Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Hej wam! :) hihi ja jak zmienie nazwisko to z 14 literek mojego zrobi mi się 4 mojego M :D ale nie dopisze do mojego żeby były dwa bo się w żadną rubryczkę nie zmieści czasem mam problem z tymi 14 żeby wpisać :P

Wpadłam tylko na chwilkę się pokazać i spadam coś porobić :) niby za oknem słońce i ładnie ale zimno że brr... :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Moja ciotka jak mnieniała nazwisko to nie miała takiego problemu :D bo zmieniła na Małysz :D
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

oj mój się też irytuje...
dlatego ostatnio specjalnie jak coś to podaje jego nazwisko..
ale w pracy też na panieńskim lece :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Had oczywiście, że takie małe to słodkie chociaż może niekoniecznie od razu po porodzie :)

Jam a wiesz że nawet nie wiem kiedy tego paznokcia straciłam, zobaczyłam jak już przyszłam do domu :) Porodu sama nie odbierałam bo bym w życiu nie dała rady bo by się przez ten czas udusił, w piątkę wyciągaliśmy i było ciężko bo skubany taki wielki... Tylko najgorzej że trzeba było jej tam w środku grzebać żeby kopytka znaleźć a wiesz nikt z sąsiadów nie chciał... Twoja krowa to se grzeb :) ale cóż jak trzeba to trzeba :)

Ja na początku jak gdzieś mówiłam nazwisko to zawsze wychodziło PiaHukaluk bo zaczynałam panieńskim a kończyłam tym :)
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

a bo wymyślają u nas z tą zmianą nazwiska ;P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

a jak nie zmienisz to obraza :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

My jak podpisywaliśmy te papiery wszystkie przed ślubem to wiecie że mnie urzędnik nawet się nie zapytał jakie nazwisko po ślubie tylko od razu S. wpisał, zanim zdążyłam się odezwać to już było po.
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

nie wiem co ci faceci tez mają z tym nazwiskiem....
Mój też nie chcial się zgodzić, żebym miała podwójne, ale jak mu wytłumaczyłam o co chodzi - to się zgodził.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Guśka, dziwne u nas pytała.. i o nazwisko dzieci też...

No jacyś przewrażeliwieni Ci faceci....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

nas też sie pytała... i jeszcze potem do sprawdzenia dawała czy się wszystko zgadza...
Ale przy okajzi się machnęła i chciała mnie wydać za mąż za brata mojego męża - a oni bliźniacy ;P
Dobrze, że do sprawdzenia dała co wpisywała ;P
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie..
Oj ale miałam kaca, nie uwierzycie, ale dawno tak źle się nie czułam.. skończyłam imprezę o północy :P
Nigdy więcej... żeby się tak później mordować.. o nie..
Do tego kac moralny dochodzi bo znów się opiłam.. i chorowałam.. ehh beznadzieja..
W sobotę tylko kieliszek lub dwa i na tym skończę, żeby wesele przetrwać..

Jam masz rację, nie odzywaj się..

Guśka gratuluję odwagi :)

Had, Tygrys- fajnie, że wypad się udał :)
Nie mówiłam że śnieg w Zakopanem sypał?? :)

Myszka- gratulacje :**
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

tak tak - Mad...tak się mówi do następnej imprezy :)

niby teraz zapowiadają już ciepełko wręcz upalnie - mam nadzieję, że im się sprawdzi :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madi ja dwa razy się tak spiłam że trzy dni z łóżka wstać nie mogłam a teraz mam stop lampkę i wiem kiedy przestać :) a poza tym ja jakoś nie przepadam za piciem, nawet jak mam okazję to wypiję parę kieliszków czy tam piwko dla lepszej zabawy i tyle mojego :)

Oj żebyś wiedziała że to odwaga ale w końcu 1500 zł drogą nie chodzi to trzeba było się postarć :)

U mnie może dlatego że wieś to takie stereotypy że nawet nie pytają czy się bierze męża nazwisko :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Madi ;) dokłądnie tak sie mówi do następnej imprezy ;)

oj mają jeszcze prawie 2 tygodnie, to może lodu już nei bedzie a przynajmniej większości ;)
ale ważne by pogoda dopisała... ;) i by mgły nie było ;)

Guśka.. ale to bez sensu... że wioska, to musisz męża nazwisko...
poza tym przecież do miast do urzędu się jedzie..
babka raczej jakaś zacofana...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

U nas to w urzędzie gminy nie miasta ;)

I to był facet może dlatego :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

haahaha :D i wszystko jasne :)
bo jak kobieta moze nie zmienic nazwiska :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

W sumie to racja :) ale cóż ;)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Poważnie nie będę.. żebym drugi dzień zjeść nie mogła..
Żołądek mi nic nie przyjmuje.. katastrofa...
Ja to nie wypiłam znów tak dużo, a ścięło mnie, że aż wstyd..

Jak mówicie o nazwiskach, to nas się pytali, natomiast nie wiem jak u Was ale nam zadawał różne pytania i jedno było takie czy nie jesteśmy homo..
No jak stwierdził to procedury i takie pytania zadać musi, ale byliśmy w szoku..

A że kobieta przyjmuje nazwisko męża to tak się przyjęło.. choć na odwrót też może być
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Hej hej ....
Jeśli chodzi o nazwisko to u nas się też pytali, ja tam chciałam przyjąć nazwisko męża, podwójnego bym nie chciała mieć, oba bardzo długie, a w zestawieniu do 2 imion to już totalna masakra ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hejka ;) wpadam się przywitać i uciekam... już 21 :(
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

A co tu tak cicho. Co? Za chwilę tutaj trzebabędzie odmiatać pajęczyny :D
Adrian
:P
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Dzień dobry. :)
Ależ tu był wczoraj ruch. Ja wczoraj ciągle mialam jakieś zajęcie. Złożyłam ostatnie pranie dla małego, wszystko już jest. Dzis zamówimy wózek.
Wczoraj sobie poszalalam i kupiłam trzy lakiery do paznokci. Dziś będzie testowanie. :D

Oj ile ja bym dała za masaż. Kręgosłup nie daje mi funkcjonować, każdy ruch to jak kaleka :evil:

Co do nazwiska to początkowo miałam problem z przyżwyczajeniem sie, ale po wizycie w szpitalu szybko sie nauczyłam, bo tam ciągle po nazwisku. ;-)

Miłego dnia!
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

witajcie ;)
co słychać?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Dzień dobry bardzo!

aurinko - masz super avek !!!!!


ja już ogarnęłam mieszkanko, teraz kawka i standardzik - forum :) ]:-)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Bac ;) ja ostatnio coś tam z wv wklejalam do odpowiedniego tematu ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość