RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 10:32

Mam 21 lat i jestem z chlopakiem od 6 lat bardzo sie kochamy i chcemy juz zamieszkac razem wzisc slub a nie spotykac sie tylko wieczorami na chwile lecz rodzice sa przeciwko zabraniaja mi mowia ze jestem mloda ze nie mam co sie spieszyc itd w sumie maja racje ale ja nawet nie moge u niego zostac na noc bo kilkakrotnie pytałam mamy zawsze musialam ja okłamywac ze ide do kolezanki a ja nie chce juz tak dalej zyc ... nawet jak spotykamy sie po pracy to max do 21 i mam byc w domu... Mam dosc tego .. Bardzo chce sie usamodzielnic i wyjsc za maz moj chlopak bardzo chce slubu i dziecka lecz z moimi roidzicami jest bardzo ciezko...Co mam zrobic? Prosze o pare rad...
agusnysa
 

Re: RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez dzo » 20 maja 2011, o 15:47

ale czemu ty się pytasz mamy czy możesz zostać u niego na noc ??

ja się pytałam jak byłam dzieckiem ;)

jesteś dorosła więc o co chodzi ?
dzo
 

Re: RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 16:10

wiem o tym ze jestem dorosła ale ja juz tak nauczyłam swoich rodziców najwidoczniej i teraz bedzie mi ciezko ich odzwyczaic ale musze twardo postawic na swoim..!
agusnysa
 

Re: RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez dzo » 20 maja 2011, o 16:19

będzie ciężko ale próbuj tyle razy ile tylko trzeba będzie a w końcu zrozumieją że nie jesteś już dzieckiem i nie masz obowiązku się ich o wszystko pytać ;)
dzo
 

Re: RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 16:24

Oj bedzie ciezko ale mozesz trzymac kciuki hihi Mama jest taka bo sie martwi chce mnie uchronic przed wszystkim co złe ale wiadomo ze tak sie nie da pozatym nadszedł juz ten czas aby przeciąc ta pępowine od matki:)
agusnysa
 

Re: RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez dzo » 20 maja 2011, o 16:25

dokładnie ;) ;)

a zaręczyny już były ? :kwiatek :serca
dzo
 

Re: RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 16:29

a nio były były:):))) ale oczywiscie "mama" bylo powiedziane ze mamy sie wstrzymac z 5 lat bo jestem młoda ale na co tu czekac jestesmy siebie pewni kochamy sie itd... juz myslelismy o slubie takim potajemnym bez rodziców tylko my i swiadkowie i powiedziec jej po fakcie ale niewiem czy to nie zepsuje moich relacji z mama.
agusnysa
 

Re: RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez dzo » 20 maja 2011, o 17:10

oj pewnie by jej było bardzo przykro więc lepiej nie brać ślubu cichaczem ;) ;)

Tym bardziej, że pamiętaj, że matka jest tylko jedna a mężów możesz mieć w życiu wielu.. ;)
dzo
 

Re: RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 20:15

tak masz racje dziekuje za odpowiedz mysle ze rozmowa i jeszcze raz rozmowa napewno pomoze:)
agusnysa
 

Re: RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 20:50

Wiesz,jesteś młoda ale dorosła.To Twoja decyzja i Twoje życie mama czy wogole rodzice nic juz wlasciwie nie maja do powiedzenia poza wlasnym zdaniem.Ty mozesz ich wysluchac i postapic z ich sugestia albo ich wysluchac i zrobic po swojemu.Oni maja dwa wyjscia...albo to zaakceptuja albo nie i na to juz wplywu nie masz.Jesli jestes pewna swojej decyzji to poprostu trzeba pogadac z rodzicami i uzgodnic szczegoly slubu i wesela.Oni moga oczywiscie byc przeciw i wtedy slub bedziesz musiala zorganizowac sama z ukochanym...alez to romantyczne.Poza tym,dorosla ,mloda kobieta sama decyduje o tym,kiedy wraca do domu(powiadamiajac o tym rodzicow by sie nie martwili i nie wzywali policji do poszukiwan),kiedy spedza czas z ukochanym,rodzice nic do tego nie maja.Z tego co piszesz jestes niezalezna,pracujesz wiec nie rozumiem.Mam dwoch doroslych synow(24 i 22lata)i musialam zaakceptowac ich zwiazki,wybory i decyzje,kocham ich,wspieram i nie wtracam sie.Chociaz nieraz az mnie jezyk swierzbi,zeby cos powiedziec.Nie chce stracic z nimi kontaktu wiec poprostu pozwalam im zyc wlasnym,doroslym juz zyciem.A bledy jakie byc moze popelnia beda ich bledami...takie jest zycie.Trzymam za ciebie kciuki...i za twoich rodzicow tez...oj,corka juz im dorosla a tego chyba nie zauwazyli.pozdrawiam.
gosik
 

Re: RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez basinka » 13 lip 2011, o 14:25

dziwne troche ze musisz pytac sie mamy dorosla jesteś
basinka
 

Re: RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez Japaneczka » 25 lip 2011, o 15:50

Nie wyobrażam sobie żeby rodzice decydowali jak ma wyglądać moje życie, mimo że liczę się z ich zdaniem. Porozmawiaj z nimi :)
Japaneczka
 

Re: RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez kies » 16 kwi 2012, o 22:08

agusnysa napisał(a):a nio były były:):))) ale oczywiscie "mama" bylo powiedziane ze mamy sie wstrzymac z 5 lat bo jestem młoda ale na co tu czekac jestesmy siebie pewni kochamy sie itd... juz myslelismy o slubie takim potajemnym bez rodziców tylko my i swiadkowie i powiedziec jej po fakcie ale niewiem czy to nie zepsuje moich relacji z mama.
To porozmawiaj z mamą i powiedz, że o tym myślisz i albo zmieni postępowanie, albo nawet nie będzie z Tobą w najważniejszej dla Ciebie chwili. To powinno nią wstrząsnąć.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: RODZICE NIE CHCA BYM WYSZLA ZA MAZ

Postprzez Miniczka » 23 kwi 2012, o 16:12

w sumei to latwo mowic ze jestes dorosla zrob jak chcesz, ale nie jest to zawsze takie proste.. musisz z nimi po prostu porozmawiac na spokojnie.. i moze warto zey i twoj chlopak towarzyszyl Ci przy tej rozmowie, zeby mieli pewnosc, ze on Cie nie chce skrzywdzic, bo moze oni sie boja o Ciebie?
Miniczka
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]