Relacje "łóżkowe"

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Relacje "łóżkowe"

Postprzez paula » 28 maja 2013, o 14:20

Jesteśmy razem przeszło 4 lata, niejedno przeszliśmy już. Były wzloty i upadki. To samo dotyczyło się seksu. Na początku naszej znajomości (a raczej na samym początku rozpoczynania naszego wspólnego życia) nie chcieliśmy za bardzo brnąć w seks, raczej wręcz powstrzymywaliśmy się. Wmawialiśmy sobie że seks nas zdominuje, że nie chcemy na tym budować związku. Oczywiście nie zakładaliśmy, że nigdy tego nie zrobimy, ale początkowo powstrzymywaliśmy się. Jednak, bądź co bądź, prócz przytuleń i całusów, były też takie delikatne pieszczoty, z czasem coraz odważniejsze..
Byliśmy razem jako para 4 miesiące i potrafiliśmy w przeróżnych miejscach okazywać swoją chęć na seks (mimo, że tego nie do końca chcieliśmy). Nie było dla nas problemem pójść do parku i w odludnionym miejscu pieścić się.
Do czego zmierzam..
wtedy, nie znając się aż tak bardzo, potrafiliśmy sobie zaufać i naprawdę w przedziwnych miejscach się pieścić. A teraz, po 4 latach, kochamy się tylko w łóżeczku.
Tak, wiem, niektórzy nam zazdroszczą że często on ma wolną chatę i możemy tam trochę poszaleć. Tylko co to za szaleństwo jak wszystko jest schematyczne?
Brakuje mi czegoś innego, brakuje mi tego szaleństwa jakie mieliśmy na początku naszego związku.. macie jakieś pomysły jak ożywić te nasze relacje (nie tylko) łóżkowe?
paula
 

Re: Relacje "łóżkowe"

Postprzez female20 » 28 maja 2013, o 15:36

Rozumiem, co masz na myśli. Proponuję różne pozycje; warto w tym celu sięgnąć po kamasutrę, posłużyć się jakimiś smakołykami czy afrodyzjakami w sypialni, mogą też pomóc jakieś gadżety. Jeśli wstydzisz się pójść do sexshopu czy nie ma takowego w okolicy, zawsze można zamówić coś z internetu. A może zdecudujesz się na coś nowego, jakieś nowe pieszczoty dla Twojego partnera, chyba że wszystkie już wykorzystałaś wcześniej... :) Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo miłości i ognia w sypialni.
female20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 14:57

Re: Relacje "łóżkowe"

Postprzez Adidasowa » 31 maja 2013, o 11:17

A może wystarczy powiedzieć o tym partnerowi? Może on ma takie same odczucia tylko boi się o tym powiedzieć?

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Relacje "łóżkowe"

Postprzez 456 » 2 cze 2013, o 12:21

paula.x111 napisał(a):Brakuje mi czegoś innego, brakuje mi tego szaleństwa jakie mieliśmy na początku naszego związku.. macie jakieś pomysły jak ożywić te nasze relacje (nie tylko) łóżkowe?

Zacznijcie robić tak jak na początku. Dajcie się czasem ponieść, spontaniczność. ;)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Relacje "łóżkowe"

Postprzez paula » 2 cze 2013, o 22:08

jemu też tej spontaniczności brakuje. Ale chyba oboje nie mamy na to po prostu czasu. Jesteśmy zagonieni cały tydzień, a gdy w weekendy się widzimy to nie mamy chyba za bardzo ochoty wymyślać jakichś nowości łóżkowych. Oboje później mamy żal do siebie że nic nie wymyślimy tylko siedzimy w domu. I kółko się zamyka...
paula
 

Re: Relacje "łóżkowe"

Postprzez needsomefish » 2 cze 2013, o 22:40

Jak dla mnie, brakuje wam Rozmowy na ten temat. Pewnego weekendu odpuścić sobie "pukanko" i porozmawiać na temat tego, jak nasz seks mógłby wyglądać lepiej. Porozmawiajcie o własnych potrzebach, upodobaniach, przeglądnijcie Kamasutre. Np. "Kochanie spójrz, fajna pozycja wypróbujmy" Pusta chata to nie wszystko, liczy się dobry seks, lepiej rzadziej, a z większą satysfakcją. Inaczej problemu na pewno nie rozwiążecie. Ale licz się kochana tylko z tym, że pod wpływem lat, ten pociąg do seksu, ta satysfakcja seksu z tą samą osobą gaśnie. Ciężko jest w tej sytuacji wam co innego doradzić, jak Rozmowa, Wymyślenie sobie ciekawych rozwiązań w łózku (nowe pozycje, zabawki) Wiadoma sprawa. :)
needsomefish
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 21:29

Re: Relacje "łóżkowe"

Postprzez paula » 2 cze 2013, o 22:52

niedawno dostałam od niego zabawkę - wibrator :) noo trochę się ucieszyłam.. :P tylko to w ogóle nie zmieniło nic w naszych "relacjach" łóżkowych.
Ja uwielbiam gdy mnie dotyka, całuje, pieści, jest to dla mnie coś niesamowitego że ten mój jedyny, ukochany, przyszły mąż, jest tutaj teraz ze mną i mnie tak wspaniale traktuje. Tylko że to nie wszystko.
Wiele razy tak naprawdę rozwialiśmy na temat tego że może weźmiemy koc, koszyk z jedzonkiem i piciem i może wyjedziemy na cały dzień na jakieś odludzie. Obojgu nam się ten pomysł bardzo spodobał! Ale sęk w tym że nie mamy czasu (i aktualnie pogody) aby go zrealizować.
Kolejny problem polega na tym że oboje mamy ogromny zapał, chcemy czegoś bardzo, ale.. gdy przychodzi co do czego to nie potrafimy tego zapału jakoś zrealizować. I to jest właśnie najgorsze. Bo my wiemy czego chcielibyśmy, często o tym gadamy ale potem po prostu nie mam ani czasu ani siły by coś urozmaicić...
paula
 

Re: Relacje "łóżkowe"

Postprzez needsomefish » 2 cze 2013, o 23:08

Jeżeli brakuje wam czasu, to musicie pomyśleć dokładnie nad tym. Raz w miesiącu musielibyście znaleźć dla siebie Czas, w którym możecie spełnić swoje marzenia. Jak dla mnie, oprócz seksu na otwartym powietrzu, możecie spróbować czegoś w swoim samochodzie. Przyjemne doświadczenie, a potem miło się wspomina. Jeżeli jest zapał, to już jest dużo, jeśli sił nie ma, to przecież na siłe nikt nie będzie uprawiał seksu. Musicie dojść do konsensusu. Wnioskuje że jesteście ludźmi w ruchu, pracujecie, codzienne życie się ostro kręci stąd też wynikają wasze pewne problemy w "Relacjach łóżkowych". Każda Parka widocznie ma inaczej. Każdy człowiek oczekuje czegoś innego, dla mnie osobiście np. Liczy się spontaniczność, gdzie tylko się da, ważne z kim, nie ważne jak. To naprawdę skomplikowana sprawa, ciężko jest co kolwiek doradzić.


Tak po za tematem to tak niestety już jest w Polsce. Zapierdzielamy jak woły, a i tak g*wno z tego mamy. Nawet czasu i siły, by móc spełnić się z partnerem.
needsomefish
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 21:29

Re: Relacje "łóżkowe"

Postprzez Hadassa » 3 cze 2013, o 09:49

Rozmowa i propozycje... więc może zamiast spotykać się w łóżku, wyjechać gdzieś za miasto ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Relacje "łóżkowe"

Postprzez Monika92 » 4 cze 2013, o 12:47

SPAM

tutaj możecie przeczytac wszystko o kobiecie :)
Klikajcie w link powyzej :)

Ostatnio edytowano 4 cze 2013, o 12:58 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Monika92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 12:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]