Też myslałam o praniu ale widzę że na deszcz się zbiera więc chyba sobie daruję bo nie będe miała gdzie rozwiesić.
Guśka, te tabletki reguluja tylko w czasie brania...też myslałam ze po odstawieniu a lekarz mnie uswiadomił ostatnio że nie... No i ja tez powinnam dostać a jeszcze nie dostałam, znowu będę musiala iść do niego:(
Auri nie spiesz sie tak z tym porodem i przesypiaj noce póki możesz
Madlen a Ty jeszcze sie źle czujesz? może to nie po alko te złe samopoczucie...
Adi HEJ! co u Ciebie? Gdzie Cię wcięło tyle czasu?? Jak tam z A, dalej osobno?