Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
To porzycze Ci swój strój , od razu się rzucą na Ciebie 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
a...
Re: Przy kawie ...
Guśka ostatnio to lubię wszystko co się szybko robi. 
Kris wybacz.
Co do tego nie wiem w sumie, mam ziemniaki albo kalafiora.
Carina przekonać będzie się musiała. Najlepsze, że ona ma tak na drugie, ale nie lubi tego imienia jak się teraz okazało.
Kris wybacz.
Carina przekonać będzie się musiała. Najlepsze, że ona ma tak na drugie, ale nie lubi tego imienia jak się teraz okazało.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ja też lubię takie rzeczy fajne ale dopiero za kilka miesięcy będę sobie mogła zrobić na obiad co mi się żywnie podoba 
Re: Przy kawie ...
Guska.Oj kochana jakich kompleksow?To te niemry o wadze powinny je miec.A tym czasem wyleguja sie w skapych strojach i cien na innych rzucaja...eh 
Kris bo zaraz wyjdzie, ze my kobiety jestesmy winne wszystkim niewyjasnionym przypadkom typu Archiwum X ;D
Auri to wsjo jasne ;p
Kris bo zaraz wyjdzie, ze my kobiety jestesmy winne wszystkim niewyjasnionym przypadkom typu Archiwum X ;D
Auri to wsjo jasne ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
aurinko bo dopiero koło sierpnia bedę miała swoją kuchnię.
Car trochę mi się przytyło od hormonów i to w sumie nie trochę i chcę się tego pozbyć
Car trochę mi się przytyło od hormonów i to w sumie nie trochę i chcę się tego pozbyć
-
G****
Re: Przy kawie ...
Niestety z teściami i będziemy dalej mieszkać tylko się rozdzielamy.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Przynajmniej będę mogła ugotować to co ja chcę 
No i uciekł Kris, przestraszył się że zechcę pożyczyć jego strój
No i uciekł Kris, przestraszył się że zechcę pożyczyć jego strój
Re: Przy kawie ...
Kurka te hormony. :_
Po nich to te oponki sie skubane pompuja.;/
Ale moj sie smieje, ze jak ja nabiore takiej to w koncu bd miala odwage na gleboka wode wejsc.A on bd miak co tulic bo tak to ciagle mu mnie malo ;p
Guska, a uspokoila sie choc troche ta twoja tesciowka?
Po nich to te oponki sie skubane pompuja.;/
Ale moj sie smieje, ze jak ja nabiore takiej to w koncu bd miala odwage na gleboka wode wejsc.A on bd miak co tulic bo tak to ciagle mu mnie malo ;p
Guska, a uspokoila sie choc troche ta twoja tesciowka?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ta jak taką mam i jakoś nie chce mnie unosić na wodzie tylko dodatkowe 8 kg pod wodę wciąga 
Car jak się z nią nie mijam to jest ok ale ostatnio się wkurzyłam i wysłałam S żeby pogadał bo ja za każdym razem robię zakupy do domu i jest czasem tak że ja nawet nie skorzystam i tego nie ma ale odkupić nie umie. A jak jedzie na zakupy to kupuje sobie takie rzeczy jak woda, chrupki, ser żółty i tyle. Ostatnio robiłam obiad i ani oleju ani cebuli. Jak nie powiem to nic nie kupi a chyba nie na tym rzeczy polega w wspólnej kuchni...
Car jak się z nią nie mijam to jest ok ale ostatnio się wkurzyłam i wysłałam S żeby pogadał bo ja za każdym razem robię zakupy do domu i jest czasem tak że ja nawet nie skorzystam i tego nie ma ale odkupić nie umie. A jak jedzie na zakupy to kupuje sobie takie rzeczy jak woda, chrupki, ser żółty i tyle. Ostatnio robiłam obiad i ani oleju ani cebuli. Jak nie powiem to nic nie kupi a chyba nie na tym rzeczy polega w wspólnej kuchni...
Re: Przy kawie ...
Haha nie uciekłem Gusiu
A jaki ja moge mieć strój, striny mam więc jak chcesz to śmiało mogę porzyczyć:)
Tylko uważaj na nie bo mam je od podstawówki i już szwy trochę puszczają . Chyba będe musiał nowe kupić
Aurinko no nie wiem czy Ci wybacze, chyba że jakiś niewielki kawałek taki z 250 gram znajdzie się i dla mnie
Car bo tak jest hahaha wasze piękno prowadzi do tych wszystkich wypadków. A bez kogo Adam dostał zjebke od Boga. Przez Ewe bo kusiła go swoimi wdziękami hahaha
A jaki ja moge mieć strój, striny mam więc jak chcesz to śmiało mogę porzyczyć:)
Tylko uważaj na nie bo mam je od podstawówki i już szwy trochę puszczają . Chyba będe musiał nowe kupić
Aurinko no nie wiem czy Ci wybacze, chyba że jakiś niewielki kawałek taki z 250 gram znajdzie się i dla mnie
Car bo tak jest hahaha wasze piękno prowadzi do tych wszystkich wypadków. A bez kogo Adam dostał zjebke od Boga. Przez Ewe bo kusiła go swoimi wdziękami hahaha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kris to może lepiej nie będę ryzykować bo moje wdzięki wypłyną na wierzch i dopiero będzie
i w dodatku zniszczę Ci Twój strój 
-
a...
Re: Przy kawie ...
Mój teraz narzeka, że się nawet przytulić nie ma jak przez ten brzuchol. ![]:-) ]:-)](./images/smilies/elvis.gif)
Guśka też bym miała nerwy, co za baba... No i co mąż na to? jakaś zmiana nastapiła?
Kris a wolić borówki czy pomidora? No mam 5 plastrów schabu, to coś się znajdzie.
Guśka też bym miała nerwy, co za baba... No i co mąż na to? jakaś zmiana nastapiła?
Kris a wolić borówki czy pomidora? No mam 5 plastrów schabu, to coś się znajdzie.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Poszedł powiedział ale to sie pewnie skończy tak jak zwykle, odbije się jak od ściany... Muszę przecierpieć te kilka miesięcy.
Re: Przy kawie ...
Kris,nie no i wrocilismy do poczatkow swiata haha
Guska nie na tym polega.Ale jak widac nie kazdy rozumie jak to powinno funkcjonowac :_
Dodatkowo nawyki u takich osob ciezko jest wyeliminowac.Jednak na pewno trzeba probowac.
Auri faceci to zawsze musza na cos narzekac.A mowia ze to nasza wada.
Guska nie na tym polega.Ale jak widac nie kazdy rozumie jak to powinno funkcjonowac :_
Dodatkowo nawyki u takich osob ciezko jest wyeliminowac.Jednak na pewno trzeba probowac.
Auri faceci to zawsze musza na cos narzekac.A mowia ze to nasza wada.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Gusiu dla Ciebie wszystko, nawet jak się popsuje to nic nie szkodzi. Może nawet o to chodzi haha
Aurinko dla mnie obojętne lubie i to i to
Ale podziękuje że ten schabik bo żebym ja się najadł to musiałbym wciągnąć te 5 kawałkow w przeciwnym razie narobie sobie tylko smaku
Haha na to wygląda Car
Aurinko dla mnie obojętne lubie i to i to
Ale podziękuje że ten schabik bo żebym ja się najadł to musiałbym wciągnąć te 5 kawałkow w przeciwnym razie narobie sobie tylko smaku
Haha na to wygląda Car
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
a...
Re: Przy kawie ...
Carina kto nie marudzi co.
No ale ja w sumie dopiero teraz jestem w stanie poleżeć przytulona (zawsze to uwielbiałam). Na początku to jakoś mi ciężko było, później zaczęły się problemy i się brzuch napinał i o. 
-
a...
Re: Przy kawie ...
Matko jak pachnie w domu...
Kris w końcu robię pieczone ziemniaczki, bo mnie naszło. Ja jestem ziemniakożerca, a mąż raczej frytki lub pieczone preferuje.
Kris w końcu robię pieczone ziemniaczki, bo mnie naszło. Ja jestem ziemniakożerca, a mąż raczej frytki lub pieczone preferuje.
Re: Przy kawie ...
Witajcie!!
znowu natrzaskałyście ponad 20 stron, ech chyba muszę tutaj częściej zacząć bywać
A w ogóle mam pytanie do dziewczyn z Wrocka lub okolic
:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Adidasowa to nie my tyle piszemy tylko Ty tak rzadko do nas zaglądasz 
Re: Przy kawie ...
Guśka ostatnio nie mam w ogóle czasu na nic
nie wiem, niby nic nie robie, a jakieś te dni takie nierozplanowane, uciekają, a ja zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę nic nie zrobiłam :/
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 1 gość