Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Ooooo
to idę szukać, bo mnie ten mój coś nie pasuje ....
Re: Przy kawie ...
hejoł
Dziewczyny bo jak zmieniacie nazwisko na męża to tak jakbyście oficjalnie stały się jego własnością.Dlatego co niektórzy panowie dopiero po slubie i zmianie nazwiska uznają kobiete za rodzine. Jakos nigdy w ten sposób na to nie patrzyłam, dla mnie mój facet z samej racji bycia razem był przeze mnie traktowany jak rodzina, nie tylko poprzez słowa ale i czyny "co moje to i jego".
Dziś musze lecieć jeszcze raz na miasto odmienić spodnie, spodenki i bluzę. Nalatam się
Dziewczyny bo jak zmieniacie nazwisko na męża to tak jakbyście oficjalnie stały się jego własnością.Dlatego co niektórzy panowie dopiero po slubie i zmianie nazwiska uznają kobiete za rodzine. Jakos nigdy w ten sposób na to nie patrzyłam, dla mnie mój facet z samej racji bycia razem był przeze mnie traktowany jak rodzina, nie tylko poprzez słowa ale i czyny "co moje to i jego".
Dziś musze lecieć jeszcze raz na miasto odmienić spodnie, spodenki i bluzę. Nalatam się
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
BAc jak coś mi się jeszcze w oczy rzuci to podkleję 
Jam, a co nie pasują ? ja wczoraj się w lidlu obkupiłam i o dziwo trafione
Jam, a co nie pasują ? ja wczoraj się w lidlu obkupiłam i o dziwo trafione
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Had ... ja też tam coś powrzucam jeszcze
![]:-) ]:-)](./images/smilies/elvis.gif)
Jam - helloł
Jam - helloł
Re: Przy kawie ...
Spodniowe sprawy za małe, bluza za duża. urosło mu dupsko ostatnio, w nic sie nie mieści 
Sobie miałam kupic adidasy do biegania...nie było
Sobie miałam kupic adidasy do biegania...nie było
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Hej 
Może dla faceta to jakaś sprawa honoru - żeby żona jego nazwisko miała... choć znam przypadek, że on przyjał jej nazwisko (a nie mial jakiegoś brzydkiego czy skomplikowanego) i wszyscy w towarzystwie się dziwili czemu tak.
Jam powodzenia na zakupach, żeby tym razem było dobre ;P
Właśnie - czas na znamię av chyba... ;P
Może dla faceta to jakaś sprawa honoru - żeby żona jego nazwisko miała... choć znam przypadek, że on przyjał jej nazwisko (a nie mial jakiegoś brzydkiego czy skomplikowanego) i wszyscy w towarzystwie się dziwili czemu tak.
Jam powodzenia na zakupach, żeby tym razem było dobre ;P
Właśnie - czas na znamię av chyba... ;P
Re: Przy kawie ...
Dzieki:) Szykuje sie bo po 10 mam autopek 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
właśnie Tygrys a wysłałąm Ci 
Bac, no ja jeszcze kilka znalazłam, pozmniejszam i wrzucę
Jam, a ja myślałam, ze sobie kupiłas....
Bac, no ja jeszcze kilka znalazłam, pozmniejszam i wrzucę
Jam, a ja myślałam, ze sobie kupiłas....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Had - czekam w takim razie
Ja nie wiem, dla mnie to było normalne, że przyjmę nazwisko męza, nigdy się nad tym głębiej nie zastanawiałam, dlaczego tak jest przyjęte.
Jam - miłego dnia i udanych łowów sklepowych!
Tygrysie - witaj
Ja nie wiem, dla mnie to było normalne, że przyjmę nazwisko męza, nigdy się nad tym głębiej nie zastanawiałam, dlaczego tak jest przyjęte.
Jam - miłego dnia i udanych łowów sklepowych!
