rozwód

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

rozwód

Postprzez dominika10 » 31 mar 2022, o 13:04

Cześć, niestety nadszedł ten czas i również mnie czeka niedługo rozwód, który już z góry wiem, że nie będzie łagodny i łatwy, dlatego potrzebuję dobrego prawnika. Rozmawiałam o tym z koleżanką z pracy i opowiadała mi, że pomógł jej w podobnym przypadku mecenas Mindykowski i była bardzo zadowolona, ponieważ to doświadczony prawnik, który ma ogromną wiedzę na ten temat i potrafi ją wykorzystać w praktyce. Co sądzicie, znacie, możecie też polecić?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: rozwód

Postprzez Arletta Bolesta » 1 kwi 2022, o 03:56

W trakcie rozwodu warto już wziąć pod uwagę kościelny proces o nieważność małżeństwa
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny
mail: a.bolesta@op.pl
Arletta Bolesta
Miła Kobietka
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 mar 2021, o 06:21

Re: rozwód

Postprzez Colorful » 26 paź 2023, o 09:39

Staraj się może sprawdzić jak to wygląda na stronie kancelarii https://kancelaria-bialczak.pl/. Więcej informacji o tym jakie usługi prowadzą i na jaką pomoc będzie można z ich strony liczyć. Spore doświadczenie więc też okazja, by ewentualnie liczyć na to, że poprowadzą sprawę czy to w sporze z pracodawca czy kontrahentami.
Colorful
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników