Przygotowania i poszukiwania usługodawców

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Przygotowania i poszukiwania usługodawców

Postprzez mkotr » 14 lis 2018, o 14:45

Witam, jestem momentalnie na poczatku przygotowan slubnych. Mam pytanie jak efektywnie wyszukiwac roznych uslugodawcow (fotograf, dekorator, cukiernik, florysta itd.) i nie zwariowac? Jest tyle ofert na rynku, stron, portfolio, katalogow....przegladanie i porownywanie kazdej oferty/strony poszczegolnie zabiera mnostwo czasu i przyprawia o bol glowy. Mozna sie latwo pogubic :( Moze istnieja jakies aplikacje albo strony ktore ulatwiaja ten proces? Moze ktos cos polecic ?
mkotr
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lis 2018, o 14:29

Re: Przygotowania i poszukiwania usługodawców

Postprzez Jamelia » 19 lis 2018, o 20:09

Najlepiej z polecenia, popytac znajomych

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Przygotowania i poszukiwania usługodawców

Postprzez Siedemmska » 3 gru 2018, o 18:17

Dokladnie, najlepiej z polecenia, ja też tak uważam :) Ja znalazłam piękną salę - też z polecenia. W Kaniach, pod Warszawą - Dom Weselny Astoria. Nie wszyscy się niewiadomo jak reklamują, a sa sami dobrzy w sobie, więc klientów mają zawsze. A ta sala jest dość tania, duża , pięknie wystrój tam jest - dokładnie takiej szukałam.
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: Przygotowania i poszukiwania usługodawców

Postprzez Lussy34 » 24 gru 2018, o 11:23

O tak, najlepiej popytaj koleżanek i zbierz rekomendacje co do firm - tak znacznie łatwiej będzie ci wybrać odpowiednie rzeczy. Dla mnie największym wyzwaniem było znalezienie sukni ślubnej, na szczęście koleżanka mi podpowiedziała salon SPAM- mają piękne suknie! Są też buty i dodatki, a co najważniejsze, według mnie - można od nich też wypożyczyć suknię! Jeśli ktoś nie chce to nie musi kupować:) To jest ogromny plus moim zdaniem!

Ostatnio edytowano 29 gru 2018, o 20:30 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Lussy34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 gru 2018, o 11:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]