Regulacja brwi

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Regulacja brwi

Postprzez Hadassa » 24 mar 2016, o 14:48

Red Lipstick Monster podawała fajny sposób na regulację brwi.
Z uzyciem białej kredki, no i czarnej, gdzie można było popróbować sobie

https://www.youtube.com/watch?v=k3NnWP7Gaks
a tu filmik instruktażowy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Regulacja brwi

Postprzez Izabelka » 29 mar 2016, o 18:49

ja uzywam tylko pęsety i eyelinerea do brwi- mam od gr liquid browliner- robi fajny kontur brwi, szybko schnie i nie rozmazuje się. do kosmetyczki na hennie tez parę razy byłam, ale u mnie jakos tak chyba szybko się wymywa..
Izabelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 mar 2015, o 12:41

Re: Regulacja brwi

Postprzez karolina2667 » 30 kwi 2016, o 09:05

Jak dla mnie to tylko pęseta. Jest bardziej precyzyjna, no i mniejsze są szanse na wyrwanie sobie dziury w brwi, źle przyłożonym plastrem z woskiem ;)

karolina2667
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 mar 2016, o 20:03

Re: Regulacja brwi

Postprzez Oczekiwana » 9 maja 2016, o 15:59

Ja używam pęsety. Byłam raz u kosmetyczki, żeby zrobiła mi ładny kształt i teraz już sama wyrywam sobie nadprogramowe włoski :)

"Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością."
- Thomas Jefferson
Avatar użytkownika
Oczekiwana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 15:44

Re: Regulacja brwi

Postprzez Carmen_ » 31 maja 2016, o 14:53

Chodzę do znajomej kosmetyczki. Niewielki koszt a efekt o niebo lepszy niż gdy używałam pęsety.

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: Regulacja brwi

Postprzez Hadassa » 17 paź 2016, o 20:35

Nie chcę zakładać nowego tematu.
Możecie polecić coś fajnego z kosmetyków do brwi ? Coś z kolorówki ?
Teraz tyle się tego narobiło, że nie wiem co wybrać

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Regulacja brwi

Postprzez docha » 18 paź 2016, o 22:02

Mi przypadły bardzo do gustu żele do modelowania brwi. W moim przypadku są trwalsze niż np. cienie i wyglądają naturalniej niż kredka. Nie wiem czy próbowałaś kiedyś produktów w żelu?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Regulacja brwi

Postprzez teremka » 19 paź 2016, o 12:01

Zazwyczaj robię to sama pęsetą w domu. Jak widzę, że tracą kształt wtedy odpuszczam wyrywanie na jakiś czas i daje włoskom czas, żeby odrosły i wtedy idę do kosmetyczki. Dodatkowo na co dzień zawsze je podkreślam. Ostatnio kupiłam pomade, która uzupełnia ewentualne braki i niedoróbki lepiej niż kredka.
Avatar użytkownika
teremka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 12:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Regulacja brwi

Postprzez wizazija » 20 paź 2016, o 14:28

Ja uczyłam się na kosmetyczke i tam troche ćwiczyłam ale długo potem nie robiłam...ostatnio znowu się za to zabrałam i to jest coś pięknego! Każdy chce przychodzić i robić brwi, to takie miłe :) Ale rzeczywiscie idź najpierw do kosmetyczki, aby zrobiła ci kształt a później to wyrywaj co Ci odrasta bo jak nie masz pojęcia o regulacji brwi jak powinny wyglądać odkąd się zaczynać itd to nie ryzykuj, ponieważ może być potem tylko płacz :(
wizazija
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 paź 2016, o 14:23

Re: Regulacja brwi

Postprzez a_gatka » 20 paź 2016, o 21:57

@Hadka, @docha - ja widziałam fajne żele jak byłam ostatnio w Naturze. Takie nowe z Kobo są teraz i kosztują coś ok. 15 zł. Nie widziałam ich jeszcze online, ale pewnie lada chwila się pojawią, skoro pojawiły się w szafach. Bardzo przyjemne. :)

Obrazek
a_gatka
 

Re: Regulacja brwi

Postprzez Hadassa » 23 paź 2016, o 22:28

Docha żelu jeszcze nie próbowałam. Zazwyczaj kredki lub cieni właśnie.

Agatka, śmieszne mają aplikatory. Jak dobrze widzę to też żel.
Hmmm, w sumie nie patrzyłam nawet za takimi cudami :) trzeba będzie znów się wybrać do Natury i nadgonić

Teremka, pomada?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Regulacja brwi

Postprzez Theila » 27 paź 2016, o 08:10

Mam ten żel KOBO z Natury i powiem wam, że nieźle się sprawdza. Przy pierwszym kontakcie tez byłam zaskoczona ciekawą szczoteczką, ale przyznam jest bardzo wygodna do aplikowania. Wybrałam kolor taupe i kolorystycznie mi niemalże idealnie odpowiada.

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Regulacja brwi

Postprzez Romka22 » 27 paź 2016, o 08:18

Szczoteczka faktycznie jakaś dziwna ;) aczkolwiek jak chwalisz to może faktycznie warto kupić.
Romka22
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 23:25

Re: Regulacja brwi

Postprzez docha » 28 paź 2016, o 19:11

Też mam :) Dla mnie szczoteczka nie jest dziwna, jest krótka po prostu, ale do brwi to nawet lepiej, przynajmniej sobie skóry nie upaćkam :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Regulacja brwi

Postprzez Mielno » 29 paź 2016, o 13:06

Może warto znaleść tą chwilkę by iść do kosmetyczki? Ja też kiedyś wyrywałam sobie sama brwi i doprowadziłam je do tragicznego stanu, były strasznie cienkie i musiałam sobie zrobić permanentny makijaż.

Mielno
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 paź 2016, o 12:44

Re: Regulacja brwi

Postprzez Hadassa » 1 lis 2016, o 22:36

No to byłam w Naturze i kupiłam, a co...
I szczerze Wam powiem, że w aplikacji to ta szczoteczka jest nawet fajna.
Sprawdza się i łatwo nią wyczesać brwi. Spokojnie się utrzymuje cały dzień.
Obrazek

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Regulacja brwi

Postprzez Kelby » 9 lis 2016, o 23:20

Te żele z Kobo nadają jakiś kolor? Są może jasne? (Bo ja dziwna jestem i zawsze szukam czegoś co mi rozjaśni brwi :D )
Avatar użytkownika
Kelby
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 17 lip 2016, o 23:03

Re: Regulacja brwi

Postprzez catiaszkolenia » 10 lis 2016, o 13:29

Ja chodzę na regulację do kosmetyczki, mam okropne wspomnienia z wyrywaniem samej brwi:D

Firma CADSOL Design Polska dostarcza usługi projektowania. Główne branże rynku, gdzie działamy to: transport,motoryzacja,przemysł maszynowy,rynek dóbr konsumpcyjnych. Catia szkolenia
catiaszkolenia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lis 2016, o 13:27

Re: Regulacja brwi

Postprzez a_gatka » 12 lis 2016, o 22:20

Kelby napisał(a):Te żele z Kobo nadają jakiś kolor? Są może jasne? (Bo ja dziwna jestem i zawsze szukam czegoś co mi rozjaśni brwi :D )


Z tego co wiem to są te dwa odcienie z KOBO. Ale w nowej gazetce Natury widziałam, że weszły też pomady i żele z MySecret. Zerknij sobie, może dobierzesz coś, co będzie Ci pasowało.
a_gatka
 

Re: Regulacja brwi

Postprzez Theila » 13 lis 2016, o 15:35

a_gatka napisał(a):Z tego co wiem to są te dwa odcienie z KOBO. Ale w nowej gazetce Natury widziałam, że weszły też pomady i żele z MySecret. Zerknij sobie, może dobierzesz coś, co będzie Ci pasowało.


