pytanie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: pytanie

Postprzez BlackWolf » 29 kwi 2015, o 01:02

Z kobietami jest różnie a po pierwsze należałoby coś sprostować.
To, że mężczyzna stara się pokazać kobiecie, że mu na niej zależy i jest w stanie zrobić dla niej wszystko i robi to, nie oznacza, że kobieta wpadnie mu w ramiona i będą żyć długo i szczęśliwie. Można góry przenosić dla drugiej osoby i nie mieć z tego nic więcej prócz miło spędzonego czasu. To działa w dwie strony.
Docenia się to, co ktoś dla nas robi (mówię ogólnie) aczkolwiek żeby coś z tego wyszło -potrzebne są uczucia.
Gdyby o Ciebie dbała tak kobiety jak Ty o tamtą a nie czułbyś do niej niczego więcej oprócz wdzięczności czy przyjaźni, to czy zdecydowałbyś się związać z nią?
Myślę, że nie.
Więc można zrezygnować ze wszystkiego jeżeli nic do tej osoby większego nie ciągnie...

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: pytanie

Postprzez mozezwyklyja » 11 maja 2015, o 14:55

Dziewczyny o co chodzi dostalem od niej nie dawno SMS ze moze bysmy zostali przyjaciolmi? Moze mi ktos to wytlumaczyc , ja jej powiedzialem na poczatku ze biore wszystko albo nic ,nie rozumiem
mozezwyklyja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 kwi 2015, o 19:16

Re: pytanie

Postprzez Kinga88 » 11 maja 2015, o 15:01

jak dla mnie oznacza to ze nie bierze pod uwagę związku, porozmawiaj z nią , zobaczysz co to oznacza dla niej
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: pytanie

Postprzez BlackWolf » 11 maja 2015, o 17:15

Oznacza to, że nie chce związku z Tobą.
To, że jej wytłumaczyłeś ''wszystko albo nic'' nie zmienia faktu, że chciałaby mieć w Tobie przyjaciela. Do nas raczej takie argumenty trudno docierają jeśli ktoś jest naprawdę cudowny, ale na stopie przyjacielskiej. Na to wygląda.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: pytanie

Postprzez Iwoneczka » 12 maja 2015, o 13:36

Życie w związku jest trudne pierwsze lata, są łatwe bez problemów, wszystko się zaczyna jeśli jest się z drugą osobą ponad 5 czy też 10 lat i powoduje, ciągle jakieś problemy. Zauroczenie staje się przyzwyczajeniem.

http://www.bigfishing.pl/ - sklep wędkarski oferujący ogromny wybór towarów.
Iwoneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 kwi 2015, o 15:34

Re: pytanie

Postprzez mozezwyklyja » 14 maja 2015, o 13:22

No teraz to juz skolowacialem prawde mowiac jakis czas temu wyslalem jej SMS ze niech mi zaufa ze jej nie zostawie ze nie znudzi mi sie itp patrze w tel ostatnio a ten Sam SMS kropka w kropke mi odeslala o co to chodzi
mozezwyklyja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 kwi 2015, o 19:16
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Samborka22