Rozstępy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Rozstępy

Postprzez milenka-buziaczek » 4 sie 2014, o 13:25

Mi pomogły masaże tych partii ciała ;) Rozstępy nie zniknęły, ale się spłyciłu.
milenka-buziaczek
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 lip 2014, o 21:08

Re: Rozstępy

Postprzez mamamuminka » 6 sie 2014, o 19:26

kinius33 napisał(a):Jestem po ciąży ich (nie)szczęśliwą posiadaczką.
Walczę z nimi na różne sposoby. Ostatnio używam kremu do intensywnej redukcji rozstępów perfecta coś tam ;) i muszę powiedzieć, że przynosi efekty. A jakie są Wasze sposoby?



ja mam trochę na pośladkach, za szybko schudlam i niestety tak wyszło. chyba zaczne uzywac jakichs kremow :(
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30

Re: Rozstępy

Postprzez conscious » 8 sie 2014, o 12:57

cieżko z nimi walczyć :(
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Rozstępy

Postprzez piri_piri » 8 sie 2014, o 13:25

Wątpię, czy nawet w ogóle da się ich pozbyć raz na zawsze...
piri_piri
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 13:20

Re: Rozstępy

Postprzez Hadassa » 8 sie 2014, o 14:50

Podobno Bio oil sobie z nimi fajnie radzi.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Rozstępy

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 wrz 2014, o 17:29

Polecam karboksyterapię. Nie jest to aż taki drogi zabieg. Polega na wprowadzeniu podskórnie medycznego dwutlenku węgla co pobudza funkcje regeneracyjną skóry.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Rozstępy

Postprzez ketma » 23 kwi 2018, o 13:29

Używajcie żelu do masażu HB i będzie w porządku. Cera wymaga ciągłej pracy, zaangażowania, solidności.
Codzienne masowanie skóry przyniesie dobry efekt. Nie powinny się pojawić żadne ślady - co do tego zapewniam.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Rozstępy

Postprzez HankaA » 1 maja 2018, o 10:47

Zmora nie jednej z nas.. ja przeżyłam swoje z rozstępami.. kremy nie kremy cuda wianki..W końcu stwierdziłam, że poddam się profesjonalistą. Znalazłam klinikę medycyny estetycznej Forever Young w Warszawie LINK i to był strzał w dziesiątkę! Tutaj dla zainteresowanych załączam ich ofertę i opis jak to wygląda LINK
HankaA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 kwi 2018, o 15:45

Re: Rozstępy

Postprzez Amalaya_7 » 25 cze 2018, o 22:56

U mnie podziałał stretch free Floslek, serdecznie polecam.
Amalaya_7
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:54

Re: Rozstępy

Postprzez michalinaa01 » 4 paź 2018, o 18:28

no a ja jestem zadowolona z olejku bio oil. świetnie poradził sobie z moimi rozstępami. smarowałam 2 razy w ciągu dnia i już w około 3 tygodniu było można zauważyć, że moja skóra robi się ujędrniona, nawilzona, a z czasem i rozstępów nie było widać. dobry olejek, wart ceny, ale trzeba być systematycznym.
michalinaa01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2 wrz 2018, o 13:55

Re: Rozstępy

Postprzez agata2022 » 9 kwi 2019, o 12:04

Na rozstępy karboksyterapia jak najbardziej. Polecam każdemu kto chce się ich pozbyć. Ja po 2 ciążach i 2 cesarskich cięciach miałam brzuch w fatalnym stanie. Na szczęście na ratunek przyszła karboksyterapia która skutecznie sobie z nim poradziła. Skóra ma się dobrze, rozstępy w 90% zniknęły. Centrum Medyczne Biopol w Krakowie - bo tam korzystałam z usług ma profesjonalne podejście do tematu. SPAM

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 07:47 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
agata2022
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 kwi 2019, o 11:48

Re: Rozstępy

Postprzez Anastazja35 » 9 kwi 2019, o 12:10

A miałyście może robiony zabieg karboksyterapii na te rozstępy?
Anastazja35
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 12:35

Re: Rozstępy

Postprzez pączkuszka » 10 kwi 2019, o 12:26

Ale są też przecież fajne olejki które się nakłada na skórę, tak samo słyszałam, ze kawa jest dobra na rozstępy :)

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” – Antoine de Saint-Exupéry, „Mały Książę”
Avatar użytkownika
pączkuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 kwi 2019, o 09:54
Lokalizacja: Tczew

Re: Rozstępy

Postprzez aguska33 » 17 kwi 2019, o 14:09

Po ciąży pozostały i mi rozstepy i żylaki na brzuchu i nogach. Zbliżaja sie wakacje a ja juz nie moge patrzec na spodnie. Czy korzystał ktos z Kliniki Flebologii w Warszawie? Na czy polega Usg Doppler? Bo ponoć ten zabieg robią na pierwszej wizycie?
aguska33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 23:36

Re: Rozstępy

Postprzez donatka » 18 kwi 2019, o 10:11

aguska33 napisał(a):Po ciąży pozostały i mi rozstepy i żylaki na brzuchu i nogach. Zbliżaja sie wakacje a ja juz nie moge patrzec na spodnie. Czy korzystał ktos z Kliniki Flebologii w Warszawie? Na czy polega Usg Doppler? Bo ponoć ten zabieg robią na pierwszej wizycie?

To nie zabieg tylko badanie, przeprowadza się je w zasadzie tak samo jak usg zwykłe czyli głowicą przejeżdża po żyłach i tak je bada. Na yt na kanale kliniki flebologii znajdziesz filmik jak to wygląda dokładnie i co to bada.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Rozstępy

Postprzez liniana » 18 kwi 2019, o 22:20

Próbówałaś brać coś na te żylak? U mnie super efekty dają tabletki maxi3vena z ruszczykiem. Czytałam o tej roślinie że już od wielu wieków jest znana i była już dawno stosowana własnie na problemy żylne. Na pewno dużo też daje odpoczywanie z nogami uniesionymi w górę, tez nadwaga ma niekorzystny wpływ na zyly.
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Rozstępy

Postprzez aguska33 » 20 kwi 2019, o 07:51

donatka napisał(a):
aguska33 napisał(a):Po ciąży pozostały i mi rozstepy i żylaki na brzuchu i nogach. Zbliżaja sie wakacje a ja juz nie moge patrzec na spodnie. Czy korzystał ktos z Kliniki Flebologii w Warszawie? Na czy polega Usg Doppler? Bo ponoć ten zabieg robią na pierwszej wizycie?

To nie zabieg tylko badanie, przeprowadza się je w zasadzie tak samo jak usg zwykłe czyli głowicą przejeżdża po żyłach i tak je bada. Na yt na kanale kliniki flebologii znajdziesz filmik jak to wygląda dokładnie i co to bada.

Korzystałaś z ich pomocy? Jaki zabieg miałaś robiony? Czy zabiegi są beziwazyjne i czy zostają po nich ślady?
aguska33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 23:36

Re: Rozstępy

Postprzez aguska33 » 20 kwi 2019, o 07:58

liniana napisał(a):Próbówałaś brać coś na te żylak? U mnie super efekty dają tabletki maxi3vena z ruszczykiem. Czytałam o tej roślinie że już od wielu wieków jest znana i była już dawno stosowana własnie na problemy żylne. Na pewno dużo też daje odpoczywanie z nogami uniesionymi w górę, tez nadwaga ma niekorzystny wpływ na zyly.


Wiesz mi zadne tabletki ani maści nie pomagają. Moje nogi wygladają zle, pozostała pamiątka po ciązy. Wygląda na to że bede musiała zasięgnąć porady specjalisty z Kliniki Flebologii.Musze coś z tymi żylakami zrobić, nie mogę tego problemu zbagatelizować.
aguska33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 23:36

Re: Rozstępy

Postprzez donatka » 24 kwi 2019, o 11:20

aguska33 napisał(a):
donatka napisał(a):
aguska33 napisał(a):Po ciąży pozostały i mi rozstepy i żylaki na brzuchu i nogach. Zbliżaja sie wakacje a ja juz nie moge patrzec na spodnie. Czy korzystał ktos z Kliniki Flebologii w Warszawie? Na czy polega Usg Doppler? Bo ponoć ten zabieg robią na pierwszej wizycie?

To nie zabieg tylko badanie, przeprowadza się je w zasadzie tak samo jak usg zwykłe czyli głowicą przejeżdża po żyłach i tak je bada. Na yt na kanale kliniki flebologii znajdziesz filmik jak to wygląda dokładnie i co to bada.

Korzystałaś z ich pomocy? Jaki zabieg miałaś robiony? Czy zabiegi są beziwazyjne i czy zostają po nich ślady?

Z pomocy nie korzystałam ale słyszałam o nich dobre opinie od znajomej w pracy która z tego co pamiętam to miała zabieg laserowy na żyły. Jest bardzo zadowolona, bo efekt jest praktycznie od razu. Wiem, że robia to pod znieczuleniem miejscowym a po zostaje tylko pamiątka w postaci miejsca po wkłuciu.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Rozstępy

Postprzez aguska33 » 24 kwi 2019, o 20:21

To nie zabieg tylko badanie, przeprowadza się je w zasadzie tak samo jak usg zwykłe czyli głowicą przejeżdża po żyłach i tak je bada. Na yt na kanale kliniki flebologii znajdziesz filmik jak to wygląda dokładnie i co to bada.[/quote]
Korzystałaś z ich pomocy? Jaki zabieg miałaś robiony? Czy zabiegi są beziwazyjne i czy zostają po nich ślady?[/quote]
Z pomocy nie korzystałam ale słyszałam o nich dobre opinie od znajomej w pracy która z tego co pamiętam to miała zabieg laserowy na żyły. Jest bardzo zadowolona, bo efekt jest praktycznie od razu. Wiem, że robia to pod znieczuleniem miejscowym a po zostaje tylko pamiątka w postaci miejsca po wkłuciu.[/quote]
Obejrzałam sobie filmiki o zabiegach na żylaki. Nie jest to bolesne i takie straszne. skorzystam z ich pomocy . Po majówce umawiam sie na wizyte do Kliniki i mam nadzieje szybko pochwalić sie rezultatami.
aguska33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 23:36

Re: Rozstępy

Postprzez mariolaZ » 25 kwi 2019, o 13:41

Jak dla mnie nie ma lepszej opcji od laseru Icoone :) Zabieg, po którym efekty są widoczne, w przeciwieństwie do rozstępów :D :D :D Jeśli jesteś z Poznania lub okolic, to polecam Ci klinikę Idealiste - ja robiłam tam i jestem bardzo zadowolona :)
mariolaZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 11:30

Re: Rozstępy

Postprzez Maroko Sklep » 10 maja 2019, o 17:38

Rozstępy i blizny rozjaśnia olej rycynowy, który jest bogaty w kwasy tłuszczowe. Wnikają one głęboko w tkankę rozstępu/blizny i wypychają ją, jednocześnie stymulując wzrost zdrowej skóry. Olejek pobudza także produkcję kolagenu i elastyny, które wyrównują niedoskonałości skórne.
Avatar użytkownika
Maroko Sklep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 22:45
Lokalizacja: Suchy Las k. Poznania

Re: Rozstępy

Postprzez Idźka89 » 31 maja 2019, o 20:30

Dużo fajnych kosmetyków jest na doz.pl w dziale ciąża i dziecko, kupuje tam i jestem zadowolona, dobre ceny i szybka dostawa.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: Rozstępy

Postprzez kies » 2 cze 2019, o 16:02

Ja ostatnio jak zamawiałam to rano zamówiłam, a na drugi dzień kurier był u mnie.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Rozstępy

Postprzez Idźka89 » 7 cze 2019, o 20:21

Dużo fajnych kremów na rozstępy można dorwać na doz.pl, w dziale ciąża i dziecko-rozstępy/ujędrnienie, często tam zamawiam.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]