Satysfakcja z seksu

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Satysfakcja z seksu

Postprzez golden_eye » 11 paź 2012, o 09:52

Dziewczyny, czy jesteście zadowolone ze swojego życia intymnego? Czy Wasi faceci potrafią Was w pełni zaspokoić? Tyle się czyta o tym, że wiele kobiet nie osiąga orgazmu, a głównym tego powodem jest przedwczesny orgazm u faceta. Jak jest u Was, potraficie się zgrać? Czy orgazmu da się jakoś nauczyć i go kontrolować?
golden_eye
 

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez Cierbikowska » 11 paź 2012, o 16:33

To indywidualne, na pewno nie da sie go nauczyc...
Cierbikowska
 

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez RougeBloo » 11 paź 2012, o 17:14

Ja, mimo, że nie mam orgazmów nawet po 2-godzinnym seksie to i tak czerpię przyjemność z samego zbliżenia. Jestem zadowolona ze swojego życia intymnego, bo jest bardzo bogate ;)

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez Armigor » 11 paź 2012, o 23:34

Ja w przeciwieństwie do poprzedniczki jestem zdania ze orgazmu idzie sie nauczyć choćby dlatego ze orgazm zależy rownież od kobiety Ja mam bardzo udane zycie sexualne choć przyznaje ze w dużej mierze jest to zasługa męża a głownie tego iż nie mamy przed sobą tajemnic mówimy sobie co lubimy i na co mamy ochotę nie mamy zachamowan dlatego nawet jak jestem zimna jak lód potrafi mnie tak podniecic tak ze jeszcze przed stosunkiem właściwym mam orgazm :happy
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez glamour » 12 paź 2012, o 20:24

Zgadzam się. Orgazmu kobiecego można się nauczyć i jest to bardzo częste. Z resztą tak samo jest z facetami - też muszą się uczyć kontroli nad orgazmem, samo to nie przychodzi. Inaczej taki stosunek może trwać 10 min i w życiu kobieta nie dojdzie.
glamour
 

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez Ajsik » 12 paź 2012, o 20:28

Ja z moim obecnym partnerem dogaduję się w 100%. Jest cudowny. I mimo tego, że mamy pewne problemy z "właściwym" stosunkiem potrafimy się oboje zaspokoić w 100% :) Ja wiem co jego pobudza i najbardziej podnieca, i na odwrót.

Także jest świetnie :)!

Najważniejsze jest chyba wspólne zaufanie i miłość. Bez tego nigdy nie uzyska się 1oo% przyjemności. :kiss2

"Słowa są bez znaczenia i łatwo je zapomnieć"
Avatar użytkownika
Ajsik
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 17:58

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez telaviv » 13 paź 2012, o 12:25

W tym przypadku to raczej wina partnera, że nie potrafi kontrolować swojego orgazmu, co powoduje jego przedwczesny wytrysk ... Jak dla mnie to on powinien coś z tym faktem zrobić, a zapewne nawet tego nie zauważa ...

telaviv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 13:29

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez glamour » 14 paź 2012, o 09:45

golden_eye napisał(a):Czy orgazmu da się jakoś nauczyć i go kontrolować?


Na pewno doświadczenie uczy tego panowania, ale znajomość techniki również. Podobno szkolenie pod nazwą Kontrola wytrysku pomaga rozwiązać ten problem.

Ostatnio edytowano 29 paź 2013, o 15:42 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
glamour
 

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez telaviv » 15 paź 2012, o 20:02

Niech rozwiązuje ten problem i to szybko, żeby ciebie nie stracić powinien przynajmniej chociaż trochę się pomęczyć :)

telaviv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 13:29

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez testerkleju » 16 paź 2012, o 16:22

glamour napisał(a):Zgadzam się. Orgazmu kobiecego można się nauczyć i jest to bardzo częste. Z resztą tak samo jest z facetami - też muszą się uczyć kontroli nad orgazmem, samo to nie przychodzi. Inaczej taki stosunek może trwać 10 min i w życiu kobieta nie dojdzie.


Nie zgadzam się. Dla mnie 10 min przy dużych (^^) możliwościach mojego faceta to aż za dużo.
testerkleju
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 16:18

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez Armigor » 21 paź 2012, o 00:04

testerkleju napisał(a):
glamour napisał(a):Zgadzam się. Orgazmu kobiecego można się nauczyć i jest to bardzo częste. Z resztą tak samo jest z facetami - też muszą się uczyć kontroli nad orgazmem, samo to nie przychodzi. Inaczej taki stosunek może trwać 10 min i w życiu kobieta nie dojdzie.


Nie zgadzam się. Dla mnie 10 min przy dużych (^^) możliwościach mojego faceta to aż za dużo.


Za dużo na co? Ja nie chciała bym żeby stosunek kończył sie po 10 minutach a orgazm można mieć kilka razy. Nie wiem jak to u mnie z czasem wyglada nigdy nie sprawdzam na zegarku :happy
Każda z nas podchodzi do tego indywidualnie dobry partner to połowa sukcesu jednak druga połowa jesteśmy same.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez krystyna1617 » 22 paź 2012, o 14:09

Armigor napisał(a):
testerkleju napisał(a):
glamour napisał(a):Każda z nas podchodzi do tego indywidualnie dobry partner to połowa sukcesu jednak druga połowa jesteśmy same.



To chyba najważniejsze, faceci nie wiedzą co i jak, trzeba nimi trochę pokierwać i sobą też odpowiednio.

Oto co robot odkurzacz potrafi!
Avatar użytkownika
krystyna1617
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 14:04

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez elzbieta45 » 22 paź 2012, o 14:29

bo kazda z nas jest inna tak samo partner inny ja swojego nie zamienila bym na innego
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez golden_eye » 5 lis 2012, o 13:09

To prawda, że każdy z nas jest inny i każdy ma inne potrzeby i oczekiwania, ale skoro decydujemy się na związek, to wypadałoby się do siebie dopasować ;). Pracować nad sobą na pewno powinny obydwie strony i nie zrzucam tu całej odpowiedzialności na faceta.
glamour, a ten kurs kontroli wytrysku to można wygrać na stronie http://seksinstruktor.pl/, myślę że warto wzbogacić swoje życie seksualne o pewne umiejętności ;).
golden_eye
 

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez dobroslawa » 6 lis 2012, o 02:44

należę do grona kobiet spełnionych pod tym względem, a szczególną satysfakcję z seksu miałam w okresie ciąży:D i to od samego początku:)
dobroslawa
 

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez telaviv » 10 mar 2013, o 13:25

Odkopuje taki już stary temat, ale jest ważny powód :) Wymieniliśmy wiele sposobów na zwiększenie satysfakcji z seksu, od seks instruktorów do samych porad, odkryłam ostatnio nowy sposób, tzn Tantra. Gdybym wtedy miała coś polecić to właśnie seks tantryczny, gdzie każdy może być bogiem seksu :)

telaviv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 13:29

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez Diabliczka666 » 12 sty 2014, o 20:39

Mój chlopak zawsze czeka na mnie. Potrafi kontrolowac to. Radze Ci porozmawiaj z nim o tym. Pozdrawiam :)
Diabliczka666
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 19:00

Re: Satysfakcja z seksu

Postprzez karolinq12 » 6 lut 2014, o 18:58

oj tak potrafi, i nie zamienilabym go na nikogo innego!!! :)

Myślałam, że do końca życia nie będzie stać mnie nawet na głupie waciki, ale czuję, że dzięki tv.sexbook.com.pl niedługo wszystko się odmieni!:)
karolinq12
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 18:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]