Tygrysie - witaj
Re: Przy kawie ...
już wrzuciłam
i sobie znalazłam przy okazji 
ale tak naprawdę to z tą zmiana nazwiska to tylko zamieszanie
ale tak naprawdę to z tą zmiana nazwiska to tylko zamieszanie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
No dla mnie to i tak bez większego znaczenia było, bo i tak się wymeldowywałam z miasta rodzinnego, i meldowałam tutaj, więc wszystkie dokumenty były zmieniane.
JA sobie chyba jeszcze szukam
avka 
edit :
spadam włosy umyć,
szwagierka dzwoniła, że przyjdzie z dziećmi ....
JA sobie chyba jeszcze szukam
edit :
spadam włosy umyć,
szwagierka dzwoniła, że przyjdzie z dziećmi ....
Re: Przy kawie ...
Hadi sobie kupiłam 4bluzeczki, spodenki i spodnie dresowe do biegania,a i stanik. Tylko ciiiiii 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
heheh - Jam to udane zakupy były... a jak się komuś kupuje - jeszcze na odległośc to czasem trudno trafić z rozmiarem 
Udanego dnia wszystkim
Udanego dnia wszystkim
Re: Przy kawie ...
Bac.. zaraz coś jeszcze dorzucę..
tylko dużo tego trochę wyszło...
zaraz postaram się to jakoś ogarnąć...
a wtedy i sobie zmienie
bo widzę że Tygrys już zadziałał
Jam.. to dobrze że o sobie też myślisz
tylko dużo tego trochę wyszło...
zaraz postaram się to jakoś ogarnąć...
a wtedy i sobie zmienie
bo widzę że Tygrys już zadziałał
Jam.. to dobrze że o sobie też myślisz
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
a co sobie będę żałować - chociaz avka zmienię ;P
i niech ten tydzien juz zleci... ;P
i niech ten tydzien juz zleci... ;P
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej.
Ja dziś mam zły humor i muszę chyba iść na pole to rozładować...
Od rana są dzieci u teściowej i ona zamiast im coś powiedzieć to przylatują do nas i krzyczą, piszczą, ganiają się gdzie my jeszcze śpimy... A ona jeszcze przyłazi i się śmieje.
Musimy w nocy wstawać i nie za tępa jest żeby zrozumieć że ktoś może chce odespać...
Ja dziś mam zły humor i muszę chyba iść na pole to rozładować...
Od rana są dzieci u teściowej i ona zamiast im coś powiedzieć to przylatują do nas i krzyczą, piszczą, ganiają się gdzie my jeszcze śpimy... A ona jeszcze przyłazi i się śmieje.
Musimy w nocy wstawać i nie za tępa jest żeby zrozumieć że ktoś może chce odespać...
-
a...
Re: Przy kawie ...
Dzięki Bacardi.
Ja też się ogarnęłam dziś szybciej i siadłam do lapka. Zrobiłam przelewy, ogarnęłam domowy budżet i mam luz.
Ja kiedyś myślałam o podwójnym, ale z lenistwa zrezygnowałam. Z drugiej strony nie chciałam mieć innego nazwiska niż nasze dzieci.
Ja też się ogarnęłam dziś szybciej i siadłam do lapka. Zrobiłam przelewy, ogarnęłam domowy budżet i mam luz.
Eeee tam, jakieś średniowieczne gadanie, choć na pewno takie typy się znajdą.Jamelia pisze:Dziewczyny bo jak zmieniacie nazwisko na męża to tak jakbyście oficjalnie stały się jego własnością.Dlatego co niektórzy panowie dopiero po slubie i zmianie nazwiska uznają kobiete za rodzine.
Re: Przy kawie ...
Witajcie..
Jakoś nie mam siły dziś na pisanie, ale czuję się już bardzo dobrze, nawet udało mi się wczoraj wieczorem zjeść kanapkę i wypić herbatę
znaczy jest coraz lepiej ...
Guśka widzisz jaka konieczna jest wymiana drzwi?? Przynajmniej do Waszego pokoju.. zamkniecie się i spokój..