Co to za pomada z MySecret i jak to działa? Nie wiedziałam, że coś takiego jest, ale chętnie spróbuje.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Regulacja brwi

Postprzez Hadassa » 15 lis 2016, o 20:16

Kelby napisał(a):Te żele z Kobo nadają jakiś kolor? Są może jasne? (Bo ja dziwna jestem i zawsze szukam czegoś co mi rozjaśni brwi :D )

Nadają wg mnie delikatny kolor, ale ja mam ciemne brwi, szczerze to musiała byś popatrzeć sama ;)
Agatka kolejne nowości ?? Muszę popatrzeć też ;) Mąż mnie z torbami pogoni...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Regulacja brwi

Postprzez a_gatka » 17 lis 2016, o 22:51

No co ja Ci poradzę, że śledzę i nabywam. :D Z kartą klubu natury łapię się na sporo zniżek, a poza tym lubię nowości, bo co sobie coś kupię, to mi zaraz zawija moja nastolatka. ;) A pomada wygląda tak, jak na zdjęciu. Nałożyłam na rękę z testerka, niestety nie mój kolor, ale fajna konsystencja i pomysł. :) Jak któraś ma delikatne i jasne brwi, to moim zdaniem będzie to dla niej rewelacja. :) Patrzyłam za tą mascarą w żelu, ale akurat nie mieli na stanie, więc nie sprawdziłam. :)

Obrazek
a_gatka
 

Re: Regulacja brwi

Postprzez pollyanna » 19 lis 2016, o 16:50

Mnie coś ostatnio wpadło, że teraz brwi reguluje się przez nitkowanie. Miała któraś z Was coś takiego? :)

Odette or Odile?
Avatar użytkownika
pollyanna
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 23:05

Re: Regulacja brwi

Postprzez Hadassa » 20 lis 2016, o 23:27

Agatka, a u mnie była ta żelowa maskara (z MySecret) i ją też kupiłam :D a cooo.... Fajna bo ma w składzie ekstrakty roślinne, wiec nie dość że będzie spełniać swoją rolę nadając kolor, to jeszcze będzie pielęgnować brwi. Tylko na efekty pewnie trzeba będzie poczekać. No i chyba wpadłam na pomysł z częścią prezentów :D Bo wykupię kartę podarunkową do Natury, dla siostry i szwagierki będzie jak znalazł. Tym bardziej, że moja siostra co chwila pyta co nowego kupiłam i czy się nada.

Pollyanna, już jakiś czas temu słyszałam o tej metodzie, ale sama nie próbowałam.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Regulacja brwi

Postprzez Panna_Mysia » 21 lis 2016, o 14:35

Hadassa napisał(a):Czyli wcześniej chodziłaś np do kosmetyczki ?
Najłatwiej jednak najpierw wybrać się do kosmetyczki, by nadała im kształt, później łatwiej sobie samej pilnować ich, wyrywać pęsetą.


To bardzo dobry pomysł. Samodzielnie regulując brwi możesz popełnić ten błąd, który kilka lat temu ja popełniłam i wyrwać za dużo włosków. Będziesz wtedy wyglądać nienaturalnie. Najlepiej udać się do kosmetyczki na pierwszą regulację. Zapłacisz niewiele (u mnie w mieście maksymalnie 10-15 zł) a efekt będzie bardzo ładny, bo kosmetyka nada Twoim brwiom najładniejszy dla twojej twarzy kształt. Potem już możesz regulować je samodzielnie. Ja robię to zwykłą pęsetą, bo jest to najprostszy i najszybszy sposób, a i pęseta jest niedroga. U mnie po kilku latach takiego wyrywania praktycznie wcale nie czuję bólu a włoski odrastają naprawdę powoli.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron