Restauracja w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Restauracja w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez wiolka91 » 2 sty 2013, o 23:18

Witam:) dostałam swój wymarzony pierścionek zaręczynowy i teraz pora zastanowić się gdzie urządzić wesele:) czy znacie jakieś restauracje, domy przyjęć w okolicach Mikołowa, Orzesza które możecie polecić? Szczerze mówiąc kompletnie nie mam pojęcia gdzie urządzić wesele więc czekam na wasze propozycje i opinie:) Liczę na Was :)
wiolka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 23:11

Re: Restauracja, sala weselna w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez hermiona » 15 lut 2013, o 13:02

Witam,

Nie wiem czy Tychy wchodzą w grę ale jeśli sala białaby być ładna i cena konkurencyjna to polecam restaurację "AB" Tychy - Urbanowice ul. oświęcimska . Nowo otwarta...

Pozdrawiam,
hermiona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 13:00

Re: Restauracja, sala weselna w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez Zorka » 21 lut 2013, o 14:37

Godna polecenia jest restauracja KIM w Katowicach - Podlesiu, to kawałeczek, kilka km od Mikołowa.
Zorka
 

Re: Restauracja, sala weselna w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez motylkowa93 » 28 lut 2013, o 21:04

Polecam "Dworek" w Wyrach:):) "Biały Dom" w Paniówkach, czyn np. "Sjesta" pomiedzy Śmiłowicami a Borową Wieś:)
motylkowa93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 20:15

Re: Restauracja, sala weselna w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez aga22 » 12 mar 2013, o 13:42

Tu znajdziesz kilka sal z woj. śląskiego SPAM A ile osób planujecie zaprosić na wesele?

Ostatnio edytowano 23 mar 2019, o 22:57 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
aga22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 13:37

Re: Restauracja, sala weselna w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez martka321 » 15 mar 2013, o 20:44

Na poszukiwania sali polecam można znaleźć super miejsca :) :fallinlove SPAM

Ostatnio edytowano 23 mar 2019, o 22:56 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
martka321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 20:40

Re: Restauracja, sala weselna w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez wiolka91 » 14 lip 2013, o 22:37

dziekuję wszystkim za odpowiedzi i przepraszam że dlugo nie odpisywałam ale jakoś tak czasu nie było :)
co do sal to zastanawiamy się jeszcze nad kilkoma:) " Dworek" w Wyrach, "Pod Kasztanami" (Wyry), "Gostyniec" (Gostyń) i Dom przyjęć "EDEN" na Halembie:) znacie może te miejsca? może ktoś był tam na jakieś imprezie albo coś? :) wesele planujemy tak na ok. 70 osób :)
wiolka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 23:11

Re: Restauracja, sala weselna w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez Pridix » 15 lip 2013, o 12:28

Eden na halembie rządzi
Pridix
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 10:01

Re: Restauracja, sala weselna w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez Pridix » 15 lip 2013, o 12:29

sory za post pod postem ale mi się przypomniało: "dziewczyny z halymby bierom do gymby a z mikołowa ino do połowa" więc wiesz gdzie jest lepiej:p
Pridix
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 10:01

Re: Restauracja, sala weselna w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez wiolka91 » 15 lip 2013, o 19:36

Pridix czyli Eden polecasz :)
wiolka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 23:11

Re: Restauracja, sala weselna w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez Magda » 14 sty 2014, o 15:19

Ja miałam wesele w Mikołowie w restauracji Pik w centrum i całkiem nieźle to wyglądało:)
Jeszcze sobie nowe okulary na ślub zrobiłam też w Mikołowie w studiu optycznym na stawowej...SPAM

Ostatnio edytowano 14 sty 2014, o 16:21 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Magda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sty 2014, o 15:11

Re: Restauracja w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez evelinemaszt » 18 sty 2019, o 13:16

Ja byłam na weselu Gostyńcu byliśmy z mężem bardzo zadowoleni z imprezy. Bardzo dobrze zorganizowana uroczystość ze smacznym jedzeniem. Sala była ładnie udekorowana, przestronna i komfortowa. Mają też możliwość zorganizowania noclegu co jest wygodne dla przyjezdnych gości. Spędziliśmy tam bardzo fajny weekend
evelinemaszt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 sty 2019, o 13:11

Re: Restauracja w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez kasiuunia121 » 8 kwi 2019, o 09:02

