Rodzinny samochód

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Rodzinny samochód

Postprzez marzenka29 » 15 lut 2013, o 00:23

Co mówicie, że z doświadczenia najważniejsze jest przy wyborze rodzinnego auta? Jakimi wy jeździcie i czy polecacie czy nie jeśli sie ma małe dzieci. Ciekawe rzeczy piszą na tej stronce http://www.mototarget.pl/news,jezdzace_przedszkole,16086.html i myślę, że nawet bardzo mądrze. nawet poród był odebrany w tym Chevrolecie więc może by się i nadał...
marzenka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 13:53

Re: Rodzinny samochód

Postprzez NatiNail » 22 lut 2013, o 15:04

Rodzinne auto to na pewno większy samochód jakieś kombi wchodzi w grę. Przy wyborze auta oprócz wyglądu ważne są też koszta jego eksploatacji w zależności jaki mamy zasobny portfel.
NatiNail
 

Re: Rodzinny samochód

Postprzez vicky0019 » 24 maja 2013, o 18:48

A ja jestem zdania, że rodzinne autko to wcale nie musi być kombi. Ogólnie jestem anty nastawiona do kombików - może dlatego, że szwagier ma i stale się on mu psuje, ale dobrze że ma sprawdzoną pomoc drogową, która go stale holuje (SPAM) - są brzydkie i w ogóle mało ekonomiczne. My mamy Peugeota 206 i sprawdza się świetnie - zmieszczę tam wózek i wszystkie szparagały, które są przy dzieciakach potrzebne - mam dwójkę maluszków :)

Ostatnio edytowano 3 cze 2013, o 14:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Rodzinny samochód

Postprzez Betty33 » 26 maja 2013, o 11:58

Najważniejsze w rodzinnym aucie, to żeby był mało awaryjny. Najgorsze w trasie to nieplanowany postój i holowanie, a na pokładzie np. 2 dzieci :(
Betty33
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 09:14

Re: Rodzinny samochód

Postprzez damian332 » 13 sty 2020, o 11:18

W tamtym tygodniu miałem złe zdarzenie bo samochód stanął mi na drodze.Dobrze że udało mi się znaleźć kogoś do holowania bo nie wiem jakby to było.
damian332
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 sty 2020, o 11:16

Re: Rodzinny samochód

Postprzez Krakers » 29 lut 2020, o 22:17

W przypadku wakacji w 3-5 osób wiadomo, że żeby się zabrać trzeba mieć duży bagażnik. Na co dzień wózek czy zakupy też muszą się gdzieś zmieścić. Duży bagażnik to podstawa - druga sprawa to bezpieczeństwo.
Krakers
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 lut 2020, o 22:08

Re: Rodzinny samochód

Postprzez kaszmirka » 27 cze 2020, o 00:26

My mamy BMW Gran Tourer, rewelacyjne auto jak dla dużej rodziny. Pojemne wnętrze, super bezpieczne, komfortowe. Zawsze marzyliśmy o takim suvie i udało nam się kupic kilkulatka w katowickim salonie Bawaria Motors BMW
kaszmirka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 cze 2020, o 11:33

Re: Rodzinny samochód

Postprzez arniee » 27 lut 2021, o 18:39

kaszmirka napisał(a):My mamy BMW Gran Tourer, rewelacyjne auto jak dla dużej rodziny. Pojemne wnętrze, super bezpieczne, komfortowe. Zawsze marzyliśmy o takim suvie i udało nam się kupic kilkulatka w katowickim salonie Bawaria Motors BMW


W podobnej cenie jest np. Jaguar Range e https://nordauto.jaguar.pl/jaguar-range-e-pace To również dobry samochód dla rodziny.
arniee
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:31

Re: Rodzinny samochód

Postprzez GrzesinskaNina » 1 mar 2021, o 15:26

najlepiej dosyć sporych rozmiarów wybrać żeby wygodnie się poruszać
GrzesinskaNina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 mar 2021, o 15:12

Re: Rodzinny samochód

Postprzez sschaden » 16 lut 2022, o 15:15

Jeśli nie przyjedzie po nas wspomniana pomoc drogowa, holowanie samochodu może odbywać się za pomocą liny holowniczej. Dla samochodów osobowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3.5 tony wystarczy kilkumetrowa, którą kupimy na niemal każdej stacji paliw i w sklepie motoryzacyjnym.

Avatar użytkownika
sschaden
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lut 2022, o 15:12
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Rodzinny samochód

Postprzez dtoy » 29 mar 2022, o 16:52

Dla dość wielu nowe samochody Hyundai to atrakcyjne modele. Kluczowe znaczenie dla klientów z Europy ma też i to, że są one komfortowe i nie wypadają blado na tle konkurencji z Europy. Kiedyś rzecz jasna tak nie było, ale ponad dwie dekady temu ta konkretna marka stawiała raczej na typy aut atrakcyjne dla klienta z Japonii i tymi samymi modelami próbowała oczarować Europejczyków.

dtoy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 mar 2022, o 16:50
Lokalizacja: Lublin
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek