relaks

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

relaks

Postprzez Luśka » 21 lip 2009, o 22:22

co dziewczyny robicie żeby się zrelaksować, odstresować?:)
Luśka
 

Re: relaks

Postprzez evka » 21 lip 2009, o 23:50

Goraca kompiel z piana zapalone zapachowe swiece cisza ach.Albo dobra ksiazka i ulubiona cherbatka i cicha muzyczka :happy
evka
 

Re: relaks

Postprzez meredith » 21 lip 2009, o 23:57

Spacerek z córeczką :) nocne siedzenie w necie, bo w dzień to nie ma szans i zakupyyyyy :D
meredith
 

Re: relaks

Postprzez meredith » 21 lip 2009, o 23:58

Ach no i jak mogłam pominąć... pogaduchy z siorką oczywiście :)
meredith
 

Re: relaks

Postprzez evka » 22 lip 2009, o 00:02

o dzieki i wicewersa siostro :kiss2
evka
 

Re: relaks

Postprzez agat » 24 lip 2009, o 23:11

dla mnie najlepszym relaksem jest spacer albo książka :) czasem może być czytanie książki na spacerze :D
agat
 

Re: relaks

Postprzez jagoda » 23 sie 2009, o 13:13

przede wszystkim muzyka bo jak wiadomo łagodzi obyczaje :) no a tak pobocznie trochę poczytać, poleniuchować to mój relaks :)
jagoda
 

Re: relaks

Postprzez Leukone » 24 sie 2009, o 13:39

dobra książka, wpatrywanie się w gwieździste niebo. :)
Leukone
 

Re: relaks

Postprzez Anka24 » 1 wrz 2009, o 12:25

Luśka napisał(a):co dziewczyny robicie żeby się zrelaksować, odstresować?:)

jeżdżę do spa :woman a jak brakuje czasu to chociaż na weekend! bo nic tak na mnie nie wpływa jak serie zabiegów na twarz czy całe ciało. Czasem to nawet na zabiegi gratisowe się załapie
Anka24
 

Re: relaks

Postprzez milka89 » 21 wrz 2009, o 14:49

ja tam lubie się przejść lub posłuchać klimatycznej muzyki
milka89
 

Re: relaks

Postprzez babsko » 24 wrz 2009, o 05:35

Zamierzam sobie skompletowac jedwabna posciel Silk Dreams i w niej sie relaksowac. Spac po cesarsku. Sluchac przy tym dobrej muzyki (nie zasne w ciszy). I odpoczywac, ladowac baterie na kolejny dzien ;) :rower
babsko
 

Re: relaks

Postprzez milka89 » 5 paź 2009, o 15:39

A dla mnie najlepszą formą relaksu jest wieczorny jogging w parku. Zakładam sluchawki i truchtam, myśląc o niczym :D
milka89
 

Re: relaks

Postprzez Marina » 27 sty 2010, o 14:58

hym... najlepiej leżąc do góry brzuchem, tv, książka może nawet :cooking . Ale żeby się nie stresować, to pije Plusssz Żeń-szeń bądź herbatkę z miodem.
Marina
 

Re: relaks

Postprzez 1mpresja » 23 mar 2014, o 21:25

Ja lubię robić SPA swoim stopom :) Używam wtedy preparatów zmiękczających do zrogowaciałej skóry stóp i pięt, potem pumeks/tarka i na koniec nakładam maskę regenerującą. Te kosmetyki są w takich pomarańczowych opakowaniach, marki Bielenda bodajże, jestem zadowolona z efektów :) + ta świadomość, że robi się coś dobrego dla siebie i że się o siebie dba :)
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: relaks

Postprzez araksol » 26 mar 2014, o 19:12

A ja mam kilka metod. I tak po pierwsze medytacje albo zabieg Reiki. Po drugie książka. Może być muzyka z tym, że raczej klasyczna lub do medytacji. Może być malowanie obrazów. Czasem odpoczywam po prostu leżąc z kotem na kolanach.A czasem tylko krótki sen stawia mnie na nogi...
araksol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 mar 2014, o 15:51

Re: relaks

Postprzez magda.apotex » 21 wrz 2014, o 17:50

Podczas relaksu polecam zastosować zioła dostępne w aptekach. Najlepiej działa znana od wieków melisa lekarska oraz ekstrakt z szyszek chmielu. Z pewnością przyniosą ukojenie po ciężkim dniu.

Pozdrawiam.

Magda,
doradca online Sen Apotex.
www.senapotex.pl
Avatar użytkownika
magda.apotex
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 wrz 2014, o 17:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]