Różnica wieku

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Różnica wieku

Postprzez emeczka » 26 mar 2012, o 23:53

Witam! Jestem tu nowa więc przy okazji witam wszystkie babeczki (i może nie tylko) które zajrzały na mój post :) Otóż mam pewien problem, a raczej masę wątpliwości. Jestem z facetem starszym ode mnie o 5 lat (ja mam 21, on 26), to dopiero początek naszego wspólnego bycia razem. Szczerze mówiąc jest to dla mnie nowość, bo nigdy nie byłam w związku z tak hmmm dojrzałym mężczyzną, choć co do tej dojrzałości to też mam czasem wątpliwości (duże dziecko) :mrgreen: W każdym bądź razie, znamy się od dwóch lat, jesteśmy ze sobą od dwóch miesięcy, od zawsze mnie onieśmielał i nie ukrywam że od początku zdarzało mi się zawiesić na nim oko :D a teraz kiedy z nim jestem... nie mam pojęcia co robić i jak się zachowywać. Tak bardzo mi zależy, żeby coś z tego było, staram się żeby się ze mną nie nudził, interesuję się jego życiem, planami, zainteresowaniami, ale ten typ ma tak że odpowie na pytanie i nie ciągnie dalej rozmowy :D więc ja się dwoję i troję żeby znaleźć jakiś temat aby niezręczna cisza nie nastała xd ehh... poza tym niby jesteśmy ze sobą, a dość rzadko się widujemy, bo a to praca, a to studia, brak czasu, odległość, co prawda niewielka no ale paliwo drogie, bla ba bla :D i tak mija dzień za dniem, a ja czuję się beznadziejnie, po prostu nie czuję się wystarczająco dobra dla niego, nie wiem może... za nudna? okropnie tęsknię kiedy długo się nie widzimy, ale od niego bardzo rzadko to słyszę, a raczej dopiero kiedy sama zapytam. Powiedzcie mi babeczki co mam robić i czy wg was takie 'bycie razem' ma przyszłość, no i co z tą różnicą wieku... Pozdrawiam! :) emeczka
emeczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 23:36

Re: Różnica wieku

Postprzez gusia12344 » 27 mar 2012, o 10:27

hej.5 lat mysle ze to zadna roznica,poza tym kazdy jest inny i jeden w wieku 17 lat jest dojrzaly i odpowiedzialny a nie jeden 26 czy nawet po 30 zachowuje sie jak glupi gowniarz.a co do was,to mysle ze badz po prostu soba,nic na sile.nawet jesli czasem nastapi cisza to nic zlego tak mysle.wszystko musi byc z umiarem...bo jak bedziesz przesadzac to tez nie dobrze.bedzie dobrze.
gusia12344
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 01:27

Re: Różnica wieku

Postprzez mycha25 » 27 mar 2012, o 15:21

Ja też uważam że ta rożnica wieku to żadna różnica. Mój chłopak też jest ode mnie starszy o 5 lat i zaczęłam z nim być kiedy miałam 20. Tu chodzi raczej o różnicę charakterów. Z tego co piszesz to Ty się go krępujesz a on nie wykazuje żadnej inicjatywy co do tego związku i to tym bym się bardziej martwiła niż różnicą wieku. Spróbuj z nim na ten temat porozmawiać bo takim sposobem ten związek za długo nie potrwa. Pozdrawiam

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Różnica wieku

Postprzez monia83 » 27 mar 2012, o 17:17

po prostu badz soba i niczym sie nie martw, nawet jak czasem nie macie o czym pogadac to tez nic takiego;) a 5 lat w tym wieku to zadna roznica:)bedzie dobrze, trzymam kciuki:)

monia83
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 01:58

Re: Różnica wieku

Postprzez monia83 » 27 mar 2012, o 17:17

po prostu badz soba i niczym sie nie martw, nawet jak czasem nie macie o czym pogadac to tez nic takiego;) a 5 lat w tym wieku to zadna roznica:)bedzie dobrze, trzymam kciuki:)

monia83
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 01:58

Re: Różnica wieku

Postprzez emeczka » 27 mar 2012, o 17:36

Dziękuję za miłe słowa, jesteście kochane :) jednak nie jest wcale tak łatwo nie martwić się, kiedy bardzo zależy, ale będę się starać :) Buziaki!
emeczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 23:36

Re: Różnica wieku

Postprzez Kotek1234 » 28 mar 2012, o 18:10

Taka różnica wieku jest w porządku. To dobrze, że on jest starszy a nie ty :) Też kiedy miałam starszych od siebie chłopaków i bardzo mile to wspominam :)
Kotek1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 28 mar 2012, o 17:49

Re: Różnica wieku

Postprzez szyms88 » 28 mar 2012, o 19:07

różnica wieku nie ma znaczenia

szyms88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2012, o 19:05

Re: Różnica wieku

Postprzez mika537 » 28 mar 2012, o 21:11

nie ma reguly na wiek, mozna byc w tym samym wieku, a moze byc miedzy partnerami nawet i 20 lat roznicy, jezeli sie kochacie dogadujecie to nie ma problemu a nawet jakbys ty byla starsza to co z tego?(bo wczesniej taka opinia sie pojawila, ze dobrze ze ty nie jestes starsza) nieraz mlodsi faceci okazuja sie byc dojrzalsi od starszych nie ma reguly, naprawde:) twoj problem nie polega na roznicy wiekowej, tylko na tym, ze sie nim za bardzo przejmujesz i chyba nawet krepujesz. musisz wrzucic na luz a przede wszystkim badz soba:) nie mozesz udawac przy mezczyznie z ktorym jestes kogos innego, on musi cie kochac i cenic za to, jaka jestes naprawdę. nie musisz sie produkowac na sile zeby go zadowolic. masz ochote byc powazna to badz, masz ochote sie powydurniac, to rob to! jestescie w zwiazku i musicie sie kochac za to jacy jestescie naprawde:) glowa do gory i nie spinaj się tak!:) a nawet jak bedziecie miec ciche dni, to nie martw sie ze to z toba jest cos nie tak!:) wiecej wiary w siebie kochana!
mika537
 

Re: Różnica wieku

Postprzez pamela92 » 28 mar 2012, o 23:13

Dziewczyny macie 100% rację emeczka nie powinnaś przejmować się tą różnicą wieku, bo to naprawdę niema znaczenia.. hmm co do tej "ciszy" na początku swojego związku też tak miałam, wstydziłam się cokolwiek powiedzieć i wog..masakracja, brak wspólnych tematów itp.. szczeże nienmogłam się doczekać kiedy bd mieć wspólne problemy ;D teraz jest naprawdę fajnie naprawdę potrzeba czasu. Nie mozesz tez mu tak nadskakiwać i że to tylko Ty masz dbać o wasz związek bo nie jestes w nim sama ale JEST WAS DWOJE i razem powinniście dbać o to żeby Wasza miłośc kwitła ;) życzę powodzenia ;)

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"
Obrazek
Avatar użytkownika
pamela92
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 18:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]