Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Ta, ja też uwierzyłam :)
A ja głupia myślałam, że teraz.. a to przecież wielki post.. zapomniałam całkiem, taka jestem rozkojarzona.. eh :)

Kay śliczny psiak:)
Tadzik to prawie jak ten z "Maski" haha :)
Ależ mi się marzy taki futrzak :) aż się rozmarzyłam..
A przez jaki okres będziesz na te rehabilitacje chodzić???

Tygrys właśnie myślałam o Tobie ostatnio, bo bardzo rzadko zaglądasz aż dziwne, że Kay Cię wcześniej nie przygoniła :D

Cula nie zapeszysz, będzie dobrze :) Jak teść Ci załatwi to na pewno :P :D
Trzymam kcuki :)
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Hej i jak wam dzień miął,kurcze po przesunięciu zegarka czasu mi brakuję :P
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

No wlasnie Madi :) Jak nas to goni a swoja sis to oszczedza ;p
Dla rodziny jest ladgodniejsza haha

Paolcia ja tam tej zmiany nie odczuwam.Predzej ta jesienną. :)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Zgadza się Car :) Haha

Bardzo fajnie z tą zmianą, dzień mija tak szybko, dłuższy dzień :)
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

hej,Ja dziś wcześnie na nogach,niestety mam zapalenie pęcherza i w nocy nie za bardzo spałam,a teraz się kuruje czym prędzej żeby nie było gorzej :P
Zapowiada się dość ładna pogoda ;-)
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Witam wszytskich.
Paolcia a czym się kurujesz?? żurawinę suszoną próbowałaś?... sok z żurawiny ma mało żurawiny w żurawinie ;p

Kay łagodniejsza?? hehehe - tylko pozornie ;P

A poz mianie czasu... weekend ciężki był, jeszcze na zajęcia musiała wstawać, teraz juz lepiej i dzięn dłuższy i jakos tak przyjemniej :)

Miłęgo dnia :)
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Piję suszone owoce jałowca,i biorę tabletki ziołowe,a soków nie piję żadnych bo to sama woda,napojów gazowanych też nie.Sok wolę sobie sama wycisnąć albo zjeść pomarańcza :D
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

ano - soki własnej roboty najlepsze :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

witajcie ;)
no chcieliśmy Was wkręcić ;)
Car, nie problem, mozesz wpaść nawet jak Krisa nie będziesz :P
Madi.. no psiak rozksoszny ;) i chyba będzie Baron..
Tadzik, wrócił ale się pochorował, nie wiem czy do weta nei trzeba będzie...
ale fakt przypomina psa z maski..
rehabilitacje, ok,, ustalam w sumie sobie sama terminy i mam swoją rehabilitantkę ;)
Paolcia... żurawina pownna pomóc, jak nie sok to suszona...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej wszystkim :)

Ja na zapalenie pęcherza biorę od razu furaginum i zazwyczaj po dwóch czy trzech tabletkach mi przechodzi bo żuraawina pomaga tylko na początku a jeśli ktoś przewlekle na to choruje to już później nie działa...

Nasz pies miał się nazywać Bandyta ;) ale po tym wypadku S. nazwał go Brutus.
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Czesc :)
Ja tak samo jak Gusienka, tyle ze na Urofuraginum.Ale Zurwit tez pomagał tak jak i Urosept.
A potem tak profilaktycznie popijałam herbatke lipową :>

Kay jak ruszylo to znaczy, ze cos tam bylo nie tak.Teraz wazne by tak robila by sie polepszyło.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Pamiętam swoje rehabilitacje na początku, tylko że ja inne dolegliwości, to jak mi nastwiał kręgi to był jeden trzask jakby mi koście łamał... Aż ciary przechodziły ;)
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Niestety nie ma furaginy,lecz owoce suszonego jałowca są bardzo dobre na sprawy związane z pęcherzem,już kubeczek wypiłam,teraz tylko dużo wody żeby wypłukać bakterie :P

Ja mam psiaka kundelka i wabi się GRAFI ma już dwa lata, następny pies będzie Brylant wybieramy dość nietypowe imiona żeby było zabawniej :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Guśka, Car ;*

no ciekawe czy nam sie teoria na imię do piątku nie zmieni ;)

Car.. dziś z nią pogadam.. i zobaczymy...
bo mówiła, że nie powinno boleć...

Paolcia, no ten co jst to jest Tadzik :D
a wcześniej był Dekiel ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kay a to na tej rehabilitacji masz jakieś ćwiczenia czy masaże?
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Dekiel mi się podoba,prześmiesznie :P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Guska... mam terapię manualną, tak to się ładnie nazywa ;)
polega po części na masażu, choć bardziej na uciskaniu odpowiednich mięśni..
i ćwiczenia... bym nauczyła się odciążać kręgosłup....

Paolcia.. na początku był Dżeki.. ale moja kuzynka wymawiała Deki..
i tak jakoś wyszło :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

My mieliśmy kota bazukę bo wiecznie chodził z podniesionym ogonem i tak idzie idzie i nagle zaczyna sikać, zawsze tak niespodziewanie. Jak się szło za nim to potrafił obsikać...
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Hej Guśka i Car.
Hehehe Bazuka - wesoło. U nas kot był rudolf - bo rudy, a kotka nefretete...zawsze w domu mały zwierzyniec musiał być ;P
Kay - rehabilitacje - oby pomogły.
Ja od jutra słomiana wdowa na dwa dni.
Ech...jak ja kocham informatyków naszych...ech....
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Taka rozłąka czasem dobrze robi :) odpoczniesz sobie od męża, stęsknisz się to i potomek się znajdzie ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Guśka nieźle :D

kurcze, a jak się chomik nazywał..wiem że w jakimś języku indian oznaczał obcego :D
Tygrys, no mam nadzieje że pomogą, póki co boli....
jak coś to zapraszamy do nas :D zajmiemy się Tobą :D
ja się dowiedziałam, ze jak wrócimy z Zakopca, to bedę przez tydzień słomiana wdowa...

co informatycy zrobili lub nie ?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Ja wiem, że dobrze zrobi raz na jakiś czas - taki małe odseparowanie od siebie. Nie wychodze z założenia, że jak para czy małżeństwo to juz tylko razem i wszytsko razem :)
Kay - jakies propozycje nateraz lub na majowe dni?? ;P
Informatycy... ich odpowiedź - się nie robi i tyle...

Chomik to jakoś kimantsu było czy coś w tym stylu...

A tak wogóle to wczoraj poszliśmy do sklepu kupić jakiś drobiazg dla psiaka i oprócz tego wyszłam z dwiema nowymi bluzkami :)))
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

na jakiś czas :P ale nie na tydzień ... ech...
no ale... szkoda że mamuśki wtedy nie będzie ;)

Tygrys, można coś pomyśleć i Augusta np odwiedzić..
szkoda że nas sklep zamknęli...
my jeszcze o majówce musimy pomyśleć :D

hahah xD skąd ja to znam :) nie wiem, czemu nie działa :D może antywirus :D

właśnie kimantsu :D hehehe :D

no my musimy w końcu miski kupić..
ale może kumpel będzie mieć samochód i w przyszłym tygodniu się kupi...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Tygrys to zakupy udane :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Jestem :) co tam u Was dziewczynki ??
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości