Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
-
Carina
- Kobietka Expert
- Posty: 2942
- Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina »
hej :}
Guska <przebija piatke> moj tez na piwo wybył.Ale malego wykapal, jak bylam na areobiku wiec niech tam haha
uj to sb nie pospisz :"
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Post
autor: G**** »
Madi jedziemy wszystkie ale ja mam sprzedawać
Car aby kasa była, ciul ze spaniem

-
Madlen
- Kobietka Expert
- Posty: 5766
- Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen »
< z racji że dziwczyny też samotnie spędzają wieczór rozstawia kieliszki i nalewa wina>
My też możemy sobie pozwolić

a co

-
G****
Post
autor: G**** »
Ja w sumie nie sama bo się wszystko do nas przeniosło...
-
Carina
- Kobietka Expert
- Posty: 2942
- Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina »
O ;D
Madi ty to wiesz kiedy co postawic ;J
Guska co racja to racja

To za co pijemy?

<podnosi szklo>
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
Madlen
- Kobietka Expert
- Posty: 5766
- Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen »
No nie wiem..
Za co??
Gusia to nic :*
-
G****
Post
autor: G**** »
Za nas, wspaniałe kobietki

-
Madlen
- Kobietka Expert
- Posty: 5766
- Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen »
Może być ")
Za nas i być może za spotkanie. Kiedyś tam
Pst Dopiero zauważyłam, że Kay to nie Kay haha
-
G****
Post
autor: G**** »
Madi a wybieracie się na święta do tego Lublina?
-
Carina
- Kobietka Expert
- Posty: 2942
- Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina »
Wiem.I Za nasze połowki
Madi, Guska lody? mam tiramisu i wisniowo ananasowe jakies :p

;*
Ostatnio zmieniony czw kwie 10, 2014 9:26 pm przez
Carina, łącznie zmieniany 1 raz.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Post
autor: G**** »
Nie, ja dziękuję

Jakoś nie mam chęci ;P
-
Madlen
- Kobietka Expert
- Posty: 5766
- Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen »
Ja dziękuję, nie mam ochoty
Guśka no nie wiem, musimy do wujka dzwonić jak się czuje i czy w domu jest
Ja bym chciała jechać
-
G****
Post
autor: G**** »
Ale pamiętasz że jak bedziecie to i do mnie

-
Carina
- Kobietka Expert
- Posty: 2942
- Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina »
Eh to bd musiała sama zjesc ;p jak utyje to bd na was haha ;*
A to blisko Ciebie? to pilnuj Madi zeby czasem sie nie wymigala
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Post
autor: G**** »
Gdzieś tak 100 km ode mnie to już nie daleko

-
Madlen
- Kobietka Expert
- Posty: 5766
- Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen »
Jutro będę wszystko wiedzieć bo będę dzwonić do wujka.. i dam Ci znać
No chodzisz przecież na aerobik- spalisz te kalorie

-
Carina
- Kobietka Expert
- Posty: 2942
- Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina »
Tia wiesz ile takie lody maja kalorii i to o tej godzinie?:p bo ja nie ale to troche bd trzeba spalac
trzymam kciuki zeby Wam sie udalo spotkac ;D
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Post
autor: G**** »
Oj tam, jakby tak sobie wszystkiego odmawiać to
życie było by jak papier toaletowy
Ja liczę na to że się spotkamy

-
Madlen
- Kobietka Expert
- Posty: 5766
- Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen »
no ja też a potem to już po kolei
Każdego zaliczę haha

-
G****
Post
autor: G**** »
Od kogoś trzeba zacząć

-
Madlen
- Kobietka Expert
- Posty: 5766
- Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen »
Dokładnie, choćby pewnie ktoś bliżej się znalazł..

Ale z racji tego, że w najbliższym tygodniu chcemy jechać do Lublina to wypada na Ciebie

-
G****
Post
autor: G**** »
Zabrzmiało to tak jakby od niechcenia

Wypadło na mnie

-
Adidasowa
- Kobietka Expert
- Posty: 4637
- Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm
Post
autor: Adidasowa »
A kto to Guśka?

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Post
autor: G**** »
Zanna

-
Madlen
- Kobietka Expert
- Posty: 5766
- Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen »
Guśka no co Ty!!!!! Wcale nie o to mi chodziło !!!!!!!

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość