Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

mój poprosił o spotkanie ale się dalej zastanawiam...
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

A po co to spotkanie?

Ja swojego raz spotkalam w Empiku, bylam z obecnym już męzem. Pamietam jak mnie wryło, bo dosłownie wyrósł jak grzyb po deszczu. :D
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Ostatnio sie odezwał jak zobaczył zdjęcie ze slubu na fb. Gratulowal i takie ta, gadki szmatki.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A bo my ze sobą mamy kontakt i czasem się widzimy i pytał czy wpadnę na herbatę i nie wiem co odpowiedzieć. Trochę mi go szkoda bo dużo osób się od niego odwróciło po wypadku i teraz jest taki samotny, rodziców nie ma, siostrę strasznie daleko i taki sam jest.
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

A co ma to Twój mąż?
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

To że mamy kontakt to wie i w sumie nie ma nic bardzo przeciwko temu ale o spotkaniu mu nie mówiłam bo jeszcze sama nie wiem co zrobić.. Chyba się nie zdecyduję raczej ale dylemat mam.
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Guśka bo ja ostatnio mam bzika na punkcie włosów.... vanilka mi w tym pomogła hehe i tak podpytuje ludzi :D

aurinko chłopiec czy dziewczynka? :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Kurde! byłam tu o 11 godzinie patrze teraz a tu tyle stron ! :D

Carina tak ja na komuni będę w sobotę i w niedzielę bo w sobotę mamy mszę bo mój brat idzie osobno bo niepełnosprawni mają u nas osobną mszę a w niedziele na sali ;)
dziecko-f5.html" class="auto-link" rel="dofollow">Dzieci faktycznie mega zestresowane tylko z tym że u nas jest tak że każde dziecko coś robi na tej mszy ... jak nie czyta czegoś to niesie dary albo kwiaty czy coś ale każde jest zaangarzowane u nas idzie koło 40 dzieci to mała parafia więc jest możliwość żeby każde coś robiło a później ciągnie się ta msza prawie 2 godziny i dlatego mój brat ma osobno bo tyle nie wysiedzi bo jego to w ogóle nie interesuje bo i tak nie wie o co chodzi ;)

Życzę miłej nocki i wracam do was po weekendzie bo jutro jadę do szkoły później ta komunia więc jak będę miała chwile to na pewno wpadnę :) :papa: dobranoc
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Guśka mo juz sama musisz zdecydować. :)

Adidasowa będzie chłopiec, Antek. :in love:

Lecę spać, dobranoc :kiss2
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej moje kochane brzydale :D

Gusia czytałem, fajny sen miałaś haha fakt dobrze że nie krzyknęłaś jego imienia bo mąż dałby Ci popalić :)
Mi naszczęście była już się nie śni a taka sytuacja jak miała aurinka się nie wydarzy bo mieszka w innym mieście:)I bardzo dobrze lepiej dla niej :D
Niestety mam jeszcze to nieszczęście że od prawie 6 miesiecy nic mi się nie śni a przynajmniej ja nic z tego nie pamiętam.
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Dzień dobry Wam!

Kris to w sumie masz farta, bo kto wie jakie te sny masz. :P
Po sniadanku dalej się lenię w łóżku.
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

aurinko ja jestem grzecznym facetem i tylko grzeczny miewam sny :D
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Tego nie jesteśmy w stanie stwierdzic, a skoro sam ich nie pamiętasz, to Ty tego nie możesz potwierdzić. :P
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Niby tak ale pościel jest sucha więc raczej jest grzecznie hahaha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

dobry :)

Kris no tyle miałam szczęścia ;) Czasami lepiej nie mieć snów niż mieć takie ;) No tak Ty to w ogóle jesteś aniołek :lol:

aurinko jak samopoczucie dzisiaj? :)
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Hej
Buhahaha :) Kris ty i grzeczny ;-p

Auri len sie.Takie twoje prawo teraz ;)

Guska ;D a postanowilas juz czy spotkacie?

Kurcze, kupilam buty i pokusilo mnie je przetrzec woda, ale ze szmatka byla wpierw w plynie moczona to taka przetarlam.I szlag! but mi odbarwily :(
teraz chyba musze drugiego tak przemyc :_
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Car chyba się nie spotkam... Sama nie wiem co mam zrobić...

Chyba musisz zrobić tak z drugim :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej Gusia:)
Widze że chociaż Ty jedna się na mnie poznałaś i wiesz że jestem aniołkiem :)

Hej Carinko :)
Haha mówisz że bliżej mi do diabełka niż do aniołka ?:)

o to nerw musiałbyć porządny jak zobaczyłaś tego pantofelka
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kris no jakby mogło być inaczej :)
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Nie mam wyjscia.Nie bd kupowala drugich.:)
a niech tam bd oba wpadajace w fiolet ;)

Powiem ci Gusienka...ze sama bym nie wiedziala co robic.Ale skoro, twoj nie ma nic przeciwko to w sumie...porozmawiac mozna.Chyba ze szuka pretekstow by sie spotkac. :)

Kris nie milcz ;D Aniełku :) nio mialam tepy wyraz twarźy jak zmienil kolor ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Car raczej na wózku dużo nie zdziała ;) a poza tym to my do siebie dzwonimy ale ostatnio się już dawno nie widzieliśmy a ja mam do niego słabość bo jak raz się spotkam to później drugi raz nie też odmówię... a z drugiej strony chcę się z nim zobaczyć.
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Car a no szkoda trzewiczków ale co zrobić . Musisz drugiego załatwić w ten sam sposób.

Gusiu może i jeździ na wózku ale sprzet ma pewnie sprawny więc ograniczeń niema haha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Rozumiem.Ale spotkanie jedno czy dwa to moga w sumie tez i ciebie troche odstresowac od codziennosci. :)

Kris ;p wy to tylko o jednym ;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kris no właśnie z tego co mi wiadomo to chyba raczej nie sprawny :)

Car tak mówisz? :)
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Mysle ze skoro i tak macie staly kontakt a on jak sama mowisz zostal sie sam...Poza tym pewnie macie pare wspolnych tematow i rozmawiacie swobodnie, to i bedziesz mogla tez i z siebie troche balastu zrzucic.

A i jest jeszcze ta opcja ze moze faktycznie potrzebowac z kim pogadac. :)
No ale ty wiesz najlepiej, bo i wczesnie trzeba i mezowi powiedziec.i reakcje zobaczyc.
Aczkolwiek on tez wychodzi kiedy chce i na cb nie patrzy.Jak dobrze pamietam ;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość