Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

To porzycze Ci swój strój , od razu się rzucą na Ciebie :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A co to za strój ? :)
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Guśka ostatnio to lubię wszystko co się szybko robi. :D

Kris wybacz. :P Co do tego nie wiem w sumie, mam ziemniaki albo kalafiora.

Carina przekonać będzie się musiała. Najlepsze, że ona ma tak na drugie, ale nie lubi tego imienia jak się teraz okazało. :P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ja też lubię takie rzeczy fajne ale dopiero za kilka miesięcy będę sobie mogła zrobić na obiad co mi się żywnie podoba :)
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Guska a dlaczego tyle czekać musisz?
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Guska.Oj kochana jakich kompleksow?To te niemry o wadze powinny je miec.A tym czasem wyleguja sie w skapych strojach i cien na innych rzucaja...eh :)

Kris bo zaraz wyjdzie, ze my kobiety jestesmy winne wszystkim niewyjasnionym przypadkom typu Archiwum X ;D

Auri to wsjo jasne ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

aurinko bo dopiero koło sierpnia bedę miała swoją kuchnię.

Car trochę mi się przytyło od hormonów i to w sumie nie trochę i chcę się tego pozbyć ;)
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Guśka to teraz z teściami/rodzicami mieszkacie, tak?
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Niestety z teściami i będziemy dalej mieszkać tylko się rozdzielamy.
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

No ale zawsze kuchnia własna. :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Przynajmniej będę mogła ugotować to co ja chcę :)

No i uciekł Kris, przestraszył się że zechcę pożyczyć jego strój :lol:
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Kurka te hormony. :_
Po nich to te oponki sie skubane pompuja.;/
Ale moj sie smieje, ze jak ja nabiore takiej to w koncu bd miala odwage na gleboka wode wejsc.A on bd miak co tulic bo tak to ciagle mu mnie malo ;p

Guska, a uspokoila sie choc troche ta twoja tesciowka?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ta jak taką mam i jakoś nie chce mnie unosić na wodzie tylko dodatkowe 8 kg pod wodę wciąga :)

Car jak się z nią nie mijam to jest ok ale ostatnio się wkurzyłam i wysłałam S żeby pogadał bo ja za każdym razem robię zakupy do domu i jest czasem tak że ja nawet nie skorzystam i tego nie ma ale odkupić nie umie. A jak jedzie na zakupy to kupuje sobie takie rzeczy jak woda, chrupki, ser żółty i tyle. Ostatnio robiłam obiad i ani oleju ani cebuli. Jak nie powiem to nic nie kupi a chyba nie na tym rzeczy polega w wspólnej kuchni...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Haha nie uciekłem Gusiu :)
A jaki ja moge mieć strój, striny mam więc jak chcesz to śmiało mogę porzyczyć:)
Tylko uważaj na nie bo mam je od podstawówki i już szwy trochę puszczają . Chyba będe musiał nowe kupić :D

Aurinko no nie wiem czy Ci wybacze, chyba że jakiś niewielki kawałek taki z 250 gram znajdzie się i dla mnie :D

Car bo tak jest hahaha wasze piękno prowadzi do tych wszystkich wypadków. A bez kogo Adam dostał zjebke od Boga. Przez Ewe bo kusiła go swoimi wdziękami hahaha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kris to może lepiej nie będę ryzykować bo moje wdzięki wypłyną na wierzch i dopiero będzie :) i w dodatku zniszczę Ci Twój strój :)
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Mój teraz narzeka, że się nawet przytulić nie ma jak przez ten brzuchol. ]:-)

Guśka też bym miała nerwy, co za baba... No i co mąż na to? jakaś zmiana nastapiła?

Kris a wolić borówki czy pomidora? No mam 5 plastrów schabu, to coś się znajdzie. :ok:
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Poszedł powiedział ale to sie pewnie skończy tak jak zwykle, odbije się jak od ściany... Muszę przecierpieć te kilka miesięcy.
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Kris,nie no i wrocilismy do poczatkow swiata haha

Guska nie na tym polega.Ale jak widac nie kazdy rozumie jak to powinno funkcjonowac :_
Dodatkowo nawyki u takich osob ciezko jest wyeliminowac.Jednak na pewno trzeba probowac.

Auri faceci to zawsze musza na cos narzekac.A mowia ze to nasza wada.;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Gusiu dla Ciebie wszystko, nawet jak się popsuje to nic nie szkodzi. Może nawet o to chodzi haha

Aurinko dla mnie obojętne lubie i to i to :)
Ale podziękuje że ten schabik bo żebym ja się najadł to musiałbym wciągnąć te 5 kawałkow w przeciwnym razie narobie sobie tylko smaku :)

Haha na to wygląda Car
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Carina kto nie marudzi co. :D No ale ja w sumie dopiero teraz jestem w stanie poleżeć przytulona (zawsze to uwielbiałam). Na początku to jakoś mi ciężko było, później zaczęły się problemy i się brzuch napinał i o. :>
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Matko jak pachnie w domu... :slini_sie:
Kris w końcu robię pieczone ziemniaczki, bo mnie naszło. Ja jestem ziemniakożerca, a mąż raczej frytki lub pieczone preferuje.
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Witajcie!! :) znowu natrzaskałyście ponad 20 stron, ech chyba muszę tutaj częściej zacząć bywać :) A w ogóle mam pytanie do dziewczyn z Wrocka lub okolic :):)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Adidasowa to nie my tyle piszemy tylko Ty tak rzadko do nas zaglądasz :)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Guśka ostatnio nie mam w ogóle czasu na nic :( nie wiem, niby nic nie robie, a jakieś te dni takie nierozplanowane, uciekają, a ja zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę nic nie zrobiłam :/
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A co tam u Ciebie słychać? Jak tam Ci się układa?
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 1 gość