Bardzo fajnym miejscem na wesele jest ten lokal U Ostrowskich w Siemianowicach. Koleżanka urządzała tam wesele i miałam przyjemność się tam bawić. Już na samym wstępie zauroczył mnie wystrój tego miejsca. Piękna sala bankietowa urządzona z gustem i bardzo elegancko. Widać że właściciel dba o każdy szczegół i zależy mu na elegancji. Jedzenie serwowali bardzo dobre. Wszystko świeże i przygotowywane na miejscu. Dania podane elegancko i apetycznie. Obsługa na wysokim poziomie. DO tego duży parking i spokojna okolice. Jak dla mnie idealne miejsce na takie imprezy
kasiuunia121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 08:54

Re: Restauracja w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez jolusiamilko » 29 sie 2019, o 17:22

Jeżeli chodzi o lokal na wesele o najbardziej podobało mi się w Gostyńcu. Koleżanka zaprosiła mnie na swoje wesele i miałam okazję się przyjrzeć (bo sama jestem na etapie poszukiwań sali). Było super. Sala bankietowa pierwsza klasa. Obsługa podobnie. Jedzenie urozmaicone, pyszne i ładnie serwowane. Jak się zgram z terminami to ja tez tam będę robić wesele
jolusiamilko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sie 2019, o 17:20

Re: Restauracja w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez monikamonikawik » 11 paź 2019, o 09:27

Bardzo ładny lokal jest w Siemianowicach - U Ostrowskich. Organizowałam tam wesele i było super. Obsługa na czele z właścicielem po prostu super. Bardzo fachowo podeszli do całej imprezy.Profesjonalnie przygotowali salę bankietową (była przepiękna). Zaserwowali pyszne dania. Wszystko elegancko podane i w odpowiednich ilościach. Byliśmy zadowoleni, również goście byli pod wrażeniem
monikamonikawik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 paź 2019, o 09:24

Re: Restauracja w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez marinak » 11 paź 2019, o 11:15

Bardzo podobało mi się wesele w Jaroszowcu w sali Aldan. Świetnie przygotowana impreza. Bardzo ładny lokal, cicha i spokojna okolica, ładny ogród w około. Jedzenie pyszne i w odpowiedniej ilości. Obsługa przez całą imprezę miła i uśmiechnięta a przy tym bardzo sprawnie sobie radziła. Jak najbardziej polecam to miejsce
marinak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 paź 2019, o 11:11

Re: Restauracja w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez anitkaka » 19 lis 2019, o 12:16

Spokojnie mogę polecić Ci Gostyniec w Gostyniu. Moja siostra miała tam wesele i było super. Sam lokal jest bardzo ładny w cichej i spokojnej okolicy. Właściciel dba by wszystko było jak należy. Mają dobra kuchnie. Wszystkie potrawy przygotowywane na miejscu. Obsługa elegancka i profesjonalna. Jednym słowem idealne miejsce na wesele
anitkaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lis 2019, o 12:12

Re: Restauracja w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez edytkakaj » 2 sty 2020, o 11:59

Aldan jest super. Byłam tam na weselu i jestem pod wrażeniem całej imprezy. Piękna okolica cudownie przygotowana sala bankietowa. Jedzenie pierwsza klasa, wszystko smaczne i podane elegancko. Obsługa sprawni sobie radziła, pilnowała porządku i stale uzupełniała stoły. Niczego nam nie brakowało. Widać że wiedzą jak zrobić dobrą imprezę
edytkakaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 sty 2020, o 11:56

Re: Restauracja w okolicach Mikołowa (Śląsk)

Postprzez grecolublin » 13 lut 2020, o 11:08

Doczekaliśmy się bardzo fajnego miejsca w Lublinie gdzie można posmakować jedzenia kuchni greckiej. Byłem tam z znajomymi i każdy wyszedł nie tylko pojedzony ale także zauroczony smakami które odbiegają od tych tradycyjnych. Gorąco polecam to miejsce [url=Doczekaliśmy się bardzo fajnego miejsca w Lublinie gdzie można posmakować jedzenia kuchni greckiej. Byłem tam z znajomymi i każdy wyszedł nie tylko pojedzony ale także zauroczony smakami które odbiegają od tych tradycyjnych. Gorąco polecam to miejsce
grecolublin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lut 2020, o 11:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]