Przy kawie ...
-
a...
Re: Przy kawie ...
A po co to spotkanie?
Ja swojego raz spotkalam w Empiku, bylam z obecnym już męzem. Pamietam jak mnie wryło, bo dosłownie wyrósł jak grzyb po deszczu.
Ja swojego raz spotkalam w Empiku, bylam z obecnym już męzem. Pamietam jak mnie wryło, bo dosłownie wyrósł jak grzyb po deszczu.
-
a...
Re: Przy kawie ...
Ostatnio sie odezwał jak zobaczył zdjęcie ze slubu na fb. Gratulowal i takie ta, gadki szmatki.
-
G****
Re: Przy kawie ...
A bo my ze sobą mamy kontakt i czasem się widzimy i pytał czy wpadnę na herbatę i nie wiem co odpowiedzieć. Trochę mi go szkoda bo dużo osób się od niego odwróciło po wypadku i teraz jest taki samotny, rodziców nie ma, siostrę strasznie daleko i taki sam jest.
-
G****
Re: Przy kawie ...
To że mamy kontakt to wie i w sumie nie ma nic bardzo przeciwko temu ale o spotkaniu mu nie mówiłam bo jeszcze sama nie wiem co zrobić.. Chyba się nie zdecyduję raczej ale dylemat mam.
Re: Przy kawie ...
Guśka bo ja ostatnio mam bzika na punkcie włosów.... vanilka mi w tym pomogła hehe i tak podpytuje ludzi
aurinko chłopiec czy dziewczynka?
aurinko chłopiec czy dziewczynka?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Kurde! byłam tu o 11 godzinie patrze teraz a tu tyle stron ! 
Carina tak ja na komuni będę w sobotę i w niedzielę bo w sobotę mamy mszę bo mój brat idzie osobno bo niepełnosprawni mają u nas osobną mszę a w niedziele na sali
dziecko-f5.html" class="auto-link" rel="dofollow">Dzieci faktycznie mega zestresowane tylko z tym że u nas jest tak że każde dziecko coś robi na tej mszy ... jak nie czyta czegoś to niesie dary albo kwiaty czy coś ale każde jest zaangarzowane u nas idzie koło 40 dzieci to mała parafia więc jest możliwość żeby każde coś robiło a później ciągnie się ta msza prawie 2 godziny i dlatego mój brat ma osobno bo tyle nie wysiedzi bo jego to w ogóle nie interesuje bo i tak nie wie o co chodzi
Życzę miłej nocki i wracam do was po weekendzie bo jutro jadę do szkoły później ta komunia więc jak będę miała chwile to na pewno wpadnę
dobranoc
Carina tak ja na komuni będę w sobotę i w niedzielę bo w sobotę mamy mszę bo mój brat idzie osobno bo niepełnosprawni mają u nas osobną mszę a w niedziele na sali
dziecko-f5.html" class="auto-link" rel="dofollow">Dzieci faktycznie mega zestresowane tylko z tym że u nas jest tak że każde dziecko coś robi na tej mszy ... jak nie czyta czegoś to niesie dary albo kwiaty czy coś ale każde jest zaangarzowane u nas idzie koło 40 dzieci to mała parafia więc jest możliwość żeby każde coś robiło a później ciągnie się ta msza prawie 2 godziny i dlatego mój brat ma osobno bo tyle nie wysiedzi bo jego to w ogóle nie interesuje bo i tak nie wie o co chodzi
Życzę miłej nocki i wracam do was po weekendzie bo jutro jadę do szkoły później ta komunia więc jak będę miała chwile to na pewno wpadnę
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
a...
Re: Przy kawie ...
Guśka mo juz sama musisz zdecydować.
Adidasowa będzie chłopiec, Antek.
Lecę spać, dobranoc
Adidasowa będzie chłopiec, Antek.
Lecę spać, dobranoc
Re: Przy kawie ...
Hej moje kochane brzydale
Gusia czytałem, fajny sen miałaś haha fakt dobrze że nie krzyknęłaś jego imienia bo mąż dałby Ci popalić
Mi naszczęście była już się nie śni a taka sytuacja jak miała aurinka się nie wydarzy bo mieszka w innym mieście:)I bardzo dobrze lepiej dla niej
Niestety mam jeszcze to nieszczęście że od prawie 6 miesiecy nic mi się nie śni a przynajmniej ja nic z tego nie pamiętam.
Gusia czytałem, fajny sen miałaś haha fakt dobrze że nie krzyknęłaś jego imienia bo mąż dałby Ci popalić
Mi naszczęście była już się nie śni a taka sytuacja jak miała aurinka się nie wydarzy bo mieszka w innym mieście:)I bardzo dobrze lepiej dla niej
Niestety mam jeszcze to nieszczęście że od prawie 6 miesiecy nic mi się nie śni a przynajmniej ja nic z tego nie pamiętam.
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
a...
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry Wam!
Kris to w sumie masz farta, bo kto wie jakie te sny masz.
Po sniadanku dalej się lenię w łóżku.
Kris to w sumie masz farta, bo kto wie jakie te sny masz.
