Roztocze - gdzie się zatrzymać?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Roztocze - gdzie się zatrzymać?

Postprzez golden_eye » 9 wrz 2012, o 20:54

Chcemy wyskoczyć z mężem na weekend na Roztocze, póki jeszcze ciepło i pogoda w miarę ładna. Chcemy choć na moment wyrwać się z miejskiego zgiełku i wypocząć na łonie natury, a ta podobno jest tam przepiękna. Gdzie najlepiej się zatrzymać w tych okolicach? Lepiej Zamość czy Biłgoraj? Był ktoś w którymś z tych miejsc?
golden_eye
 

Re: Roztocze - gdzie się zatrzymać?

Postprzez telaviv » 11 wrz 2012, o 12:35

Byłam w obu tych miejscach, każde ma swoje plusy i minusy. Osobiście jednak preferowałam wycieczkę do Biłgoraja. Istne "rajskie" miejsce :). Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do wypoczynku niżeli na łonie natury wśród smacznej polskiej kuchni. Jak dla mnie to tak właśnie powinnaś się skierować :)

telaviv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 13:29

Re: Roztocze - gdzie się zatrzymać?

Postprzez glamour » 11 wrz 2012, o 22:09

Mi się Biłgoraj akurat z łonem natury nie kojarzy, jest to typowe polskie miasteczko. Aczkolwiek jest urocze i właśnie ta kuchnia. Mają tam specyficzne kubki smakowe, zupełnie inne jedzenie aniżeli w moich rejonach :D
glamour
 

Re: Roztocze - gdzie się zatrzymać?

Postprzez telaviv » 13 wrz 2012, o 14:34

Czemu inne kubki smakowe, podczas odpoczynku w Biłgoraju jadłam przepyszne jedzenie jakiego nigdzie indziej bym nie dostała ! Najlepiej wspominam Hotel Restauracje Sitarska gdzie miałam okazje spędzić kilka dni, odpoczynek murowany :)

telaviv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 13:29

Re: Roztocze - gdzie się zatrzymać?

Postprzez glamour » 13 wrz 2012, o 15:59

Ależ ja nie mówię, że tam jedzenie jest niesmaczne, wręcz przeciwnie. Jednak przyznasz, że smak potraw różni się od tych które jada się chociażby w centrum Polski. Możliwe, że byłam w tej Sitarskiej w Biłgoraju. Nie pamiętam dokładnie, ale te zdjęcia mi się coś kojarzą. Trochę lat minęło, mogło się coś zmienić.
glamour
 

Re: Roztocze - gdzie się zatrzymać?

Postprzez puderniczkaaa » 13 wrz 2012, o 16:45

Jestem z okolic Biłgoraju i ostatnio zauważam coraz większe zainteresowanie naszym rejonem, coraz więcej telewizji kręci reportaże i wszyscy chwalą naszą kuchnię - ja już jestem przyzwyczajona, ale chyba coś faktycznie musi w niej być skoro widzę że tyle osób ją chwali.
puderniczkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 16:49

Re: Roztocze - gdzie się zatrzymać?

Postprzez glamour » 14 wrz 2012, o 21:29

Tak, masz rację. To dosyć specyficzny teren, wokół pełno lasów i parków narodowych. Sam Biłgoraj jest niewielki, ale za to ma bardzo dobre położenie i można traktować go jako bazę wypadową.
glamour
 

Re: Roztocze - gdzie się zatrzymać?

Postprzez Merry » 19 lut 2013, o 15:38

Jeżeli szukacie informacji o roztoczu to polecam serwis http://www.magiczneroztocze.pl/ - korzystałam już kilka razy z proponowanych tam wycieczek. Jeżeli zaś chodzi o sam nocleg to zdecydowanie polecam Gospodarstwo Polanka - http://www.polankakonie.pl/pl/. Kilka razy już tam byłam i każdemu polecam.
Merry
 

Re: Roztocze - gdzie się zatrzymać?

Postprzez kaifasz1 » 22 lut 2013, o 22:14

Fajny pomysł. Świetne miejsce, jeżdże tam na ryby:P

kaifasz1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 22:01

Re: Roztocze - gdzie się zatrzymać?

Postprzez gawel90 » 13 kwi 2013, o 10:46

Mazury albo Kaszuby! :) Coś lepszego jest konieczne.

Najlepsze miejsce na wakacje, to rejony Polski zalesione, jeziora oraz cisza i spokój. Czyli po prostu wczasy na Kaszubach! ;)
gawel90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 10:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]