Fryzurka ślubna i makijaż - gdzie najlepiej?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Fryzurka ślubna i makijaż - gdzie najlepiej?

Postprzez Ambasadorka Denique » 15 gru 2010, o 11:24

Witam Was dziewczyny, ślub to naprawdę jeden z tych najbardziej znaczących dni w naszym życiu :) Każda z nas chciałaby wyglądać tego dnia cudnie i olśniewająco w oczach drugiej połówki. Upatrzyłyście sobie już wzory fryzur i makijaży? Jakie uczesanie i makijaż chciałybyście mieć tego dnia ;) ? Czekam na Wasze odpowiedzi i chętnie służę radą! Jeśli myślicie o przygotowaniu się w profesjonalnym salonie piękności, który na pewno Was nie zawiedzie, wszystkim przyszłym mężatkom z Warszawy i z Wrocławia polecam salon Denique!
Ambasadorka Denique
 

Re: Fryzurka ślubna i makijaż - gdzie najlepiej?

Postprzez Patrycja K. » 15 gru 2010, o 23:28

No właśnie ja sobie wypatrzyłam i chciałabym tą pierwszą fryzurę z Goldwella
. Tylko większość osób mi to odradza bo to tak mało klasycznie na ślub. Ale kto powiedział że na ślub to tylko loki albo kok...
Moglibyście zrobić dla mnie taką fryzurę na ślub czy też będziecie mi odradzać?
Makijażu jeszcze nie wybrałam. A takie wlosy uważam że ładnie mogą komponować się z sukienką z otwartymi ramionami.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Patrycja K.
 

Re: Fryzurka ślubna i makijaż - gdzie najlepiej?

Postprzez Anna » 28 mar 2011, o 12:19

witam serdecznie Forumowiczki przygotowujące się do tego jedynego wyjątkowego dnia:))
tak się składa, że ja też jestem w tym gronie, ślubujemy 21.05
prowadzę własny salon urody i odnowy, współpracuje ze stylistami i wiem, że nie zawsze fryzura którą sobie upatrzysz w gazecie będzie odpowiednia dla Ciebie:)
żeby wszystko miało ręce i nogi należy uwzględnić typ sukni, urodę, budowę, kształt twarzy. więc trochę tego jest:))
wybierając salon pamiętajcie dziewczyny, żeby byli to profesjonaliści, którzy spojrzą na was całościowo i wyczarują z was księżniczki:))
Anna
 

Re: Fryzurka ślubna i makijaż - gdzie najlepiej?

Postprzez superpiekara » 6 kwi 2011, o 14:33

makijaż i fryzura to bardzo ważna kwestia w tym szczególnym dniu. należy wybrać się do fryzjera najpierw na konsultacje i powiedzieć mu co nas interesuje a on powinien dać 2-3 propozycje do wyboru bo przecież nie każda fryzura czy ułożenie włosów może akurat do nas pasować, no i trzeba zarezerwować wizytę już wcześniej. a jeśli chodzi o makijaż to nie powinien być ani za delikatny ani za ostry. powinno też się skonsultować z makijażystką dobrać makijaż do naszej urody i poprosić o tzw. próbny makijaż żeby przekonać się czy będziemy się w nim dobrze czuły. tu podsyłam wam link gdzie piszą o informacjach bardzo przydatnych do tych ważnych przygotowań

treść zmieniona przez moderatora
superpiekara
 

Re: Fryzurka ślubna i makijaż - gdzie najlepiej?

Postprzez Ambasadorka Denique » 27 kwi 2011, o 09:19

W Salonach Piękności Denique rozpoczęła się akcja "KOLEKCJA ŚLUBNA" :-) W każdym salonie znajdziecie album z fryzurami ślubnymi oraz upięciami, z którymi można zapoznać się w dowolnym czasie ;-)
Ambasadorka Denique
 

Re: Fryzurka ślubna i makijaż - gdzie najlepiej?

Postprzez tusia25 » 20 kwi 2012, o 13:15

jesil nie szkoda Ci pieniedzy to wez jakas makijazystke, ale jesli szkoda to zapytaj kolezanki ktora sie na tym zna, pomoc moga wszelkie ksiazki dot makijazu, ja osobiscie polecam akademie makijazu. Robilam mojej kolezance jeden z makijaży tam zamieszczonych.
tusia25
 

Re: Fryzurka ślubna i makijaż - gdzie najlepiej?

Postprzez reffina » 20 kwi 2012, o 15:31

No tak, tylko czy przeciętna kobietka dysponuje tymi wszystkimi utrwalaczami, jakimiś specjalistycznymi kosmetykami, które w salonach są i sprawiają, że przez całe wesele makijaż się utrzymuje?
reffina
 

Re: Fryzurka ślubna i makijaż - gdzie najlepiej?

Postprzez vicky0019 » 28 sty 2014, o 22:28

Dla Pani Młodej ten dzień jest bardzo wyjątkowym dniem pod każdym względem. Ja jak brałam ślub to koleżanka poleciła mi fabryke fryzur Rabenda znajdująca się w Katowicach na osiedlu Paderewskiego SPAM. Naprawde profesjonalne upięcia na różne okazje, nawet oferują przyjazd do domu klienta. Poza fryzurami oferuja nawet makijaże ślubne i nie tylko.

Ostatnio edytowano 29 sty 2014, o 11:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Fryzurka ślubna i makijaż - gdzie najlepiej?

Postprzez olala58 » 29 sty 2014, o 11:18

najlepiej skorzystać z usług swojej sprawdzonej kosmetyczki czy fryzjerki a jak nie, to wyłącznie z pomocy takich pań, których efekty pracy oglądałyśmy na własne oczy :D

olala58
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 sty 2014, o 11:16

Re: Fryzurka ślubna i makijaż - gdzie najlepiej?

Postprzez Panna_Mysia » 5 lut 2014, o 19:13

tusia25 napisał(a):jesil nie szkoda Ci pieniedzy to wez jakas makijazystke, ale jesli szkoda to zapytaj kolezanki ktora sie na tym zna, pomoc moga wszelkie ksiazki dot makijazu, ja osobiscie polecam akademie makijazu. Robilam mojej kolezance jeden z makijaży tam zamieszczonych.


Wiesz, teoretycznie pomysł jest świetny, o ile posiada się wszystkie kosmetyki i środki do utrwalenia makijażu. Pannie młodej pewnie byłoby przykro, gdyby musiała co godzinę czy dwie poprawiać nosek w toalecie albo gdyby całkiem spłynął jej makijaż już w połowie wesela.

Ja uważam, że warto wybrać się do kosmetyczki i do fryzjera z polecenia koleżanki już kilka miesięcy czy tygodni przed ceremonią i umówić się na wizytę z próbnym makijażem/fryzurą. Taka usługa jest standardowo wliczana w cenę. Warto też wydrukować znalezione, ulubione propozycje z Internetu i podczas umawiania wizyty w salonie, skonsultować możliwość wykonania danego makiajażu/fryzury z właścicielką salonu. Wiadomo przecież, że każda z nas ma inny typ urody i nie każda będzie wyglądać tak samo ładnie w określonej fryzurze/makijażu.

Osobiście kosmetyczkę wybrałam z polecenia siostry i planuję wykonać makijaż próbny (delikatny i naturalny), zaś fryzurę (lekko kręcone, rozpuszczone i upięte tylko kwiatem włosy) zrobi mi zaprzyjaźniona fryzjerka do której jeżdżę od kilku lat (przyjedzie do mnie do domu).

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]