SEKS PRZED MIESIĄCZKĄ

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

SEKS PRZED MIESIĄCZKĄ

Postprzez kobieta_12345 » 5 sie 2012, o 13:05

Potrzebuję porady. uprawiałam seks trzy dni przed planowaną miesiączką. okres zazwyczaj mam regularnie,co 28-29 dni. chłopak wszedł początkowo bez prezerwatywy lecz potem ją założył więc wytrysk miał już w prezerwatywie poza moim ciałem. okres powinnam dostac wczoraj (29 dzień). czy jest możliwośc ze jestem w ciąży? proszę o szybką odpowiedź.
kobieta_12345
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 12:52

Re: SEKS PRZED MIESIĄCZKĄ

Postprzez Tinuviel » 5 sie 2012, o 13:20

o ile Ci się cykl nie przedłużył i plemniki się nie przedostały to raczej nie ma szansy byś była w ciąży.

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEKS PRZED MIESIĄCZKĄ

Postprzez nina19 » 6 sie 2012, o 11:01

Raczej nie jesteś, chociaż odradzam tego typu seks.
Albo od początku używajcie prezerewatywy, albo przejdź do tabletek, albo jeżeli już musisz tak to robić to używajcie do tego jakichś środków plemnikobójczych , które można używać z prezerwatywami.
A jednodniowe opóźnienie to żadne opóźnienie. Mi się spóznia prawie dwa miesiące i też się boję o ciążę, ale chyba niedługo wybiorę się do lekarza.
Ile dni najdłużej spóźniał Ci się okres?
nina19
 

Re: SEKS PRZED MIESIĄCZKĄ

Postprzez kobieta_12345 » 6 sie 2012, o 14:44

przez ostatni rok okres zazwyczaj dostawałam za wczesnie. nie mialam żadnych opóźnień. jeżeli już to była kwestia jednego - dwóch dni. :)
dziś już dzień drugi a ja nadal nie mam miesiączki..
kobieta_12345
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 12:52

Re: SEKS PRZED MIESIĄCZKĄ

Postprzez nina19 » 7 sie 2012, o 11:15

Musisz jeszcze poczekać.
Zrób test ciążowy po 15 dniach od stosunku ( o ile wcześniej nie dostaniesz miesiączki ) .
I będziesz mieć pewność. '; )
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]