Remont i na co to było...

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Remont i na co to było...

Postprzez Karolina23x » 20 maja 2015, o 16:16

Piękna łazienka :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Karolina23x
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 10:00

Re: Remont i na co to było...

Postprzez Hadassa » 21 maja 2015, o 10:58

Dziękuję bardzo ;)
w sumie musiała bym w końcu zrobić zdjęcie jak to teraz wygląda ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Remont i na co to było...

Postprzez laelia » 29 cze 2015, o 19:54

zrób koniecznie!

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Remont i na co to było...

Postprzez Hadassa » 1 lip 2015, o 11:01

I wracam do domu i zapominam ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Remont i na co to było...

Postprzez remadan54 » 2 lip 2015, o 17:19

My będziemy wynajmować od września mieszkanie, koszty ogólne niskie, ale musimy zrobić remont :P wczesniej mieszkała tam osoba starsza więc pełne malowanie, mnóstwo gratów do wyrzucenia i ogólnie mocno zapuszczone mieszkanie ;(

remadan54
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lip 2015, o 17:17

Re: Remont i na co to było...

Postprzez MelonowaAga » 7 lip 2015, o 15:15

Heh,
zacznę od tego, ze łazienka bardzo ładna :) Gdzie zamawiałaś płyti?
ja zawsze mialam opory przed remontem wynajmowanego mieszkania. No i w końcu z mężem uzbieraliśmy na własne M (tanie, ale calościowo do remontu, czyli wychodzi prawie tak drogo, jak kupno normalnego M). Remontowaliśmy wszystkie pomieszczenia - 3 pokoje, 2 łazienki, kuchnia, składzik, korytarze... prawie 1,5 roku. Sąsiedzi muszą nas kochać xD Ale dzisiaj jestem z nas baaardzo dumna - warto było. Nie wiem, gdzie szukacie inspiracji na wystrój nowego mieszkania, lae ja przeryłam caly internet xD Meble zamawialiśmy głównie z agata meble, obrazy z feeby, dodatki typu poduszki itp. głównie w jysku, a sprzęty kuchenne bardzo różnie. Najgorzej wspominam rzeczywiście łazienki, a szczególnie to dłuuuugie zakladanie płytek i... toalety xD ech. Nikomu nie życzę takiej mordęgi ;)
Avatar użytkownika
MelonowaAga
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:06

Re: Remont i na co to było...

Postprzez Babiniec » 7 lip 2015, o 17:34

Fajne są :)
Babiniec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lip 2015, o 17:22

Re: Remont i na co to było...

Postprzez Hadassa » 7 lip 2015, o 19:16

Melonowa myśmy kupowali w castoramie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Remont i na co to było...

Postprzez MelonowaAga » 15 lip 2015, o 11:11

No proszę, nie wiedziałam, że stacjonarnie też można dostać takie ładne płytki. Sprawdzę sobie, ile kosztowały. Ja zamawiałam część z Opoczna, część z jakieś innej str. teraz nie mogę jej znaleźć. Ogólnie Opoczno jest bardzo drogie, ale jak zobaczyłam, że ich płytka jest trzy razy grubsza niż ta druga, to stwierdziłam, że chyba się opłacało. Kupę kasy wydaliśmy też na prysznic, bo mąż koniecznie chciał mieć z hydromasażem(!) i niestety nie mogłam wybić mu tego z głowy. Chyba najmniej pieniędzy wydaliśmy na dodatki - może daltego, że były ich tylko trzy xD. obraz z feeby kosztowł ok. 100 zł, wazon z allegro (taki piękny, wysoki i cienki - ok. metr wysokości) 80 zł, a lampion z Jyska ok. 100 zl. Jak będę miała dobry aparat, porobię zdjęcia. Ogólnie remont miał nas kosztować x zł, a wyszło koniec końców 2x. Także drogie Panie, jeśli zamierzacie remontować, zakładajcie na wszelki wypadek, że wydacie dwa razy więcej xD
Avatar użytkownika
MelonowaAga
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:06

Re: Remont i na co to było...

Postprzez krystynastryjak » 11 sie 2015, o 16:07

My zamiast płytek zdecydowaliśmy się na marmur na podłodze w łazience i kuchni. Mamy dość industrialne wnętrze, więc postawiliśmy na usługi lokalnego kamieniarza, u którego klienci głownie zamawiają nagrobki, ale robi też schody i parapety ;) CHociaż nie była to tania sprawa, naszym zdaniem jest to inwestycja na lata ;)

krystynastryjak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 sie 2015, o 16:01
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]