest świeżutka.
Na szczęście jeszcze tylk ojutro będe miał takie urwanie i w środe wszystko powinno trochę przystopować. A przynajmniej mam taką nadzieję.
Na domiar złego prawie od samego rana strasznie boli mnie głowa :(

Chyba przydałby mi się jakiś mały odpoczynek bo organizm z leksza nie wytrzymuje. W sobotę byłem na wódeczce z chłopakami i o 23 zmyłem się do domu do już mi sie tak spać chciało. Kiedy wróciłem na chacjede to jakiś film zacząłem ogładać, tylko jakoś słabo mi to wyszło bo przebudziłem się o 6 nad ranem wyłaćzyłem kompa i dalej w kime aż do 12.
Ale w środe chyba pójde do lekarza bo nera mnie coś cały czas szarpie to może jakieś L4 uda mi sie wychaczyć. Wtedy sobie z leksza odpoczne.

No to tak w skrócie co u mnie. A teraz wracam na hale bo teraz trzeba tą przezentację pokazać na staowisku spawalniczym :)
Dobrze że to nie ja muszę prezentować tylko mój kierownik :D

całuski piękności :*
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Siemka kobitki,i samczyki :P dzisiaj miałam stan depresyjny w związku z tym byłam przygnębiona i nie miałam ochoty nic robić,a tym bardziej siadać na lapka.Wczoraj od 7 rano do 19 byłam na rybkach,pogoda była cudna,i się za mocno na twarzy opaliłam,całą noc mnie piekła 8-) teraz się trochę przebudziłam i robię porządki i obiad na jutro.
Kris,słodki avatarek a już się przyzwyczajałam do poprzedniego,ja też mam problemy z nerkami,parę lat temu leżałam w szpitalu a kamienie nic nie chciały się ruszyć,muszę pić dużo wody bo zatory mi się porobiły,u Nas w rodzinie każdy ma to świństwo, mój chłopak też ma więc wiem co to za paskudztwo,wracaj do zdrowia :P
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Paolcia mój teść miał kamienie na nerce, męczył się bardzo długo, kamień był wbity w ścianę nerki. Miał dwa razy rozbijane ale nic nie dało i w końcu szedł na zabieg i teraz już spokój. Ale się chłopina namęczył...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Culagula Moja siostra miała rozbijane już kilkakrotnie,bo ciągle jej narastają,a z kolei moja bratowa miała tak wielkie że musiała mieć operację.Paskudna choroba :>
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej Paolcia :)

Nie ja nie mam aż takich problemów z nerkami. Po prostu musiałem je przeziębić albo na treningu albo na rowerze i teraz mnie tak trzymają.
To ładnie się dobrałaś z chłopakiem że nawet w bólu się jednoczycie :)



PS.dziewczyny wiem że połowa z Was mnie nie lubi ale żeby zaraz całe forum się przede mną chowało to już lekkie przegięcie :p haha :D
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Paolcia ale dobrze że już wszystko do normy wraca :**
Połów się udał??

Kay nie znalazłam, choć może pominęłam, więc wolałam się zapytać.. :)
Fajnie, to czekamy na zdjęcie :)

Cula a co u Ciebie?

Kris przynajmniej już odetchniesz :)
Jakoś przetrwasz :)
A na nerkę już dość długo narzekasz, więc może rzeczywiście jak najszybciej powinieneś iść do lekarza..
Pst ja Cię lubię :*
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

oj cisza się ostatnio straszna tu robi..
w sumie jestem tylko na chwilę...
znow przed 2 wróciłam z przychodni, wypompowana jak nie powiem co...
nie zadzwoniłam do mamy.. i jakos kiepsko mi z tym...
oby jutro przezyć...
mam nadzieje że rehabilitacja szybko zadziała...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
Posty: 1827
Rejestracja: sob mar 22, 2014 1:28 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Astra »

Moze dlatego, ze kazdy tak jakos zabiegany caly dzien i dociskany
roznymi sprawkami spraweczkami , wpada tu wlasnie na mala chwilke.
Wspolczuje Wam dziewczyny z tym waszymi dolegliwosciami.
Mysle,m ze dacie rade je pokonac , bo jakze inaczej.
Ja tez latam jak rakieta bojowa.
Jutro mam ciezki dzionek wiec zaraz znikam .
Powodzonka wszystkim zycze i dobrego humorku w codziennych zmaganiach . :kiss2
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości