Rozstanie:( CO robić ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Rozstanie:( CO robić ?

Postprzez nieznajoma91 » 28 lip 2012, o 19:12

Hej,
Byłam z chłopakiem 4 lata w związku , w udanym związku. W kwietniu zaczęło się coś psuć .. on nagle przestał się odzywać. Po miesiącu przeprosił , wybaczyłam kochałam, kocham.
Potem było znowu dobrze ale jednak w czerwcu znowu zaczął mało pisać nie dzwonił, nie przyjeżdżał choć mieszkałam sama. Tydzień temu w niedziele musiałam wyjechać za granice kraju na miesiąc by pomóc siostrze byłam tak zdesperowana i zerwałam z nim. miałam dość tego,że on ma mnie gdzieś i w ogóle go nie obchodzę. Ale zaraz po zerwaniu żałowałam nadal żałuje, kocham go, on jest tym jednym jedynym ale on nie chce słyszeć o powrocie a ja jestem załamana..

Kocham go ale on już nie chce ze mną być, :((( Jestem załamana, nie chce żyć, nie chce żyć bez niego on jest dla mnie wszystkim.

pomóżcie mi co ja mam zrobić..zapomnieć czy mam walczyć ?

chcę walczyć, jak wróce do kraju chcę do niego jechać i usłyszeć od niego prosto z ust ,że to stracone albo że mi wybaczy ,że zerwałam i będziemy razem.
nieznajoma91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lip 2012, o 19:05

Re: Rozstanie:( CO robić ?

Postprzez simi » 29 lip 2012, o 07:08

Zostawiłabym to.Moja duma by mi nie pozwoliła latać za kimś ,kto ma mnie gdzieś.

"Z kobietą nie ma żartów-w miłości czy w gniewie,
co myśli-nikt nie zgadnie,co robi-nikt nie wie.."
simi
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 12:41

Re: Rozstanie:( CO robić ?

Postprzez Masjaa » 29 lip 2012, o 11:45

Nie przesadzaj.... on jest dla Ciebie wszystkim ? jak można tak się zatracić ? a co z Twoją rodziną, przyjaciółmi i przede wszystkim Tobą ?? To Ty masz być dla siebie najważniejsza i być swą motywacją do działania a nie jakiś tam facet. Wrzuć na luz, wycisz emocje i przemyśl na trzeźwo czy on jest wart Twych rozterek... nie poniżaj się przed nim i nie proś o powrót. jak macie być razem będziecie..... zajmij się sobą.
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Rozstanie:( CO robić ?

Postprzez mycha25 » 29 lip 2012, o 16:54

Przecież on ewidentnie nie chce z Tobą być i pokazywał to od dłuższego czasu.Ty z nim zerwałaś a jemu to widocznie było na rękę.Nie rób nic pochopnie tylko uspokój emocje i przemyśl to.Naprawdę nie warto za nim latać i się poniżać.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Rozstanie:( CO robić ?

Postprzez sun979 » 29 lip 2012, o 17:03

Byliście jednak bardzo długo i wiadomo, że ciężko zapomnieć o osobie, z którą spędziło się tyle chwil, z którą ma się tyle wspólnego. Jednak jeśli mu już nie zależy na Tobie to znak, że szkoda jeszcze więcej czasu stracić na niego. Kto wie. Może tak ma być, teraz ciężko się z tym pogodzić, a niedaleko czeka ten prawdziwy jedyny dla Ciebie! ;) Teraz cierpisz, ale za niedługo możesz być najszczęśliwsza na świecie! ;) Nikt nie wie co i kto jest dla nas przeznaczone. Jak coś się kończy to coś zaczyna. Trochę wzięło mnie na refleksje. :) Wracając do tematu. :)
Spróbuj sobie to porządnie przemyśleć. Moim zdaniem krok należy do niego. Ja poczekałabym jeszcze, czy może on potrzebował czasu na poukładanie sobie wszystkiego. On powinien walczyć o Ciebie jeśli prawdziwie kocha! Jeśli długo nie będzie się odzywał wtedy spotkaj się i prosto z mostu niech powie, czy kocha i zapytaj co z Wami? Powie: Nie kocham Cię. To znak, że nie zasługuje już na Ciebie. To zaboli, ale nie będziesz tkwić w niepewności i zaczniesz na nowo sobie życie układać...
sun979
 

Re: Rozstanie:( CO robić ?

Postprzez Tinuviel » 30 lip 2012, o 18:01

mycha25 napisał(a):Przecież on ewidentnie nie chce z Tobą być i pokazywał to od dłuższego czasu.Ty z nim zerwałaś a jemu to widocznie było na rękę.Nie rób nic pochopnie tylko uspokój emocje i przemyśl to.Naprawdę nie warto za nim latać i się poniżać.


Zgadzam się :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozstanie:( CO robić ?

Postprzez Rebla » 30 lip 2012, o 19:43

Wiem jak się czujesz, i wiem że teraz takie pisanie nic Ci nie pomorze, ponieważ nie odzyskasz spokoju serca. Zapewne boisz się ale wiesz co nie możesz się poddawać... Rok temu zerwał ze mną chłopak, byłam w stanie krytycznym, poniżałam się przed nim i błagałam by wrócił...miał to gdzieś. Zdecydowałam się na samobójstwo, powstrzymał mnie przypadek...szukałam pomocy, wsparcia. I ktoś mi napisał abym się nie zatracała, żebym już więcej przed nim nie traciła godności, bo jeśli mamy być ze sobą to się zejdziemy. To głupie co teraz napiszę ale jeśli masz wiarę to wykorzystaj ją. Nie przyciągaj złych myśli , bo staną się rzeczywistością. Żyj ! tak jakby było dobrze... Spróbuj
Rebla
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 15:22

Re: Rozstanie:( CO robić ?

Postprzez ladyD22 » 8 sie 2012, o 20:49

Mam podobny problem rozstalismy sie po 5 latach bycia raziem ! tylko ze nam juz sie nie ukladalo zupelnie on zaczol robic co chce olewal mnie itd stwierdzilam ze nie ma to sensu po co mam sie zamartwiac co robi skim jest doszlam do wnioku ze koniec bedzie najlepszy! nie ma sensu walcyc o kogos kto ma cie gdzies!
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Rozstanie:( CO robić ?

Postprzez ania » 8 sie 2012, o 22:11

niestety nie masz o co walczyć ....dla niego to chyba skończona sprawa...od pewnego czasu dawał ci do zrozumienia ze cos jest nie tak....skoro nie zatrzymał cie od razu to mu poprostu ulatwiłas sprawe zerwaniem....nie bardzo jest juz powod by sie z nim spotkać i pytac o cokolwiek....to trudne ale musisz zaczac zyć swoim życiem świat nie kończy sie na nim....wiem co mówie ...trzymaj sie :)
Avatar użytkownika
ania
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 6 maja 2012, o 18:22

Re: Rozstanie:( CO robić ?

Postprzez iza_rozpustnica » 9 sie 2012, o 09:55

Byłaś dla niego idealną dziewczyną... 4 lata Cię wykorzystywał. Jak mu zacznie zależeć, zacznie się Tobą intresować to możesz pomyśleć o powrocie... tylko i wyłącznie w tym wypadku.
Jest masa facetów, którzy byliby od niego 100razy lepsi!

Miłość i Teksty Piosenek to moje życie <3
iza_rozpustnica
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 19:55
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]