Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

te moje to Yaz się nazywały - no i kosztowały ok. 40 zł. teraz nie wiem po ile są.
i po tych nie miałam jakis zauważalnych skutków ubocznych - biust też się nie powiększył - na szczęście.

To Ci się Car trafiło być w tym niewielkim gronie nieskutecznych tabletek :)
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Nio wierz mi byla w szoku.B,a nawet bylam pewna ze to blad testu no ale lekarz potwierdził.I stwierdzil ze bylam tym 1%
widocznie.Albo jakis lek zniwelowal dzialanie.
Ale w sumie dobrze ;d tyle ze strach byl ze moze byc cos nie tak z malym.Niepotrzebnie na szczescie


Tygrysku to mialas fuksa.choc znam laski ktore wlasnie dla pow biustu biora.Ale nie skomentuje tego :"
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No być może Car, że przez coś tabletki zmniejszyły działanie..
Kiedyś czystym przypadkiem dowiedziałam się, że pijąc herbatę z dziurawcemlub stosując leki go zawierający trzeba się dodatkowo zabezpieczyć bo on zmniejsza skuteczność takich właśnie tabletek.. praktyczna rada :)

Ja tam na ten uboczny efekt nie narzekam :)
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Oj tak ciepełko przez cały rok byc powinno a w zimę 20stopni
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Tak a ludzie po ulicach powinni w strojach kąpielowych chodzić...
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

nie no zima musi byc zima ale chcialabym w cieple kraje pojechac chociaz na troche zima :D



dobrze ze u nas zima nie jest taka sroga jak w Polsce, tej zimy sniegu nie widzialam wcale :D :roll:
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

U nas w tym roku zime też łagodnie się z nami obeszła.
A Lady nie mieliście w Waszym rejonie powodzi i tych wichur czy przeszło obok?

Ale Car w sumie dobrze wyszło :)
no i czego by się nie stosowało to zawsze jest ten mały procent niepewności. A skutki uboczne - to jakąkolwiek się ulotkę nie poczyta to strach łykać.
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

Byly powodzie w Londynie ale my na szczescie nie mieszkalismy tak blisko Tamizy by nas dotyczyla. Teraz sie przenieslismy wiec juz nam raczej nie grozi zadna powodz :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

wróciłam z włóczęgi...
Madi, ja dopiero w sumei w połowie rehabilitacji...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

no wiem ale już prawie połowa kwietnia, więc do końca minie tak szybko że nawet nie zauważysz :)
Gdzie to byłaś??
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Noo.. zobacze jak się jeszcze uda mi umówić ;)
po innych forach :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

aha :D
A ja myślałam, że się z pracy zerwałaś :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Nie ;) póki co grecznie udaję że pracuję :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Haha :D No to dobrze :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

a co u Ciebie ??
tylko innym odpisujesz a o sobie nic ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Kris, rowerek super :) Mała się ucieszy i nie będzie chciała z niego wysiąść :) Tak jak moja bratanica gdy jej kupiłam na roczek. Tylko ciocie się zmieniały do wożenia przed domem :)

Co Wy mówicie? Deszcz? U mnie słońce świeci, Marcel na boisku w samem bluzce, ja mam z rękawkiem 3/4 i mi za gorąco...
Ja tabletek nigdy nie brałam więc się nie wypowiem na ten temat ;)

Madi, ano teraz w 3 klasie też mają testy i tu cytat:
"Wyniki ze sprawdzianu kompetencji trzecioklasisty, w zestawieniu z wynikami egzaminu w klasie szóstej pozwalają ocenić, jak duży progres popełnił dany uczeń podczas nauki w szkole podstawowej."
No ale wiadomo jaki jest program w 2 czy 3 klasie.... jedynie tabliczka mnożenia do 100 i dodawanie/odejmowanie do 1000, później będą jeszcze większe liczby ale czterocyfrowe.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Cula fajnie masz :)
u mnie wciąż deszcz za oknem :)

Kay no u mnie jak było tak jest.. czekam na piątek..
teściowa bez zmian, nie rozmawiamy..
i chyba się do koleżanki wybiorę..
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

a jak się czujesz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Dziś wyjątkowo świetnie :)
Tryskam energią i dobrym nastrojem..
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

No to super ;) tylko się cieszyć
mi się juć humor poprawił, ale rano było kiepsko....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No ja z rana też się kiepsko czułam, bo i głowa mi się we znaki dawała.. ale minęło na szczęście :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

mnie pogoda dobila, ale się rozruszałam


uciekam :*
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Ja widzę, że za oknem coraz bardziej pada.. eh..

Pa Kay do wieczorka :**
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Culugula uczę się, ale dzisiaj mieliśmy wolne:):)

Tygrys, ale te miniaturki nie są jednoroczne? Bo miałam raż jakąś różę w doniczce i jak przekwitła to uschła i tyle było z niej...

Kay jakiego kolorku szukasz?:):)

Kris na pewno mała się ucieszy!!! :)

Madlen a no wróciłam, a z A. to pisałam już, że wszystko w porządku. Nie pamiętam kiedy w ogóle ostatnio się sprzeczaliśmy i mam nadzieję, że tak zostanie. W ogóle ciągle zwraca się do mnie "kochanie, skarbie" itp., wcześniej to częściej po imieniu... ;] chyba rozmowa z teściową pomogła! :)
A co do Storczyka, owszem piękne są, ale nie wiem za bardzo jak z ich hodowlą. I co one raz kwitną i przekwitają i do wyrzucenia? Czy jak? Chciałabym takiego niebieskiego, ale 80 zł:c
A możecie mi pokazać jak wygląda ta fioletowa palma? bo na gogle grafika nie mogę znaleźć :x

Redorange666 ja również kocham upały, może być nawet +60 stopni, byle nie 0 czy -1 :D:D
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Adasia, storczyki na ogół jak przekwitną to jakiś czas odpoczwają a potem znów kwitną.
A niebieskie to kochana są tylko raz niebieskie bo one są farbowane a potem odrastają białe.
Ponad rok temu kupiłam koleżance na urodziny niebieskiego a teraz kwitnie na biało.
A ja to mam storczyka... dostałam go 2 lata temu na urodziny... miał dwie łodygi. Kwitł baaardzo długo a zanim przekwitł to już wypuścił nowe łodygi. Miał przerwy może miesiąc czy dwa pomiędzy tym jak kwiatki opadły a nowe pączki rozkwitły i tak jest do tej pory!!! Co jedne przekwitają to następne już rosną.
W tej chwili ma kwiaty które jak robiłam zdjęcie w listopadzie to były pączkami a już nowa łodyga ma malutkie pączki.
I stoi na oknie, często w przeciągu, podlewam go raz w tygodniu, raz mu tylko dałam pałeczkę nawozową i to wcale nie do storczyków a do innych kwitnących kwiatów. I nic specjalnego z nim nie robię... Ale to trzeba trafić na takiego...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości