Sale weselne w okolicach Warszawy

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Sale weselne w okolicach Warszawy

Postprzez Primrose36 » 14 cze 2013, o 19:39

Nie mogę trafić na taki temat, może warto by było wymienić się tu wrażeniami na temat fajnych i mniej fajnych sal w okolicach Warszawy / lub w Warszawie?

Ja właściwie już podjęłam decyzję, zarezerwowałam termin w Karczmie Człekówka w Kołbieli.

Kawałeczek od Warszawy, ale my w zasadzie mieszkamy w tamtym kierunku, więc nam pasuje :) Miejsce jest fajne, od czasu do czasu jeżdżę tam coś przekąsić i bardzo mi ich kuchnia odpowiada. Podoba mi się styl / wystrój - nie ma sztywnej 'pałacowej' atmosfery, tylko taka fajna tradycyjna drewniana karczma, ale przy tym jest nowocześnie, jasno i dużo przestrzeni. Jest taras, działka z oczkiem wodnym, tak więc bedzie gdzie wyjsć. Cenowo - ok. Myśle, że to bedzie lepszy wybór, niż miejsce w ktorym hmmm miałam wesele z pierwszym mężem :) Mają nawet rekomendację Forbesa.
Primrose36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 23:26

Re: Sale weselne w okolicach Warszawy

Postprzez aminka » 29 lis 2013, o 00:20

Kochana akurat w warszawie jest tych sal naprawdę bardzo dużo i zapewne z tego wynika Twój problem;/. To może lepiej poszukać czegoś całkiem nowego? Wiadomo, że wtedy podejście jest inne bo nie ma rutyny i fima chce zabłysnąć na rynku i się stara.

Sala Imperia Warszawa
aminka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 lis 2013, o 00:18

Re: Sale weselne w okolicach Warszawy

Postprzez steff » 2 gru 2013, o 10:55

ja swoje wesele robilam w Dworze Konstancin ;) nie musialam sie przynajmniej martwic, ze osiwieje z nerwow :P chociaz i tak czuwalam, zeby kazdy gosc byl zadowolony. goscie mowili, ze sie super wybawili, ja rowniez :) bylam najszczesliwsza kobieta pod sloncem :) i to dla mnie sie liczy najbardziej :)
steff
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 10:28

Re: Sale weselne w okolicach Warszawy

Postprzez wiolkaMA » 16 gru 2013, o 00:35

Jeśli ktoś szukałby tańszej opcji niż Warszawa, to polecam Rest Hotel w podwarszawskich Morach ( 11km od centrum, SPAM). Siostra organizowała tam swoje wesele, wyszło fajnie, cenowo też przystępnie, bo płaciła 158 zł za osobę. Dla gości można było wykupić noclegi z rabatami, ale nie pamiętam już ile dokładnie, ale wiem, że siostra z mężem dostali GRATIS apartament na noc :slini_sie:

Ostatnio edytowano 16 gru 2013, o 09:57 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: bez linku proszę

Obrazek
Avatar użytkownika
wiolkaMA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 15:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Sale weselne w okolicach Warszawy

Postprzez maskarr » 10 sty 2014, o 13:42

steff napisał(a):ja swoje wesele robilam w Dworze Konstancin ;) nie musialam sie przynajmniej martwic, ze osiwieje z nerwow :P chociaz i tak czuwalam, zeby kazdy gosc byl zadowolony. goscie mowili, ze sie super wybawili, ja rowniez :) bylam najszczesliwsza kobieta pod sloncem :) i to dla mnie sie liczy najbardziej :)


Dwór Konstancin? Kiedys tam bylam na szkoleniu ;) Ale w sumie mozliwe, ze maja tam tez i sale weselne ;) Dosc spory obiekt :)
maskarr
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 14:36

Re: Sale weselne w okolicach Warszawy

Postprzez BlackWolf » 8 maja 2015, o 03:33

Wszelkie pytania odnośnie Sal weselnych znajdują się w tym wątku:
sale-weselne-czyli-wasze-pytania-i-odpowiedzi-t6695.html

Ten temat zamykam.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]