Rutyna w związku

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Rutyna w związku

Postprzez Ania567 » 13 sie 2020, o 07:56

Cześć. Chciałabym porozmawiać tutaj o problemie rutyny w związku... Myślę,ze nie jestem obecnie jedyna osobą którą to dotknęło. Jak rozbudzić w sobie ponownie ochotę na zbliżenia? Bo czasami mam ochotę po protu położyć sie i wieczorem zasnąć podczas gdy mąż chce uprawiać ze mną seks... Jakoś jego rutyna nie dopadła.
Czemu o wiele częściej dotyka to kobiety?
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: Rutyna w związku

Postprzez intime » 14 sie 2020, o 08:03

Nie tylko Ciebie. Ja również tak miałam Wybrałam się z tym do lekarza, pani ginekolog na początku poleciła mi zrobić sobie badania. Nic w nich sensownego nie wyszło tak wiec przypisała mi tabletki na libido libido therapy. Sama podeszłam do tego z duuuuuużą dozą wątpliwości bo nie miałam zaufania do czegoś takiego. Co się okazalo to to,ze działały. Z każdym dniem libido wracało. Trzeba jednak pamiętac o tym aby brać to regularnie bo jak przyjmujesz nieregularnie to może nie być żadnego efektu.
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: Rutyna w związku

Postprzez Ania567 » 17 sie 2020, o 09:41

Ja niedawno byłam u ginekologa tak wiec nie chcę ponownie iść po receptę. Bo rozumiem,że te tabletki są na receptę tak?
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: Rutyna w związku

Postprzez intime » 18 sie 2020, o 08:46

Akurat Libido Therapy dostępny jest bez recepty. Nie wiem czy we wszystkich aptekach będzie dostępny - musiałabyś sprawdzić. Ale możesz zamówić też przez internet. Będzie sporo taniej. Z tego co widzę, to aktualnie 3 opakowania to koszt około 160 zł. Przy czym jedno pakowanie wg tego co napisane masz na ulotce wystarczy na 1 miesiąc. A więc będzie to kuracja na 3 miesiące.
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: Rutyna w związku

Postprzez katrinka » 18 sie 2020, o 10:46

Czy piszecie tutaj o tym środku?
https://intymnosc.pl/pl/libido-u-kobiet ... ibido.html
Bo mi również by się przydało. Tabletek antykoncepcyjnych nie biorę od prawie 4 miesięcy i nie wiem co się dzieje ale zupełnie nie mam ochoty na seks Tak jakbym straciła całą ochotę. I to nie tylko na mojego męża ale na seks ogólnie . Nieco mnie to przeraża bo nie chciałam aby tak było już na zawsze. Eh.... Mam wrażenie,ze w pewnym okresie dotyczy to nas wszystkich.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Rutyna w związku

Postprzez intime » 19 sie 2020, o 11:07

Dokladnie o tym środku. Podejdź do tego na spokojnie, ludzie to nie roboty Bywaja okresy, w których ma sie zmniejszona ochotę na seks i jest to zupełnie normalne ;)
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: Rutyna w związku

Postprzez diorka » 20 sie 2020, o 11:35

Hormony, hormony, no niestety, ale to też nie może być tak, że zawsze masz mieć ochotę itp. Ważne byś ty też miała ochotę.
Avatar użytkownika
diorka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 sie 2020, o 11:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Rutyna w związku

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 10:34

Spróbuj czegoś nowego. Zaproponuj jakieś zabawki erotyczne. https://sensualmadness.pl/29-stymulator-lechtaczki
Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron