Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
o! zaprawianego nigdy nie jadlam :_
haha demon zniszczenia? juz widze co sie bd dzialo haha u was ;D
Zanacie jakies dobre lub wyprobowane tabletki na pozbycie sie wody z organizmu? rozmawialam z kol i potrzebuje co takiego a ja w sumie nie uzywalam i nie wiem.
haha demon zniszczenia? juz widze co sie bd dzialo haha u was ;D
Zanacie jakies dobre lub wyprobowane tabletki na pozbycie sie wody z organizmu? rozmawialam z kol i potrzebuje co takiego a ja w sumie nie uzywalam i nie wiem.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
bardzo dobre
ale nei trzeba kupować spokojnie można zrobić samemu 
nooo :d hehe.. ale na pewno taki bedzie
choć X chce go szkolić
a co do tabletek.. nei wiem, ale coś chyba reklamowali ostatnio..
ale nie wiem, bo nie sprawdzone..
a w aptece jej nie doradza nic ?
nooo :d hehe.. ale na pewno taki bedzie
choć X chce go szkolić
a co do tabletek.. nei wiem, ale coś chyba reklamowali ostatnio..
ale nie wiem, bo nie sprawdzone..
a w aptece jej nie doradza nic ?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim,u Mnie się ochłodziło dzisiaj,byłam na zakupach i nawet troszkę zmarzłam
Madlen tylko kilka małych rybek,którym zwróciliśmy wolność,cóż tak czasami bywa
Kayira mojemu X marzy się owczarek niemiecki tylko długowłosy,piękne psy,ja u siebie w domu miałam od zawsze bernardyny długowłose,lecz Mi to się marzy labrador,ale to jak dziecko będzie wtedy kupię
Kayira mojemu X marzy się owczarek niemiecki tylko długowłosy,piękne psy,ja u siebie w domu miałam od zawsze bernardyny długowłose,lecz Mi to się marzy labrador,ale to jak dziecko będzie wtedy kupię
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Piesek śliczny i na pewno mu będzie znacznie weselej jak juz będzie miał swój dom i kochających go ludziów. 
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kay a no właśnie co Twojej siostrze wyszło u gina? Bo chyba miała wizytę coś kolo 20 marca ale się nie pokazuje więc nawet nie mam jak się zapytać...
Re: Przy kawie ...
bo ja tu sobie tak z ukrycia podczytuję Was ;P
A u lekarza... na pierwszy rzut wszystko ok, po usg, pierwsyzm tzw monitorowaniu. Więcje będzie wiadomo jak wszytskie badania porobie, a moge zacząc robić jakos ok. połowy kwietnia.
Kay - ja tu widzę, że miał być rodzinny grill w sobotę, a będzie impreza powitalna dla pieska
A u lekarza... na pierwszy rzut wszystko ok, po usg, pierwsyzm tzw monitorowaniu. Więcje będzie wiadomo jak wszytskie badania porobie, a moge zacząc robić jakos ok. połowy kwietnia.
Kay - ja tu widzę, że miał być rodzinny grill w sobotę, a będzie impreza powitalna dla pieska
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dobrze że przynajmniej na pierwszy rzut oka dobrze, to może nie będzie tak źle
Ja jutro biorę ostatnią tabletkę...
Re: Przy kawie ...
Paolcia, no nam też sie zawsze marzył owczarek 
ale krótkowłosy
z długowłosym więcej zabawy...
poza tym, bardziej nam się podoba krótko
a labladora miałyśy
czarnego
niedawno musiałyśmy go uśpić niestety...
Red... no ja się już doczekać nie mogę
oj siostra
jedna osoba w tą czy w tą 
ale krótkowłosy
poza tym, bardziej nam się podoba krótko
a labladora miałyśy
Red... no ja się już doczekać nie mogę
oj siostra
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
trafiłam do fajnej lekarki, wszytsko wytłumaczy, jakie mozliwości itd... zobaczmy. Najwazniejsze, że jest nadzieja 
To powodzenia, trzymam kciuki.