Po sniadanku dalej się lenię w łóżku.
Re: Przy kawie ...
aurinko ja jestem grzecznym facetem i tylko grzeczny miewam sny 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
a...
Re: Przy kawie ...
Tego nie jesteśmy w stanie stwierdzic, a skoro sam ich nie pamiętasz, to Ty tego nie możesz potwierdzić. 
Re: Przy kawie ...
Niby tak ale pościel jest sucha więc raczej jest grzecznie hahaha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
dobry 
Kris no tyle miałam szczęścia
Czasami lepiej nie mieć snów niż mieć takie
No tak Ty to w ogóle jesteś aniołek 
aurinko jak samopoczucie dzisiaj?
Kris no tyle miałam szczęścia
aurinko jak samopoczucie dzisiaj?
Re: Przy kawie ...
Hej
Buhahaha
Kris ty i grzeczny ;-p
Auri len sie.Takie twoje prawo teraz
Guska ;D a postanowilas juz czy spotkacie?
Kurcze, kupilam buty i pokusilo mnie je przetrzec woda, ale ze szmatka byla wpierw w plynie moczona to taka przetarlam.I szlag! but mi odbarwily
teraz chyba musze drugiego tak przemyc :_
Buhahaha
Auri len sie.Takie twoje prawo teraz
Guska ;D a postanowilas juz czy spotkacie?
Kurcze, kupilam buty i pokusilo mnie je przetrzec woda, ale ze szmatka byla wpierw w plynie moczona to taka przetarlam.I szlag! but mi odbarwily
teraz chyba musze drugiego tak przemyc :_
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Car chyba się nie spotkam... Sama nie wiem co mam zrobić...
Chyba musisz zrobić tak z drugim
Chyba musisz zrobić tak z drugim
Re: Przy kawie ...
Hej Gusia:)
Widze że chociaż Ty jedna się na mnie poznałaś i wiesz że jestem aniołkiem
Hej Carinko
Haha mówisz że bliżej mi do diabełka niż do aniołka ?:)
o to nerw musiałbyć porządny jak zobaczyłaś tego pantofelka
Widze że chociaż Ty jedna się na mnie poznałaś i wiesz że jestem aniołkiem
Hej Carinko
Haha mówisz że bliżej mi do diabełka niż do aniołka ?:)
o to nerw musiałbyć porządny jak zobaczyłaś tego pantofelka
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Nie mam wyjscia.Nie bd kupowala drugich.
a niech tam bd oba wpadajace w fiolet
Powiem ci Gusienka...ze sama bym nie wiedziala co robic.Ale skoro, twoj nie ma nic przeciwko to w sumie...porozmawiac mozna.Chyba ze szuka pretekstow by sie spotkac.
Kris nie milcz ;D Aniełku
nio mialam tepy wyraz twarźy jak zmienil kolor ;p
a niech tam bd oba wpadajace w fiolet
Powiem ci Gusienka...ze sama bym nie wiedziala co robic.Ale skoro, twoj nie ma nic przeciwko to w sumie...porozmawiac mozna.Chyba ze szuka pretekstow by sie spotkac.
Kris nie milcz ;D Aniełku
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Car raczej na wózku dużo nie zdziała
a poza tym to my do siebie dzwonimy ale ostatnio się już dawno nie widzieliśmy a ja mam do niego słabość bo jak raz się spotkam to później drugi raz nie też odmówię... a z drugiej strony chcę się z nim zobaczyć.
Re: Przy kawie ...
Car a no szkoda trzewiczków ale co zrobić . Musisz drugiego załatwić w ten sam sposób.
Gusiu może i jeździ na wózku ale sprzet ma pewnie sprawny więc ograniczeń niema haha
Gusiu może i jeździ na wózku ale sprzet ma pewnie sprawny więc ograniczeń niema haha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Rozumiem.Ale spotkanie jedno czy dwa to moga w sumie tez i ciebie troche odstresowac od codziennosci. 
Kris ;p wy to tylko o jednym
Kris ;p wy to tylko o jednym
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kris no właśnie z tego co mi wiadomo to chyba raczej nie sprawny 
Car tak mówisz?
Car tak mówisz?
Re: Przy kawie ...
Mysle ze skoro i tak macie staly kontakt a on jak sama mowisz zostal sie sam...Poza tym pewnie macie pare wspolnych tematow i rozmawiacie swobodnie, to i bedziesz mogla tez i z siebie troche balastu zrzucic.
A i jest jeszcze ta opcja ze moze faktycznie potrzebowac z kim pogadac.
No ale ty wiesz najlepiej, bo i wczesnie trzeba i mezowi powiedziec.i reakcje zobaczyc.
Aczkolwiek on tez wychodzi kiedy chce i na cb nie patrzy.Jak dobrze pamietam
A i jest jeszcze ta opcja ze moze faktycznie potrzebowac z kim pogadac.
No ale ty wiesz najlepiej, bo i wczesnie trzeba i mezowi powiedziec.i reakcje zobaczyc.
Aczkolwiek on tez wychodzi kiedy chce i na cb nie patrzy.Jak dobrze pamietam
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość