A ja głupia myślałam, że teraz.. a to przecież wielki post.. zapomniałam całkiem, taka jestem rozkojarzona.. eh
Kay śliczny psiak:)
Tadzik to prawie jak ten z "Maski" haha
Ależ mi się marzy taki futrzak
A przez jaki okres będziesz na te rehabilitacje chodzić???
Tygrys właśnie myślałam o Tobie ostatnio, bo bardzo rzadko zaglądasz aż dziwne, że Kay Cię wcześniej nie przygoniła
Cula nie zapeszysz, będzie dobrze
Trzymam kcuki