Paolcia - labradorki piękne pieski. Mój ostatni to taki labradorowaty był i uwielbiam ta rasę.
To powodzenia, trzymam kciuki.
Paolcia - labradorki piękne pieski. Mój ostatni to taki labradorowaty był i uwielbiam ta rasę.
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
rottwailery to sa psy.. najukochańsze na świecie... 
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
a tam.. rottwailer.. i tylko rottwailer 
Re: Przy kawie ...
owczarki niemiecki i mój Tadzik
heheh 
ja już nawet nie powiem co za Tygrysa zaciskam
hehe.. ciotka musi mieć co bawić
ja już nawet nie powiem co za Tygrysa zaciskam
hehe.. ciotka musi mieć co bawić
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
A ja mam zwykłe kundelki i też są kochane 
Re: Przy kawie ...
owczarki i labradorki.... najlepsze 
tak nie zaciskajcie, bo się zapeszy :*
tak nie zaciskajcie, bo się zapeszy :*
Re: Przy kawie ...
Tadzik jest kundlem 
się okazało ze jednak wróćił z lumpów i szaleństw nocnych
trzeba będzie go do porządku doprowadzić
się okazało ze jednak wróćił z lumpów i szaleństw nocnych
trzeba będzie go do porządku doprowadzić
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
wrócił po imprezie wymęczony ;P
ale najważniejsze, że wrócił
ale najważniejsze, że wrócił
Re: Przy kawie ...
heheeh
prawie jak na kacu 
haha xD ciekawi mnie jak na owczarka zareaguje..
bardziej się martwię że będzie chciał się bawić a Tadzik nie
haha xD ciekawi mnie jak na owczarka zareaguje..
bardziej się martwię że będzie chciał się bawić a Tadzik nie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
U nas też mniejsze psy uciekają od Brutusa, on chce się bawić a one się boją...
Re: Przy kawie ...
Tadzik do Mega był przyzwyczajony...
ale ten będzie młody i niekoniecznie na tyle mądry by wiedzieć by go nie ruszać
ale ten będzie młody i niekoniecznie na tyle mądry by wiedzieć by go nie ruszać
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
No i tu pojawia się problem. rottwailer nie jest groźny dla dzieci tlyko nie odpowiedzialni rodzice. Moja młoda wychowywała się przy takim samcu tej rasy.. i pies miał cipioze na jej punkcie.Guśka pisze:Jak dla mnie za groźny zwłaszcza jak dzieci są...
Rottwailer nie atakuje dzieci ale niebezpieczeństwo polega na tym że ma bardzo silny instynkt opiekuńczy i jak takie małe ufo się drze ten może wziąć dziecka za kark nie po to aby je zagryźć tylko żeby zanieść je na swoje leże i je przytulic (tak jak suka nosi swoje szczeniaki) i niestety ludzie szczeiaki tego nie przeżywają bo nie sa nawykłe do noszenia za kark. Pies tego nie wie.. reaguje instynktownie. Dla tego młodej do 1 roku nie zostawiałem samej z psem ale póxniej.. to była nierozłaczna para.
Pamietam jak chciałem dać młodej klapsa (podniosłem rękę strasząc ją) a mój pies zareagował na mnie (po raz pierwszy zresztą) takim warczeniem i szczerzeniem zębów... tego się po nim nie spodziewałem. I nigdy nikomu obcemu do młodej nie pozwolił podejść... zastawiał ja cielskiem i warczał przerźliwie (raz jeden chłop podszedł do młodej w piaskownicy i miałem spory problem z odwołaniem psa.
Więc ROTTWAILERY TO NAJLEPSZE PSY DO WYCHOWYWANIA DZIECI!!!!
Re: Przy kawie ...
Tadzik mały a największa zadziora. ciągle wraca jakiś pogryziony, potłuczony...a ledwo wydobrzeje znowu lata
Ale to chyba taka psia natura
A z Magantem sobie radził...a i Magnat przyzwyczjony do niego był...
Ale to chyba taka psia natura
A z Magantem sobie radził...a i Magnat przyzwyczjony do niego był...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości