Seks - po jakim czasie od poznania się?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez chocoszka » 22 wrz 2010, o 18:06

Witam,

Może napisze od początku ;) W sierpniu tego roku a dokładnie 17 sierpnia zaczęłam zajęcia praktyczne na kursie prawa jazdy. Jak się okazało instruktor był młody (ja 24 lata, on 26 lat) i super nam się ze sobą rozmawiało. Cały czas o czymś rozmawialiśmy i to nie tylko o technikach jazdy samochodem ;) Przez te kilka godzin jazdy dużo o sobie się dowiedzieliśmy... Pierwszy raz od długiego czasu z kimś się naprawdę dogadywałam, nie mogłam się doczekać kolejnych jazd itd. Jednak, pomimo tego on przez ten czas nie wykazywał się żadną 'ponadprogramową' inwencją z własnej strony. Tzn. miał mój numer a nie dzwonił, nie napisał nawet jednego sms-a a jak już raz zadzwonił to tylko w sprawach służbowych. Cóż, myślałam, że to tylko moje chwilowe zafascynowanie, jakieś zauroczenie a on jest jaki jest bo to instruktor jazdy i chyba dla każdego musi być miły, rozgadany. Zakończyłam już jazdy, teraz zapisałam się na egzaminy, zostawiłam sobie 2 godziny aby poćwiczyć sobie przed egzaminem. A tu nagle kilka dni temu telefon od niego - co słychać, czy się zapisałam na egzaminy, pytania jak mi idą testy, czy wybrałam/kupiłam sobie samochód. Gdy mu powiedziałam że kupiłam sobie już samochód, zapytał czy może przyjechać i zobaczyć go. Zgodziłam się. Później trochę pojeździłam tym samochodem, on posiedział ze mną przy testach itd. Następnego dnia przyjechał już bez zapowiedzi, kolejnego również. Wczoraj uciekłam od niego w popłochu bo mnie dotknął, ale wiecie, tak specyficznie... Przeprosił, powiedział, że nie chciał mnie speszyć czy zrazić do siebie. I dodał, że nie będzie się narzucał czy mnie nagabywał. Powiedziałam, ze nie chodziło o to, że nic się nie stało. I dziś milczy a mi z tym źle bo nie wiem jak powinnam się zachować? Czuję, że coś ciągnie nas do siebie i nie ukrywam, że już miałam fantazję o nim ;) Napisze wprost: nie chce wyjść na łatwą i prostą panienkę która rzuca się na faceta po 40 godzinach znajomości. Boje się, że straci do mnie szacunek, że będzie o mnie źle myślał a naprawde zależy mi na nim... Czy po tak krótkim czasie znajomosci w ogóle wypada myślec o seksie, o jakieś intymnej bliskości? Czy to nie będzie źle o mnie świadczyć jesli do czegoś dojdzie? Może moje obawy sa głupie ale po prostu mi zależy na tej znajomości...
chocoszka
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez jagoda » 27 wrz 2010, o 15:20

moim skromnym zdaniem seks to nie chwilowa zachcianka a dojrzała decyzja o dopełnieniu związku na którym nam zależy a to czy kobieta czuje się łatwa czy nie zależy tylko i wyłącznie od niej jedna potrafi iść z mężczyzną do łóżka po 15 minutach znajomości i czuje się z tym dobrze a druga zrobi to dopiero po ślubie wszystko zależy od tego jak czujesz sie w swojej skórze a nie od tego co powiedzą inni
jagoda
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez ABCbielizny » 30 wrz 2010, o 12:42

Zgadzam się ze swoja Przedmówczynią. Zastanów się czy naprawdę chcesz aby to skończyło się seksem po 40 godzinach znajomości. A może tylko on tego chce,a Ty zauroczona ulegasz mu? Poznajcie się jeszcze bliżej,idźcie gdzieś na kolacje. Wiem że trudno okiełznać namiętność,ale chociaż spróbuj.
ABCbielizny
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez bluajsik » 4 paź 2010, o 09:51

Nic dodać nic ująć. Każda kobieta odczuwa inaczej tą granicę pierwszego razu. U mnie jest dłuższa ale to zależy od osoby.
bluajsik
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez No Mercy » 6 paź 2010, o 21:11

ja tak jak koleżanka wyzej odczuwam ta potrzebe dopiero przy dłuższym poznaniu.

Dla mnie seks, to sfera bardzo intymna, którą jesli komus juz powierzę, to chce byc pewna, że mam zaufanie do tego faceta 100%
No Mercy
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez natalia23 » 10 paź 2010, o 19:31

Myślę,że to zależy od kobiety i jedna kobieta idzie na całość po kilku godzinach znajomości inna zaś czeka na to kilka miesięcy to kwestia indywidualna.
natalia23
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez natalia23 » 10 paź 2010, o 19:32

To kwestia indywidualna.
natalia23
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez aura » 28 lut 2011, o 14:40

Również uważam, że jest to kwestia indywidualna każdej kobiety. Niektóre kobiety nie mają problemu, żeby uprawiać seks z od razu poznanym mężczyzną, inne mają większe opory i wolą lepiej go poznać. Radzę Ci to bardzo dobrze przemyśleć, żebyś nie miała potem kaca moralnego. a możliwe, że jeżeli trochę poczekasz, to Twój instruktor potraktuje Cię trochę poważniej niż jedynie dziewczynę na jedną noc.
aura
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez anulka1 » 3 mar 2011, o 21:28

Zależy, tak jak dziewczyny mówią to indywidualna sprawa Twoja.
anulka1
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez Dziubas » 5 mar 2011, o 13:37

ja myślę, że powinnaś jeszcze trochę poczekać. Możesz małymi kroczkami pozwalać mu na bliskość, ale nie od razu na seks. Jak powiedziała jedna z przedmówczyń, seks jest dopełnieniem związku więc myślę, że jeśli już oboje będziecie się traktować poważnie, wtedy przyjdzie na to czas. Teraz najlepiej jest się poznawać. Wiesz, może być tak, że to tylko Twoje chwilowe pożądanie tego faceta, a nie miłość. Te dwie sprawy się różnią więc myślę, że powinnaś być pewna, że darzysz tego instruktora głębszym uczuciem, a nie pożądaniem i dopiero wtedy możesz mu ulec;) To takie moje skromne zdanie;)) Pozdrawiam:D
Dziubas
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez ABCbielizny » 17 mar 2011, o 17:11

No i jak teraz maja się sprawy? Udało się poznać bliżej tego faceta? Jeżeli nie to uszanuj samą siebie i nie śpiesz się z Waszym seksem. Na to przyjdzie jeszzce czas, intymność jest ważna ale nie od razu.
ABCbielizny
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez Kanny216 » 8 lip 2011, o 15:17

Zastanawiasz się nad jakością ludzkiej spermy? Wejdź na ...

treść zmieniona prze moderatora

proszę nie spamować
Kanny216
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez katasha7 » 23 sty 2012, o 23:17

Ja z moim mężem czekałam 4 miesiące z wczesniejszym chłopakiem 2 lata bo to był mój pierwszy raz.

Ale ogólnie uważam że nie należy się z tym spieszyć
katasha7
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez lidka86 » 24 sty 2012, o 11:08

hmm my po 2 miesiącach... byłoby pewnie wcześniej ale ja nie chciałąm od razu po 2 randce:) i odciągałam.. ale no wiecie... :roll: .. ja też miałam potrzeby które po 2 miesiącach i tak wzięły góre i kochaliśmy sie... było fajnie.. w jego aucie w lesie... :happy
lidka86
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez Cukiereczek19 » 24 sty 2012, o 23:47

lidka86 napisał(a):hmm my po 2 miesiącach... byłoby pewnie wcześniej ale ja nie chciałąm od razu po 2 randce:) i odciągałam.. ale no wiecie... :roll: .. ja też miałam potrzeby które po 2 miesiącach i tak wzięły góre i kochaliśmy sie... było fajnie.. w jego aucie w lesie... :happy


Hm ja tak podobnie ;)
Cukiereczek19
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez lidka86 » 25 sty 2012, o 11:58

:):):):):)
lidka86
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez Melisa » 25 sty 2012, o 12:16

w czwartym dniu znajomości. Nie była to chwila zapomnienia i potem: aaa co ja zrobiłam.
Wiedziałam czego chce :P i wcale nie żałuję

(no i tym sposobem potwierdziłam to co i tak już wszyscy tam wiedzą, że Polki są łatwe :P ale co tam, przynajmniej prawdziwa Polka ze mnie haha)
Melisa
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez lidka86 » 25 sty 2012, o 14:37

wspaniale to ujełaś:) :sex1
lidka86
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez katasha7 » 25 sty 2012, o 21:49

Melisa napisał(a):
(no i tym sposobem potwierdziłam to co i tak już wszyscy tam wiedzą, że Polki są łatwe :P ale co tam, przynajmniej prawdziwa Polka ze mnie haha)




hehe dobre dobre :P


A tak ogólnie to chyba nie ma zasady
Jak się chce to po co zwlekać :P
katasha7
 

Re: Seks - po jakim czasie od poznania się?

Postprzez lidka86 » 26 sty 2012, o 14:07

możemy długo zwlekać a jak facet bedzie chciał nas zostawić i chodziło mu tylko o "zaliczenie" to i tak zostawi... nie ważne czy idziemy z nim do łóżka po 2 miesiącach czy po 2 latach... ja jak w poprzednim poście już w życiu na "lowelasa" trafiłam... i dla takiego faceta "to tylko seks"..
lidka86
 

Po jakim czasie uprawiałyście seks z obecnym partnerem?

Postprzez Tinuviel » 3 sie 2012, o 00:18

Witam,

Ciekawa jestem jak to u Was wyglądało. Ile czekałyście, od momentu poznania swojego partnera (albo od momentu gdy postanowiliście być razem), by rozpocząć współżycie?

U mnie to ok 1-1,5 miesiąca od momentu gdy "oficjalnie" zaczęliśmy być razem :-) Nie wiem czy to długo, czy krótko, ale wcale nie żałuję :-) Dłużej bym chyba nie wytrzymała! :-P No i najważniejsze, że wiedziałam, że to "ten"! ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Po jakim czasie uprawiałyście seks z obecnym partnerem?

Postprzez mycha25 » 3 sie 2012, o 17:34

U mnie 3 miesiące :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Po jakim czasie uprawiałyście seks z obecnym partnerem?

Postprzez nina19 » 6 sie 2012, o 10:54

Ja z moim partnerem jestem 3 lata. Znamy się 4 lata, po roku znajomości zaczęliśmy byc parą, a po kolejnym roku zaczęliśmy współżyć.
Nie chciałam się z tym spieszyć, ani on tym bardziej ,że z nim przeżyłam swój pierwszy raz, a on juz wcześniej to robił i zaintrygowało mi to, że chciał czekać, bo większość facetów jak najszybciej chce seksu . Jest mi z nim dobrze i nie zamierzam tego zmieniać, na razie mamy pewien kryzys w związku, ale mam nadzieję, że to przejdzie. ; )
nina19
 

Re: Po jakim czasie uprawiałyście seks z obecnym partnerem?

Postprzez sun979 » 6 sie 2012, o 20:24

nina19 napisał(a):Ja z moim partnerem jestem 3 lata. Znamy się 4 lata, po roku znajomości zaczęliśmy byc parą, a po kolejnym roku zaczęliśmy współżyć.
Nie chciałam się z tym spieszyć, ani on tym bardziej ,że z nim przeżyłam swój pierwszy raz, a on juz wcześniej to robił i zaintrygowało mi to, że chciał czekać, bo większość facetów jak najszybciej chce seksu . Jest mi z nim dobrze i nie zamierzam tego zmieniać, na razie mamy pewien kryzys w związku, ale mam nadzieję, że to przejdzie. ; )


Na pewno wszystko się ułoży! ;) W związku kryzysy to normalność! ;)

Ja miałam podobnie, bo z facetem jestem prawie 4 lata. Zaczęliśmy współżyć po ponad 2 latach, ponieważ byłam młoda i czekałam aż będę gotowa. Cieszę się z tego powodu. Nie żałuję... ;) Dumna jestem z tego, że to był mój 1 raz i jego również... :D
sun979
 

Re: Po jakim czasie uprawiałyście seks z obecnym partnerem?

Postprzez nina19 » 6 sie 2012, o 22:07

sun979 napisał(a):
nina19 napisał(a):Ja z moim partnerem jestem 3 lata. Znamy się 4 lata, po roku znajomości zaczęliśmy byc parą, a po kolejnym roku zaczęliśmy współżyć.
Nie chciałam się z tym spieszyć, ani on tym bardziej ,że z nim przeżyłam swój pierwszy raz, a on juz wcześniej to robił i zaintrygowało mi to, że chciał czekać, bo większość facetów jak najszybciej chce seksu . Jest mi z nim dobrze i nie zamierzam tego zmieniać, na razie mamy pewien kryzys w związku, ale mam nadzieję, że to przejdzie. ; )


Na pewno wszystko się ułoży! ;) W związku kryzysy to normalność! ;)

Ja miałam podobnie, bo z facetem jestem prawie 4 lata. Zaczęliśmy współżyć po ponad 2 latach, ponieważ byłam młoda i czekałam aż będę gotowa. Cieszę się z tego powodu. Nie żałuję... ;) Dumna jestem z tego, że to był mój 1 raz i jego również... :D


I słusznie ; P .
Lepiej jest poczekać z tym, bo związek trzeba pielęgnować krok po kroku, a nie od razu robić taki poważny krok ; )
nina19
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]