Seks pod prysznicem..:)

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Seks pod prysznicem..:)

Postprzez Justyna4 » 9 lis 2010, o 23:11

Witam:)
Co sądzicie o seksie pod prysznicem?Czy może któraś próbowała już tego?Jakie doznania są?
Proszę o odpowiedzi:) pozdrawiam :)
Justyna4
 

Seks pod prysznicem:)

Postprzez Justyna4 » 9 lis 2010, o 23:13

Witam :) Mam takie pytanko:)
Co sądzicie o seksie pod prysznicem?Czy próbowałyście może tego?Jakie doznania są?
Proszę o odpowiedzi:) pozdrawiam :)
Justyna4
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez Cukiereczek19 » 10 lis 2010, o 20:01

Seks pod każdą postacią ma swój urok;)
A pod prysznicem to zależy jak kto woli bo niektórym to może nieodpowiadać dla mnie jest boski ;) Na takie igraszki mogą sobie pozwolić dziewczyny które mają mocnych facetów bo jak wiadomo muszą nas przytrzymywać...;) Warto spróbować najwyżej jak wam nie pójdzie zrobicie to np. na pralce ;P
Cukiereczek19
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez Bielizna-Anna » 12 lis 2010, o 14:10

Kiedyś próbowałam i szczerze mówiąc to zostało mi wspomnienie w postaci siniaka na głowie:) Nie jest jak na filmach,miejsca jest zdecydowanie mniej i trzeba bardzo uważać:) Ale doznania są nie do opisania...
Bielizna-Anna
 

Re: Seks pod prysznicem:)

Postprzez Bielizna-Anna » 12 lis 2010, o 14:11

Może ten link dostarczy Ci wyczerpującej odpowiedzi na ten temat
post5242.html#p5242
Bielizna-Anna
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez Amelia » 25 lis 2010, o 14:55

Coś niesamowitego, polecam bardzo!:)) Tylko trzeba mieć mimo wszystko sporą kabinę prysznicową, żeby w niej móc cokolwiek więcej niż tylko od tyłu na stojąco. No i zakręcić gorącą wodę, żeby w głowie się nie zakręciło w trakcie;)
Amelia
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez kilofka » 25 lis 2010, o 18:43

Jeśli ma sie sporą kabine to jak najbardziej :)
Jest przyjemnie, leci cieplutka woda, polecam :)
kilofka
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez Bielizna-Anna » 31 gru 2010, o 00:59

Poruszyłaś bardzo istotną kwestię,czyli dużą kabinę. Wtedy o wiele łatwiej jest uprawiać seks pod prysznicem. Ale mimo wszystko wolę w wannie:0
Bielizna-Anna
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez Awoqa » 3 sty 2011, o 13:52

Na mnie każde urozmaicenie wpływa bardzo stymuląjąco :diabel
Awoqa
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez linnkaa » 3 sty 2011, o 19:17

Ej a co z zabezpieczeniem?;p przeciez chyba jak zawsze jest prawdopodobieństwo zajscia w ciąże.. prezerwatywa przecież odpada bo co to za seks pod prysznicem z gumką nie?;p
no chyba że tabletki antykoncepcyjne ...
linnkaa
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez ABCbielizny » 19 sty 2011, o 14:16

Z doświadczenia mogę powiedzieć,że seks pod prysznicem z prezerwatywą nie daje takiej satysfakcji i doznań. Jeżeli już,to lepszym rozwiązaniem będą tabletki antykoncepcyjne. Chyba ze planujemy tylko jednorazowy wyskok pod prysznic,wtedy rozumiem:)
ABCbielizny
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez mis11 » 23 sty 2011, o 12:26

Jeśli posiadasz antypoślizgowe podłoże to spoko. Ew. zawsze można zamienić stanie na klęczenie, znacznie bezpieczniej.
mis11
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez aura » 9 lut 2011, o 16:24

Zawsze sobie wyobrażałam taki sposób uprawiania seksu jako bardzo romantyczny..w końcu w tylu filmach się on pojawiał ;) Jednak film swoje, a rzeczywistość swoje. Bo przeważnie nikt nie ma tak dużych kabin, żeby we dwójkę było tam wygodnie, a dodatkowo potrzebna jest antypoślizgowa powierzchnia..i w taki sposób romantyzm szlak trafia ;)
aura
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez ABCbielizny » 19 kwi 2011, o 18:35

To racja ;) A poza tym lejąca się woda po twarzy bardzo przeszkadza,chociaż może i jest na swój sposób romantyczna. Jednak pozostaje problem tej kabiny,na taki sex można liczyć tylko w USA ;)
ABCbielizny
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez dzo » 19 kwi 2011, o 19:00

eee tam :twisted: jak się chce to i w małej kabinie może być fajnie i romantycznie 8-) 8-)
dzo
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez YYFashion » 21 kwi 2011, o 09:38

Trzeba mieć pozytywne nastawienie do seksu pod prysznicem i wtedy wszystko będzie romantyczne i przyjemne. Ja mam świetne przeżycia jeżeli chodzi o prysznic. Także spróbować nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie. Może się spodobać.
YYFashion
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez ABCbielizny » 24 maja 2011, o 21:36

Nikt nie powiedział,że może się nie podobać,bo pewnie przeżycia są fajne,a najbardziej romantyczne są siniaki po takiej sesji prysznicowej:) Ale to też ma swój urok na pewien sposób. Musze kiedyś znowu spróbować:)
ABCbielizny
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez dzo » 25 maja 2011, o 19:02

no żeby mieć siniaki to już musiałby być nieźle hardcorowy seks :sex1 :lol:
dzo
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez agusnysa » 26 maja 2011, o 10:53

sex pod prysznicem jest boski:P u mnie jest ze tak powiem 3 stopnie wiec jest mega wygodnie:)
agusnysa
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez puszapek » 12 cze 2011, o 12:27

Mokre ciało jest bardziej sexy, ale swoją drogą, to trzeba mieć jakiś duży prysznic, co by się mogły te dwie osoby swobodnie zmieścić, szkoda, że ja takiego nie mam. ;))
Swoją drogą wanna też nie jest złym pomysłem, chociaż nigdy nie próbowałam tego typu igraszek, ale może czas... szkoda tylko, że moja wanna nie jest tak duża...
puszapek
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez Kanny216 » 8 lip 2011, o 15:20

Interesuje Cie jakość ludzkiej spermy? Wejdź na ....

treść zmieniona prze moderatora

proszę nie spamować
Kanny216
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez superja » 19 lip 2011, o 09:05

Super sprawa. Podniecienie jest o wiele większe niż podczas sexu w łóżku czy innym suchym miejscu. ;)
superja
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez ipajakaneta » 12 sie 2011, o 00:26

seks pod prysznicem..super przeżycie piana ,woda,męskie ciało koło ciebie namydlone,on myje ciebie ,ty jego męskie kształty nie zapomniane chwile cudowne
ipajakaneta
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez Gochta » 26 sie 2011, o 19:29

Seks pod prysznicem... zdecydowanie jestem na tak ;)
Gochta
 

Re: Seks pod prysznicem..:)

Postprzez poziomkaa » 1 wrz 2011, o 12:54

Ojjj.. Uwielbiam :D To jest bardzo klimatyczne miejsce... Tym bardziej jak biorę prysznic i nagle dołącza mój TŻ :D Kocham to :D:D:D
poziomkaa
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]