pytanie o tabletki

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

pytanie o tabletki

Postprzez patka1991 » 13 wrz 2017, o 12:04

Witam
Opisze jak wyglada sytuaja I prosze powiedzcie mi co najlepiej zrobic.
Aktualnie mam spirale. Wczoraj tj.12.09.17 powinnam dostac miesiaczke.
Idealnie bo 18.09.17 jade na tydzien na urlop.
Niestety misiaczki narazie nie ma I oznak jej tez nie. Zazwyczaj mam regularnie chociaz zdarzalo sie z chwilowym opoznieniem.
Nie chce dostac miesiaczki na urlopie a wiec. Jezeli nie dostanie jej dzisiaj/jutro zaczne paniokwac, ze bede ja miala w trakcie urlopu.
Zamowilam tabletki antykoncepcyjne. Maja przyjsc jutro.
Nie wiem czy nie za pozno o tym pomysalam.
Wiiec teraz nie wiem co robic. Czy jesli do jutra nie dostane miesiaczki czy moge zaczac je brac jutro aby ja opoznic I czy ewentualnie powinno to zadzialac?
Czy mozliwe ze I tak ja dostane zanim tabletki zaczna dzialac I wogole?
Nie chodzi mi o antykoncepcje bo mam spirale. W ciazy nie jestem. Chodzi mi tylko o to zebym nie miala jej na tym urlopie. Bardzo mi zalezy. Doradzcie czy powinnam zaczac tabletki od jutra czy co powinnam zrobic.
Dziekuje bardzo za odpowiedzi
patka1991
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 wrz 2017, o 11:58

Re: pytanie o tabletki

Postprzez elwira321 » 20 wrz 2017, o 15:05

To pytanie zdecydowanie do ginekologa. Na Twoim miejscu wybrałabym się do niego na wizytę

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: pytanie o tabletki

Postprzez Hadassa » 22 wrz 2017, o 14:57

Ale nie mozesz miec spirali i przyjmowac lekow.. w ogole jak to sobie zamowolas... przeciez one sa na recepte

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: pytanie o tabletki

Postprzez bojowniczka » 7 lis 2017, o 21:07

spirala i tabletki? zdecydowanie zle polaczenie... i tez jestem ciekawa co za podrobe zamowilas skoro odpowiednie tabletki antykoncepcyjne sa na recepte... ja biore np belare i tez sprawdzalam czy da sie zamowic na necie i bez recepty ani rusz... ja bym zostawila jak jest a na wyjazd wziela tampony i tyle
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]