seks z mało znanym mężczyzną

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

seks z mało znanym mężczyzną

Postprzez madamepucha » 1 sie 2013, o 21:02

Witam Kobitki.
od dłuższego czasu mam ochote na seks z facetem którego poznałam jakiś czas temu ( spotkalismy sie 3 razy ). nic wielkiego nie robiliśmy na tych spotkaniach. male macanko i całuski. wiem ze chciał się ze mną bzyknąć :happy ( nie powiedział tego wprost ) ale ja nie chciałam poniewaz byłby to moj pierwszy raz a stracenie dziewictwa z nieznajomym nie jest raczej marzeniem dziewczyny.
lecz teraz jak mam juz to za sobą ichce sie z nim spotkac - jest dalej wolny i poświrować troszkę z nim :twisted:
Lecz nie jestem pewna czy jak sie z nim prześpie nie bedzie mnie uważać za jaką puszczalską - ja sie za taką nie uważam, to moj pierwszy raz gdy obcy facet mnie tak pociga ze na samą myśl mam kisiel w majtkach :mrgreen: to raczej ludzkie lecz nie wiem co mam robić.

moje pytanie do was:
czy uważacie ze kobiety które mają chęć na przygodny seks z nieznajomym to dziwki?
co zrobiłybyście na moim miejscu? bzyknęły przystojniaka czy olały swoje libido?
z góry dziekuje wam za rade :usta
madamepucha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 20:43

Re: seks z mało znanym mężczyzną

Postprzez pitbull » 1 sie 2013, o 22:20

Dopóki nie weźmiesz za to pieniędzy albo innych tego typu rzeczy to nie będziesz dziwką. Każdy ma popęd i musi jakoś odreagować :)

W naszej firmie stosujemy transport adr nowoczesnymi autocysternami
pitbull
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lip 2013, o 16:53

Re: seks z mało znanym mężczyzną

Postprzez Adidasowa » 2 sie 2013, o 09:55

Ja bym się nie zdecydowała z seks z nieznajomym dobrze, obcym mężczyzną. Sam fakt, że bym to zrobiła nie dawałby mi spokoju i sama w duchu uważałabym się za łatwą... Nie odważyłabym się ani teraz, ani gdybvym nie miała stałego partnera. A co do inncyh kobiet, ktorym takie coś nie przeszkadza się nie będę wypowiadac, każdy robi co chce i co lubi;)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: seks z mało znanym mężczyzną

Postprzez pnyku » 17 sie 2013, o 19:12

Jak ktoś lubi tak zaszaleć to ja nie widzę problemu......
pan na pewno będzie zadowolony:)
Avatar użytkownika
pnyku
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 sie 2013, o 18:48
Lokalizacja: Opole

Re: seks z mało znanym mężczyzną

Postprzez vaniliiia » 18 sie 2013, o 19:16

Dziwką nie będziesz jeśli nie zaczniesz od męzczyzn brać pieniędzy za seks.
A jeśli chodzi o mnie... z nieznajomym bym tego nie zrobila bo nie wiadomo na ile mozna mu zaufac.. a jak bedzie niedelikatny itp? To zamiast milych wspomnien bedziesz miala koszmary w głowie... :)

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: seks z mało znanym mężczyzną

Postprzez Adidasowa » 18 sie 2013, o 19:27

Albo niechcianą ciążę :roll:

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: seks z mało znanym mężczyzną

Postprzez vaniliiia » 18 sie 2013, o 20:47

..albo niestety chorobę typu HIV . W końcu łatwo o taką jak się odbywa stosunek z kimś kogo się nie zna..

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: seks z mało znanym mężczyzną

Postprzez Jamelia » 20 sie 2013, o 19:19

Byłaś dziewicą ale już nie jesteś... znaczy masz kogoś na stałe lub miałaś? No bo jeśli dziewidztwo straciłaś też z wsumie obcym gościem to skąd te dylematy :)
A odpowiadając na pytanie, to kwestia Twojej psychiki, czy po jakims czasie nie będziesz sobie wyrzucać tak hulaszczej przygody :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: seks z mało znanym mężczyzną

Postprzez Muffy » 8 wrz 2013, o 17:10

vaniliiia napisał(a):Dziwką nie będziesz jeśli nie zaczniesz od męzczyzn brać pieniędzy za seks.


Bo to się chyba jakoś inaczej nazywa :)

To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
Avatar użytkownika
Muffy
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:11
Lokalizacja: Otwock

Re: seks z mało znanym mężczyzną

Postprzez agape84 » 14 wrz 2013, o 17:49

Facet ktory sypia z wieloma kobietami, nie zostanie nazwany jakos brzydko, raczej bedzie dumny z tego powodu, ze jest taki doswiadczony i ma powodzenie. ale gdy kobieta o duzym popedzie, ktora ma ochote na seks i akurat jest wolna, od razu nazwana jest dziwka, jakie to niesprawiedliwe i krzywdzace nas kobiety.
Kazdy czlowiek ma inne wartosci i inne podejscie do tych spraw. niektorzy ludzie akceptuja tylko seks z milosci i w zwiazku. tak, to takie piekne, romantyczne, ale nie kazdy musi zyc w ten sposob. Gdy bylam w zwiaazku kochalam partnera, bylamwierna, bylo super. Ale jestem sama 2 lata. Lubie seks, mam duze potrzeby wiec nie rozumiem dlaczego do momentu az znow kogos pokocham mialabym sobie odmowic przyjemnosci z seksu z kims kto bardzo mnie pociaga, kogo np znam i lubie ale akurat z ta osoba nie jestem w zwiazku. Nie mysle ze jestem od razu latwa, puszczalska itp. Po prostu znam swoje potrzeby wiem czego chce i nie zyje pod dyktando innych, swiatobliwych, moralizatorskich, oceniajacych i ktytykujacych wszystko i wszystkich, Zycie jest na to za krotkie.

Ani z Toba ani bez Ciebie
Na moj bol nie ma lekarstwa..
Z Toba bo mnie zabijasz
Bez Ciebie bo umieram..
Avatar użytkownika
agape84
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 21:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: seks z mało znanym mężczyzną

Postprzez eRozkosz_pl » 18 wrz 2013, o 13:37

Dla mnie seks wiąże się z miłoscią i nie byłabym w stanie kocha się z kimś na kim mi nie zależy,kierując się zasadą zaspokajania potrzeb,ponieważ to pierwotny instynkt i prowadzi nas do poziomu zwierząt. Chyba nie tędy droga.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]