Z drugiej strony to S. mógł jej coś powiedzieć..
Jam, miłego dnia i udanych zakupów..
Aurinko to widzę, że już przygotowania na Bobasa pełną parą
super, oby czas szybko minął i żebyście mieli Go już przy sobie :**
Had Ty zawsze coś kupisz
Tygrys fajny av, zdecydowanie lepszy od poprzedniego
Bac :**
Jakoś nie mam siły dziś na pisanie, ale czuję się już bardzo dobrze, nawet udało mi się wczoraj wieczorem zjeść kanapkę i wypić herbatę
znaczy jest coraz lepiej ...
Guśka widzisz jaka konieczna jest wymiana drzwi?? Przynajmniej do Waszego pokoju.. zamkniecie się i spokój..
Z drugiej strony to S. mógł jej coś powiedzieć..
Jam, miłego dnia i udanych zakupów..
Aurinko to widzę, że już przygotowania na Bobasa pełną parą
super, oby czas szybko minął i żebyście mieli Go już przy sobie :**
Had Ty zawsze coś kupisz
Tygrys fajny av, zdecydowanie lepszy od poprzedniego
Bac :**
-
a...
Re: Przy kawie ...
Madlen fajnie, że już Ci lepiej.
Oby tak dalej.
Tak, jesteśmy przygotowani. W sumie nie wiadomo nigdy czy moja szyjka nie stwierdzi, że jej się nie chce już trzymać.
Spadam na zakupy.
Tak, jesteśmy przygotowani. W sumie nie wiadomo nigdy czy moja szyjka nie stwierdzi, że jej się nie chce już trzymać.
Spadam na zakupy.
Re: Przy kawie ...
Szwagierka już poszła, jejku ale ten mały jest słodki
Niebawem lecę po Niuńkę do szkoły, Osobisty coś tam z dvd kombinuje, ja chyba jeszcze jedno pranie wstawię.
Madlen - a co Ty tak chorujesz?!
Guśka - współczuje CI i normalnie podziwiam, że tyle wytrzymujesz. Musisz być silną babką. Bo mnie by
już dawno trafiło.
aurinko - to Ty oczekujesz dzidziusia ?! rany ... ale ja mam zaległości ...
Niebawem lecę po Niuńkę do szkoły, Osobisty coś tam z dvd kombinuje, ja chyba jeszcze jedno pranie wstawię.
Madlen - a co Ty tak chorujesz?!
Guśka - współczuje CI i normalnie podziwiam, że tyle wytrzymujesz. Musisz być silną babką. Bo mnie by
aurinko - to Ty oczekujesz dzidziusia ?! rany ... ale ja mam zaległości ...
Re: Przy kawie ...
Witam nowo przybyłe Osobistości...
popieram Madi.. Guśka jak najszybciej wymieńcie drzwi
Madi, ale cię ten kac męczy...
Auri a co kupujesz ??
popieram Madi.. Guśka jak najszybciej wymieńcie drzwi
Madi, ale cię ten kac męczy...
Auri a co kupujesz ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Najszybciej to będzie za 3 miesiące do tego czasu będziemy się męczyć...
aurinko niestety nie mam innego wyboru, muszę to wytrzymać.
aurinko niestety nie mam innego wyboru, muszę to wytrzymać.
Re: Przy kawie ...
Dobra oddalam się, muszę się ubrać i po pociechę do szkoły lecę.
Potem zajrzę
Potem zajrzę
Re: Przy kawie ...
do miłego
Bac...
Guśka.. ale to choć bliżej niż dalej
Guśka.. ale to choć bliżej niż dalej
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Im bliżej tym bardziej się ciągnie 
kurcze poszła bym skończyć tą szkółkę pielić ale tak przy tym porodzie nadwyrężyłam rękę że nie za bardzo mogę co nią robić...
kurcze poszła bym skończyć tą szkółkę pielić ale tak przy tym porodzie nadwyrężyłam rękę że nie za bardzo mogę co nią robić...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości